PROBIEREN na zapalenie gruczołu krokowego: męskie rozwiązanie problemów z prostatą!

PROBIEREN na zapalenie gruczołu krokowego: męskie rozwiązanie problemów z prostatą!

Z Prostoxalen pozbędziesz się:

 • ciągłego parcia na pęcherz
 • częstych wizyt w toalecie, także tych nocnych
 • zmniejszenia strumienia moczu
 • krępujących niekontrolowanych wycieków moczu
 • bólu i pieczenia
ZAMÓWIĆ

Wiemy jak mocno prostata może dać się we znaki

Co chwila musisz biec do toalety, a jak już się tam znajdziesz to i tak nic zbytnio z tego nie wychodzi… Do tego ból, który utrudnia funkcjonowanie. No i życie seksualne, które też cierpi przez mniejsze libido i problemy z erekcją.

Prostata to męski problem i trzeba zająć się nim po męsku! Roślinne tabletki na łagodny przerost prostaty. Prostoxalen zadba, by prostata przestała być Twoim utrapieniem. Bez wychodzenia z domu, w domowym zaciszu możesz uporać się z problemami i odzyskać dobre samopoczucie i wigor!

Jak działa Prostoxalen?

PROBIEREN na zapalenie gruczołu krokowego: męskie rozwiązanie problemów z prostatą!

Prostata (gruczoł krokowy) odpowiada za wytwarzanie płynu nasiennego. Kiedy dochodzi do jej rozrostu, zaczyna ona naciskać na cewkę moczową i zwęża jej ujście. Stąd biorą się wszystkie nieprzyjemne objawy, których doświadczasz. Składniki Prostoxalen przeciwdziałają powiększeniu gruczołu, a także eliminują jego wszystkie nieprzyjemne objawy.

ZAMÓWIĆ

Dlaczego warto wybrać Prostoxalen?

Prostoxalen to nie jest kolejny lek na prostatę. Nie potrzebujesz na niego recepty, a jego skuteczność opiera się na specjalnie dobranych, znanych i skutecznych składnikach roślinnych. Prostoxalen to kapsułki, które nie powodują żadnych skutków ubocznych. Możesz je więc przyjmować bez obawy, że wystąpią jakieś nieprzewidziane efekty.

W składzie 5 najbardziej skutecznych ziół na prostatę

PROBIEREN na zapalenie gruczołu krokowego: męskie rozwiązanie problemów z prostatą!

 1. Palma sabałowa
  Ogranicza niektóre przemiany hormonalne, które prowadzą do rozrostu gruczołu krokowego. Łagodzi objawy jego łagodnego przerostu. Zmniejsza częstotliwość oddawania moczu, łagodzi dolegliwości towarzyszące opróżnianiu pęcherza. Dodatkowo dba o libido i produkcję spermy.
 2. Pestki dyni
  Już tysiąc lat temu leczono nią prostatę. Pestki dyni zmniejszają jej objętość i podobnie jak palma sabałowa, zmniejszają przemianę hormonów. Łagodzą podrażnienia pęcherza i cewki moczowej. Działają przeciwzapalnie. Zmniejszają częstość oddawania moczu w nocy.
 3. Żurawina wielkoowocowa
  Wspiera funkcjonowanie układu moczowego. Przeciwdziała jego infekcjom, co jest szczególnie ważne dla mężczyzn z przerostem gruczołu krokowego.
 4. Pokrzywa
  Ułatwia oddawanie moczu, wzmacnia jego strumień, łagodzi ból. Znakomicie łagodzi również pozostałe objawy przerostu prostaty.
 5. Wierzbownica drobnokwiatowa
  Ma działanie antybakteryjne i przeciwzapalne. Blokuje działanie DHT odpowiedzialnego za przerost prostaty. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Pomaga utrzymać naturalny przepływ moczu.
 6. Likopen zawarty w pomidorach
  Naturalny barwnik, który daje pomidorom ich czerwoną barwę. Bardzo silny przeciwutleniacz (likwiduje wolne rodniki, które niszczą komórki Twojego organizmu).

Dołącz do tysięcy mężczyzn, którzy problemy z prostatą mają już za sobą!

Chyba większość mężczyzn po 50 ma problemy z prostatą i wie z czym to się wiążę. Nie będę więc opisywał swoich przypadłości, bo były typowe. Za to podzielę się rozwiązaniem – Prostoxalen bardzo mi pomógł. Usunął wszystkie dolegliwości, sprawił, że normalnie chodzę do ubikacji. Odzyskałem dobre samopoczucie i wreszcie mogę gdzieś wyjść i nie martwić się, że zaraz będzie potrzebna mi toaleta.

Wojtek

Dziękuję Wam! Miałem łagodny przerost gruczołu krokowego, który jednak mocno mi dokuczał. Ciągłe bieganie za potrzebą, a jak już poszedłem do toalety to… nic… albo prawie nic. I tak ciągle. Prostoxalen jest bardzo wygodny w stosowaniu. To nie jest kolejny lek na prostatę, tylko roślinne kapsułki. Najważniejsze, że jest skuteczny i wszystkie problemy przeszły. Funkcjonuję normalnie, nic mi nie dolega, a i w „tych” sprawach wszystko wróciło do jak najlepszego porządku.

Marek

Problemy z prostatą zaczęły się u mnie ok. rok temu. Najgorsze były wycieki moczu. Bardzo krępujące, bo zdarzały się w różnych sytuacjach, też tych publicznych. Po Prostoxalenie wszystko zaczęło iść w dobrą stronę. Objawy zaczęły się zmniejszać, aż całkowicie ustąpiły. Już nie budzi mnie parcie na mocz, mogę się wreszcie dobrze wyspać. Jestem bardzo z tego zadowolony.

Mariusz

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: