OPTI LUTEIN aby przywrócić wzrok: zadbaj o wzrok, by zawsze dostrzegać to co najważniejsze!

OPTI LUTEIN aby przywrócić wzrok: zadbaj o wzrok, by zawsze dostrzegać to co najważniejsze!

Podziwiaj piękno świata i ciesz się widokiem swoich bliskich. Czytaj i pracuj bez dyskomfortu. W Opti Lutein znajdziesz najbardziej skuteczne składniki wspomagające zdrowie oczu!

 

Oczy narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników, jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia, ciągła praca przy komputerze. Nasze oczy są często zmęczone, na ich stan mają wpływ choroby, jak również wiek. Z czasem może pojawić się gorsze widzenie np. po zmroku, suchość, podrażnienia i inne kłopoty. By im przeciwdziałać, opracowaliśmy Opti Lutein – preparat dla młodszych i starszych, dla Ciebie, jak i dla Twoich rodziców lub dziadków. Dla wszystkich, którzy chcą widzieć więcej!

ZAMÓWIĆ

Sprawdzona formuła na dobre widzenie

OPTI LUTEIN aby przywrócić wzrok: zadbaj o wzrok, by zawsze dostrzegać to co najważniejsze!

Opti Lutein zawiera sprawdzone naturalne substancje, które chronią i dbają o Twój wzrok, na czele z luteiną, zeaksantyną i witaminą A. Ich dawki zostały dobrane tak, by działały jak najbardziej synergicznie, uzupełniały się, a przez to dawały Ci jeszcze lepsze rezultaty. Całość zamknęliśmy w niewielkich, łatwych do połknięcia kapsułkach.

Dlaczego warto wybrać właśnie kapsułki na oczy Opti Lutein?

 • aż 5 sprawdzonych składników na oczy
 • skład z natury – roślinne ekstrakty, minerały i witaminy
 • optymalny stosunek luteiny do zeaksantyny 5:1
 • łatwe do połknięcia kapsułki
ZAMÓWIĆ

Sprawdź Opti Lutein i zobacz to samemu!

OPTI LUTEIN aby przywrócić wzrok: zadbaj o wzrok, by zawsze dostrzegać to co najważniejsze!

 1. Zeaksantyna i luteina na oczy
  Ekstrakt z nagietka lekarskiego jest źródłem luteiny i zeaksantyny – 2 bardzo ważnych dla wzroku składników. Luteina i zeaksantyna występują zwykle razem. Są to żółte barwniki z grupy karotenoidów. Luteina wpływa pozytywnie na plamkę żółtą (centralna część siatkówki) oka, która odpowiada za ostrość widzenia. Doskonale chroni oko przed szkodliwym wpływem światła (np. z ekranu komputera lub telefonu) i, jako silny przeciwutleniacz, przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Luteina na oczy zmniejsza ryzyko zaćmy i zapewnia odpowiednie widzenie kolorów.
 2. Borówka brusznica i antocyjanidyny
  Antocyjanidyny to mocne antyoksydanty, które niwelują działanie wolnych rodników. Jednak to nie wszystko. Bardzo duże znaczenie ma wpływ na naczynia krwionośne. Wspomagając mikrokrążenie w oku, substancje te wspierają wzrok, dodatkowo przyczyniają się do lepszego widzenia po zmroku lub w przyćmionym świetle. Przeprowadzone badania kontrolerów ruchu powietrznego czy kierowców potwierdziły, że antocyjanidyny mogą polepszyć widzenie w nocy.
 3. Cynk
  Bardzo ważny dla prawidłowej pracy plamki żółtej. Łagodzi podrażnienia oczu. Jego niedobór może prowadzić do pogorszenia widzenia. Pomaga także w odpowiednim postrzeganiu kolorów. Cynk zapobiega pogarszaniu się wzroku związanym z wiekiem.
 4. Witamina A
  Witamina A na oczy to chyba jej najbardziej znane zastosowanie. Dba o dobre działanie siatkówki, przeciwdziała kurzej ślepocie (trudności z widzeniem po zmroku), wysychaniu spojówek (zespół suchego oka). Spełnia kluczowe zadania dla zdrowia fotoreceptorów.

Szybka wysyłka i pełna prywatność

Paczkę wyślemy do Ciebie w czasie 1 dnia roboczego, byś jak najszybciej mógł zacząć stosowanie. Produkt wyślemy w opakowaniu niezdradzającym swojej zawartości, na podany przez Ciebie adres lub do wybranego paczkomatu.

Oni już zobaczyli jak działa Opti Lutein!

„Pracuję zawodowo przy komputerze. Ostatnio coraz częściej bolały mnie oczy, a i sam wzrok jakby się pogorszył. Trochę się przestraszyłam, bo nigdy nie narzekałam przecież na oczy. Poszperałam w sieci i zamówiłam Opti Lutein, bo miał sprawdzone składniki i dobre dawki. Po tygodniu uczucie dyskomfortu ustąpiło, a wzrok też zaczął się poprawiać. Znowu widziałam ostro przedmioty, nawet te które były bardzo daleko. Mogę polecić wszystkim osobom, które chcą się zatroszczyć o swój wzrok.”

Jola, 29 lat

„Już od dawna narzekałem na oczy. Bardzo lubię czytać, stawało się to jednak coraz bardziej uciążliwe. Szybko się męczyły moje oczy, po zmroku też widziałem coraz gorzej. Pewnie tak by było dalej, ale moja córka nie zostawiła swojego ojca w potrzebie. Przyniosła mi któregoś razu Wasze kapsułki na oczy. Zapowiedziała, że mam brać tylko 1 na dzień. Brałem. Wzrok się poprawił i przestał męczyć. Mogłem czytać moje ulubione lektury nawet do późnej nocy i nic nie bolało, nie piekło. Bardzo sobie to cenię, bo mogę robić to co lubię. Wasze tabletki na oczy biorą dalej oczywiście. Bo nie chcę, żeby mój wzrok się pogorszył.”

Tadeusz, 66 lat

„Jestem kierowcą, jeżdżę po całej Europie i muszę mieć oczy dokoła głowy. I to takie oczy, które z daleka zobaczą, że coś się dzieje niedobrego i dadzą mi czas na reakcję na to co się dzieje na drodze. Opti Lutein daje mi tutaj konieczne wsparcie. Dlaczego akurat on? Po prostu sprawdziłem co jest dostępne i co polecają inni. Popatrzyłem na skład, stosowanie. Opti Lutein wyróżniał się pod każdym względem.”

Mateusz, 36 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: