Optixen dla zdrowia oczu: uważany jest za numer 1 w dziedzinie naturalnej poprawy wzroku!

Optixen dla zdrowia oczu: uważany jest za numer 1 w dziedzinie naturalnej poprawy wzroku!

Nawet 3-krotnie wzmocnić mięśnie gałki ocznej

  • poprawić głębię ostrości widzenia aż do 77%
  • zminimalizować problem zmęczonych, bolesnych oczu
  • chronić wzrok przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi
  • aktywnie przeciwdziałać takim wadom wzroku jak astygmatyzm, starczowzroczność, krótko i dalekowzroczność, zez u dzieci itp.
  • naturalnie poprawić akomodację i ożywić funkcje oka
ZAMÓWIĆ

Działanie okularów Optixen potwierdzone niezależnymi badaniami

Optixen dla zdrowia oczu: uważany jest za numer 1 w dziedzinie naturalnej poprawy wzroku!

  1. Wzmocnienie funkcji gałki ocznej Nie ulega wątpliwości, że okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe są w stanie błyskawicznie zmienić jakość i ostrość naszego widzenia, niestety – dzieje się to doraźnie, wada zostaje „wyrównana” tak długo, jak długo nosimy okulary lub soczewki. W przypadku okularów Optixen dochodzi do realnego wzmocnienia mięśni i zwiększenia ruchliwości gałek ocznych, co ściśle przekłada się na Twoją zdolność wyraźniejszego widzenia.
  2. Bezpieczna poprawa jakości widzenia Zdarza się, że szkła naszych zwykłych okularów bywają zbyt słabo lub zbyt mocno korygujące, nawet, jeśli te defekty są przez nas niezauważane. Z kolei aplikacja soczewek jest mało komfortowa i wiąże się z ryzykiem przeniesienia do wrażliwych oczu szkodliwych patogenów. Okulary treningowe Optixen nie wiążą się z żadnym ryzykiem stosowania, a ponadto wspierają naturalne funkcje naszego narządu wzroku, systematycznie go poprawiając.
  3. Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi Dzięki obecności czarnych przesłon okulary ajurwedyjskie Optixen chronią oczy przed bezpośrednim, mocnym światłem słonecznym i mrużeniem oczu. Ponadto, regularne stosowanie Optixen pozwala na „ćwiczenie” układu wzrokowego, przez co staje się on bardziej odporny na przemęczenie związane m.in. z długotrwałym wpatrywaniem się w monitor lub czytaniem drobnego druku. To prawdziwy przełom w naturalnym podejściu do zdrowia naszych oczu.

Dzięki okularom Optixen wzmacnianie wzroku wreszcie stało się

Optixen dla zdrowia oczu: uważany jest za numer 1 w dziedzinie naturalnej poprawy wzroku!

  • Skuteczne Okulary ajurwedyjskie Optixen w łagodny, ale niezawodny sposób wymuszają na naszym narządzie wzroku intensywną pracę. Dzięki temu mięśnie gałek ocznych wzmacniają się i zwiększa się ich ruchliwość, co wpływa na odpowiednią akomodację oka i z czasem poprawia głębię ostrości.
  • Zdrowe i bezpieczne Teraz możesz trenować naturalne funkcje swoich oczu, wzmacniając zdolność ostrego widzenia. Bez drogich, drastycznych i ryzykownych zabiegów, w zaciszu własnego domu. Dbanie o narząd wzroku jeszcze nigdy nie było tak proste.
ZAMÓWIĆ

Opinie klientów

Jeszcze kilka miesięcy temu nie rozpoznawałam własnych sąsiadów, mijających mnie na chodniku. Za każdym razem, kiedy słyszałam „dzień dobry”, wpadałam w popłoch, ponieważ nie wiedziałam, do kogo należy ten głos. Było mi wstyd, że niedowidzę, a ludzie myślą, że jestem nieuprzejma albo obrażona. Pomimo wielu nieudanych prób korekty wzroku i noszenia okropnych okularów o grubych szkłach, wciąż mrużyłam oczy i chodziłam jak po omacku. Wzrok mi się męczył i często bolała mnie głowa. O czytaniu gazet czy książek mogłam zapomnieć, choć kiedyś to uwielbiałam. I wtedy syn przedstawił mi tę metodę. Dziś mogę z całą pewnością powiedzieć, że dzięki niej wszystko się zmieniło. Teraz zdarza mi się wychodzić z domu bez okularów i pierwsza mówię znajomym i sąsiadom „dzień dobry”!”

Joanna, 67 lat, Racibórz

“Studiując dwa kierunki, miałam mnóstwo zajęć i nauki – siłą rzeczy o późnych porach nocnych, wysilając oczy przy małej lampce nocnej, kiedy moja współlokatorka dawno spała. W ten sposób praktycznie doprowadziłam swój wzrok do ruiny… Mając w perspektywie studia doktoranckie, wiedziałam, że muszę działać. Niestety, okulary korekcyjne powodowały u mnie silne migreny – dopiero po czasie okazały się przekorygowane. Mój tata podsunął mi artykuł o okularach treningowych, ajurwedyjskich. Początkowo byłam sceptyczna, ale postanowiłam spróbować. Efekt? Po dwóch tygodniach zauważyłam, że… nie potrzebuję już żadnych szkieł, bo widzę doskonale, a mój wzrok się nie męczy nawet przy dłuższym czytaniu.”

Monika, 29 lat, Zamość

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: