NormaFeet przeciwko grzybom: realna szansa na wyeliminowanie grzybicy

NormaFeet przeciwko grzybom: realna szansa na wyeliminowanie grzybicy

Pomoże przywrócić zdrowie skórze i paznokciom!

 • Pomoże zniszczyć przyczynę grzybicy
 • Łagodzi nieprzyjemne uczucia
 • Działa na głębokie warstwy skóry
 • Zapobiega pojawianiu się nowych ognisk
 • Stymuluje regenerację komórek naskórka
ZAMÓWIĆ

Jak działa NormaFeet?

Unikalna formuła oparta na składnikach roślinnych aktywnie działa na eliminację grzybicy

 

1 krok. Działanie kwasu salicylowego
Blokuje produkcję prostaglandyn — substancji hormonopodobnych, które są bezpośrednimi uczestnikami procesu zapalnego i powstawania zespołu bólowego. W ten sposób znacznie zmniejsza lub łagodzi stany zapalne dowolnego pochodzenia i zmniejsza odczuwany ból. Podstawowe właściwości:

 • Antyseptyczne — ma silne działanie antybakteryjne;
 • Drażniące — po nałożeniu na powierzchnię skóry kwas salicylowy wnika głęboko w jej warstwy i stymuluje przepływ krwi, sprzyjając regeneracji tkanek;
 • Keratolityczne (złuszczający) — stężony kwas zmiękcza i wysusza górną warstwę naskórka, sprzyjając jego złuszczaniu.

2. krok. Działanie alantoiny
Naturalna substancja, która ma podwójny wpływ na skórę: zmiękcza warstwę rogową naskórka, promując oddzielenie martwych komórek i stymulując regenerację tkanek. Alantoina jako środek ściągający do użytku zewnętrznego znajduje się na liście miejscowych środków znieczulających, ściągających i przeciwzapalnych:

 • stymuluje odnowę naskórka;
 • przyspiesza regenerację tkanek i spowalnia starzenie się komórek;
 • pomaga złuszczać zrogowaciałe komórki;
 • wspomaga gojenie się skóry, przywraca jej właściwości barierowe.
 • neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników;

3 krok. Regeneracja za pomocą olejku z drzewa herbacianego
Najskuteczniejszymi składnikami przeciwbakteryjnymi tego oleju są: terpinen-4-ol, Alfa-Pin, Linalool i Alfa-terpineol. Przenika przez błonę komórkową mikroorganizmów, grzybów i ma szkodliwy wpływ na ich strukturę, funkcjonowanie, co przyczynia się do tego, że grzyby giną. Również ten naturalny składnik:

 • eliminuje suchość;
 • łagodzi swędzenie;
 • ma silne właściwości przeciwdrobnoustrojowe;
 • poprawia ogólny stan zdrowia skóra.

NormaFeet przeciwko grzybom: realna szansa na wyeliminowanie grzybicy

ZAMÓWIĆ

NormaFeet — skuteczny obrońca przed grzybicą

1 cykl stosowania pomoże:

 1. poprawić stan dotkniętych tkanek;
 2. usunąć zrogowaciałe warstwy naskórka;
 3. wyeliminować zwiększone pocenie się stóp;
 4. usunąć objawy zmian grzybiczych.

9 na 10 nabywców NormaFeet, byli zadowoleni z jego skuteczności

Przeprowadziliśmy ankietę wśród mężczyzn i kobiet w wieku od 22 do 65 lat z różnymi rodzajami grzybicy stóp

 • 95% potwierdzili, że środek przywraca zdrowy wygląd paznokciom i skórze
 • 92% wskazali, że środek pomaga uniknąć nawrotu
 • 97% stwierdzili, że odczuwali ulgę od pierwszych dni użytkowania
 • 96% chwalili środek za jego zdolność do eliminowania swędzenia, zaczerwienienia, pęknięć i regeneracji naskórka

Opinia eksperta

NormaFeet przeciwko grzybom: realna szansa na wyeliminowanie grzybicy

Grzybica paznokci jest infekcyjnym uszkodzeniem płytki paznokcia. Najczęściej przyczyną infekcji są grzyby-dermatofity. Grzybica objawia się na paznokciach w postaci zniekształcenia, pogrubienia, rozwarstwiania, zmiany koloru lub atrofii fragmentów paznokci. Jednocześnie w miejscu lokalizacji ogniska może pojawić się swędzenie, zaczerwienienie. Zapach stóp staje się ostry i nieprzyjemny.

NormaFeet — kompleks oparty na 4 olejach (drzewo herbaciane, cynamon, mięta, trawa cytrynowa), ma ogólne działanie przeciwzapalne, antyseptyczne, tonizujące i nawilżające, głęboko wnika i utrzymuje się przez długi czas w miejscu lokalizacji grzybicy, eliminując jej.

Adam Braun, specjalista w dziedzinie patologii skóry, 19 lat doświadczenia

Wyniki po stosowaniu NormaFeet

Kiedyś zobaczyłam na kciuku obszar zaciemnionego paznokcia. Pod paznokciem zaczęła powstawać pewna substancja, po szorowaniu której zobaczyłam, że paznokieć stał się biały i zaczął odstawać od palca. Pojawiło się swędzenie. Nogi tak swędziały, że rozdzierałam je do krwi. Dziękuję swojej koleżance za to, że poleciła mi NormaFeet. Najpierw minęło swędzenie, a potem paznokcie i skóra całkowicie się zregenerowały.

Wanda, 29 lat

Złapałem grzybicę w publicznym prysznicu naszego klubu sportowego. Dziękuję żonie, natychmiast zamówiła mi NormaFeet. Na początku stosowania, na wszelki wypadek, nakładałem go nie tylko na dotknięty paznokieć, ale też na wszystkie inne paznokcie, a także całą stopę. Pierwszym zauważalnym działaniem było to, że plama zaczęła rozprzestrzeniać się na paznokciu z mniejszą prędkością, a następnie całkowicie przestała rosnąć. Paznokcie zaczęły rosnąć szybciej i odciąłem obszary, które zostały dotknięte. Cieszę się, że to wszystko należy już do przeszłości.

Marek, 33 lata

Po wizycie na plaży i przebieralniach stopy zaczęły nieprzyjemnie swędzić. Minęło zaledwie kilka dni, a między palcami obu stóp powstały bardzo charakterystyczne pęcherzyki, które później pękły i stało się jasne, że zaraziłam się grzybicą. Używamy NormaFeet całą rodziną i zawsze mamy go w apteczce. Pomógł mężowi i synowi, i nie zawiódł w moim przypadku. Jestem bardzo zadowolona.

Krystyna, 36 lat

Dla mnie NormaFeet – to sprawdzony przez wszystkich przyjaciół i krewnych środek do usuwania grzybicy stóp i paznokci. Wszystkie drogie maści i spraye działają bardzo krótko. Najwyraźniej grzyby szybko się do nich dostosowują. Jednak ten środek bezbłędnie radzi sobie z problemem, nawet po bezskutecznym użyciu nowomodnych, drogich środków. NormaFeet uratował mnie i moje nogi, teraz wszystkim go polecam.

Paweł, 38 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: