Novaskin: wygładza zmarszczki i podciąga kontury twarzy

Novaskin: wygładza zmarszczki i podciąga kontury twarzy

 • do 95% eliminacja zmarszczek
 • do 84% lepsze nawilżenie skóry
 • do 73% elastyczność skóry dojrzałe
ZAMÓWIĆ

LEPSZE NIŻ BOTOX

Skuteczne odmłodzenie

 • Eliminacja zmarszczek
 • Zintegrowane podejście
 • Bariera przeciw starzeniu

Oczyszczanie twarzy

 • Naturalne składniki
 • Pielęgnacja delikatnej skóry
 • Eliminacja powiększonych porów

Rewitalizacja twarzy

 • Оdnowa komórek
 • Neutralizacja toksyn
 • Ochrona przed negatywnymi skutkami

Novaskin: wygładza zmarszczki i podciąga kontury twarzy

ZAMÓWIĆ

Jak działa Novaskin?

Novaskin zawiera kompleks witaminowo-mineralny, który przeciwdziała zmianom związanym ze starzeniem się skóry. Kwas hialuronowy wygładza zmarszczki, naturalny kolagen wspomaga długotrwałe działanie, magnez eliminuje pigmentację związaną z wiekiem, a witamina C normalizuje krążenie krwi i oczyszcza skórę z toksyn. Skóra pozostaje świeża przez lata!

Zalety Novaskin

Specjalnie opatentowana kompozycja Novaskin jest innowacyjna i jednocześnie naturalna. Novaskin zawiera 7 razy więcej witamin i minerałów niż podobne produkty. Innowacyjna formuła kremu zwalcza problemy skóry dojrzałej. Ponadto Novaskin jest wzbogacony w witaminy i minerały, które przeciwdziałają starzeniu się skóry. Krem nie powoduje żółknięcia, a skóra otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze, zachowując naturalny kolor.

 1. Oczyszczanie. Przed użyciem Novaskin oczyść twarz specjalnym środkiem czyszczącym.
 2. Nałożenie. Nałożyć Novaskin na twarz i równomiernie rozprowadzić go, unikając okolice oczu
 3. Wyniki. Skóra natychmiast staje się miękka i elastyczna i jest nawilżona przez 24 godziny.

Novaskin: wygładza zmarszczki i podciąga kontury twarzy

Testowany klinicznie

Naukowcy opracowali nowy produkt kosmetyczny o nazwie Novaskin, który pozwala szybko i skutecznie radzić sobie z problemami związanymi ze starzeniem się skóry. Kompozycja w 100% naturalnego pochodzenia, pozwala wygładzić i rozjaśnić skórę. Po raz pierwszy dbanie o skórę jest przyjemne dla wszystkich! Novaskin przeszedł wszystkie badania kliniczne i jest zalecany przez dermatologów na całym świecie. Skóra wygląda na dużo gładsza, jaśniejsza i zdrowsza!

Prawdziwi ludzie, prawdziwe wyniki

„Novaskin był dla mnie darem niebios:w ciągu zaledwie dwóch tygodni regularnego używania zmarszczki są oczywiście mniej głębokie, kontur twarzy wyrazisty i bardziej elastyczna skóra. Teraz polecam go wszystkim. Nie bój się wypróbować tego fantastycznego kremu, nie zawiedzie cię!

Danuta, 45 lat

„Spróbowałam Novaskin, ponieważ chciałam doświadczyć czegoś nowego. Uderzyła mnie miękka konsystencja produktu, krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych i błyszczących obszarów. Efekt można porównać z efektem profesjonalnego liftingu. Po dwóch tygodniach użytkowania moja twarz wyglądała o 10 lat młodziej!„

Elżbieta, 55 lat

„Niedawno moja przyjaciółka dała mi opakowanie Novaskin. Po nim moja twarz całkowicie się zmieniła! ”Skóra stała się bardziej jędrna i świeża, a zmarszczki zniknęły. Teraz z przyjemnością patrzę na siebie w lustrze.

Andżelika, 53 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: