Perle Bleue od zmarszczek: wyglądaj o 20 lat młodziej

Perle Bleue od zmarszczek: wyglądaj o 20 lat młodziej

Perle Bleue usuwa 7 głównych objawów starzenia:

 • zmarszczki na czole
 • zmarszczki na szyi i na podbródku
 • zmarszczki w kącikach oczu
 • zmarszczki pod oczami
 • zmarszczki dookoła nosa
 • zmarszczki między nosem, a ustami
 • zmarszczki dookoła ust

Niezależnie czy jesteś 45, 55 czy 65 latką, która nigdy nie wierzyła, że może wyglądać znowu młodo oto cud, który oferuje Ci nowoczesna nauka, dzięki której:

 1. Zobaczysz, że 99% zmarszczek, nawet tych najgłębszych po prostu wyparuje. Znikną zmarszczki na czole, wokół oczu, kącików ust, między nosem a ustami… NIE PO KILKU MIESIĄCACH – ale już w trakcie 38 DNI
 2. Twoja skóra szyi i dekoltu stanie się napięta i jędrna, a kontur twarzy widocznie zarysowany. Pozbędziesz się efektu „indyczej szyi” i podwójnego podbródka. W porównaniu z początkiem kuracji będziesz wyglądać o 20 lat młodziej.
 3. Radykalnie odżywisz DNA skóry i cofniesz jej wiek biologiczny – stanie się gładka, jędrna i sprężysta PRAKTYCZNIE NATYCHMIAST po zastosowaniu.
 4. Całkowicie zatrzymasz proces glikacji odpowiedzialny za szybsze powstawanie zmarszczek i wypadnie włosów, dzięki czemu nie tylko odmłodzisz skórę twarzy i szyi ale… wzmocnisz włosy i ich zagęścisz je o 15% już po ok. 4 tygodniach kuracji.
ZAMÓWIĆ

Perle Bleue od zmarszczek: wyglądaj o 20 lat młodziej

Ekspert zaleca:

Kuracja ta zaaplikowana wieczorem, intensywnie odżywia i regeneruje DNA skóry, a także kompleksowo dba o naskórek podczas snu. Nigdy wcześniej medycyna naukowa nie była w stanie nawet zbliżyć się do cudownych rezultatów, które już potwierdziła kuracja kosmeceutykiem Perle Bleue.

 

Nałóż kosmeceutyk na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu upewniając się, że nie pominęłaś żadnego miejsca, żadnej linii czy zmarszczki, która okrada Cię z Twojego naturalnego piękna. Krem raz nałożony wieczorem – w ciągu całej nocy będzie dosłownie cofać Twój biologiczny zegar!

 

Proces permanentnego usuwania zmarszczek zostanie aktywowany, a Ty zobaczysz swój młodszy wygląd. Nowe piękno w 38 dni. Na całej Twojej twarzy, szyi i dekolcie.

prof. Albert Stoner

ZAMÓWIĆ

Efekty gwarantowane

 • Gwarancja oryginalności – innowacyjna kuracja Perle Bleue usuwa zmarszczki szybciej niż dostępne na rynku produkty przeciwzmarszczkowe. To zasługa silnej formuły odmładzającej, która silnie napina skórę i przywraca jej dawną elastyczność. Powstrzymuje proces glikacji, hamując fizjologiczne starzenie się skóry. Dzięki temu cera odzyskuje zdrowy wygląd, świeżość i młodzieńczą gładkość. Tak unikalnego działania odmładzającego z pewnością nie znajdziesz w innych produktach dostępnych na rynku.
 • Gwarancja jakości – receptura oparta wyłącznie na rzadkich ekstraktach roślinnych oraz naturalnych substancjach aktywnych jest zgodna z najwyższymi normami jakości. Wszystkie składniki kuracji zostały poddane szczegółowych badaniom i zdobyły certyfikaty specjalistycznych ośrodków dermatologicznych, które przyznawane są tylko najlepszym produktom anti-aging. Testy laboratoryjne potwierdziły, że kuracja jest w pełni bezpieczna dla każdego typu cery – również alergicznej. Wszystko po to, aby jej efekty odmładzające w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 • Gwarancja zadowolenia – liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność Perle Bleue. Kuracja jest rekomendowana przez najlepszych w Europie dermatologów i kosmetologów jako najlepsza, naturalna terapia odmładzająca. Dzięki licznym właściwościom pielęgnacyjnym może być także stosowna przez osoby młode, których skóra potrzebuje wzmocnienia i regeneracji.

Perle Bleue od zmarszczek: wyglądaj o 20 lat młodziej

Opinie

Z moimi głębokimi zmarszczkami i 50 na karku nie robiłam sobie dużych nadziei na odzyskanie młodego wyglądu. Stosowałam Perle Bleue głównie po to, by zmarszczki się nie pogłębiały. Nic dziwnego, że gdy po ok miesiącu przyjrzałam się mojej skórze z bliska przeżyłam taki szok. Na mojej szyi i podbródku, gdzie wcześniej było widać zwiotczałą i opadającą skórę pojawiła się gładka i napięta. Zmarszczki na czole i wokół ust stały się niewidoczne, jakby ktoś je wymazał. Dziś wyglądam na 20 lat młodszą! Niektóre z moich przyjaciółek do dziś są przekonane, że dałam sobie naciągnąć twarz dla takich efektów.

– Paulina Buczek, 52 lata

Ta kuracja niesamowicie ujędrniła moją skórę. Wyglądam na 20 lat młodszą. Promienieje młodością i kobiecym pięknem. Nikt nie daje mi więcej niż 40 lat.

– Mirella Jabłońska, 59 lat

Już po pierwszym nałożeniu na twarz i szyję kremu Perle Bleue czułam, jak moja skóra się lekko napina. Cera była po nim równomierna i dobrze nawilżona. Ale prawdziwy szok przeżyłam, gdy spojrzałam w lustro jakieś 4, może 5 tygodnie od pierwszego użycia – Skóra była naprężona, zmarszczki spłycone. Wreszcie czuję się młodo i atrakcyjnie.

– Katarzyna Puźniak, 48 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: