Proctotivo: będziesz mógł 5 razy pod rząd z penisem dłuższym o 7 cm

Proctotivo: będziesz mógł 5 razy pod rząd z penisem dłuższym o 7 cm

 • Twój penis będzie dłuższy nawet o 7,5 cm
 • 9/10 klientów potwierdza że, Proctotivo spełniło ich oczekiwania
 • Obwód Twojego penisa wzrośnie o 2,5 cm
 • Przedłużysz wzwód nawet o 40 min
ZAMÓWIĆ

Zobacz, jak unikalna formuła Proctotivo odmieni Twojego penisa

 1. USPRAWNI PRZEPŁYW KRWI
  Penis składa się z dwóch równoległych ciał jamistych oraz ciała gąbczastego. Gdy ciała te wypełnia krew, zaczynają się rozszerzać powodując erekcję. To właśnie sprawność ciała jamistego kontroluje rozmiar Twojego penisa. Gdy do prącia dopływa więcej krwi, łatwiej i szybciej osiągasz erekcję, a penis osiąga znacznie większy rozmiar.
 2. ZWIĘKSZY OBJĘTOŚĆ KOMÓR
  W momencie, gdy komory Twojego penisa ulegają rozszerzeniu, tkanki również pęcznieją, co wpływa na pogrubienie i większą masywność członka. Co istotne, komory rozszerzają się na stałe, co oznacza, że Twój penis również powiększy się na stałe.
 3. PODNIESIE POZIOM TESTOSTERONU
  Wysoki poziom tego hormonu zapewnia wyższe libido, a także wpływa pozytywnie na stałą gotowość do intensywnego seksu – o każdej porze dnia i nocy.
 4. UDROŻNI NACZYNIA KRWIONOŚNE
  Dzięki temu większa ilość krwi wypełni ciała jamiste i ciało gąbczaste penisa, a to ma bezpośrednie przełożenie na silną i nawet o 40 minut dłuższą erekcję za każdym razem.

Proctotivo: będziesz mógł 5 razy pod rząd z penisem dłuższym o 7 cm

ZAMÓWIĆ

Dzięki Proctotivo możesz:

 • zwiększyć długość penisa średnio o 7 cm
 • zwiększyć obwód członka nawet o 2,5 cm
 • wyraźnie wzmocnić erekcję
 • przedłużyć wzwód nawet o 40 – 50 minut
 • zwiększyć masywność prącia

Co sprawia, że Proctotivo jest tak skuteczny?

To połączenie natury i najnowszych odkryć z zakresu męskiej seksualności. Składają się na to zarówno naturalne ekstrakty z roślin wykorzystywanych w ulepszaniu męskiego libido, jak i substancje okrzyknięte na przestrzeni ostatnich dwóch lat jako przełomowe w powiększaniu penisa i we wzmacnianiu erekcji.

Najwyżej stężona L-arginina HCL na rynku, mieszanka korzenia żeń-szenia oraz korzenia lukrecji. Nikt, ale to nikt nie stworzył do tej pory tak aktywizującej mieszanki.

To jedyny preparat na rynku, który posiada tak kompletny skład, ściśle dostosowany do problemów, z jakimi musi się mierzyć współczesny mężczyzna. Dlatego postanowiłem zająć się sprowadzeniem tego preparatu do Polski – chciałem ułatwić sobie i Tobie dostęp do najlepszych technik wzmacniania erekcji i wydłużania penisa.

Od dziś powiększanie penisa wreszcie jest:

 • SZYBKIE I PROSTE
  Naprawdę, to wręcz szokujące, jak szybko możesz cieszyć się pełną sprawnością w łóżku. Zapomnij o jakichś pompkach do penisa, ćwiczeniach rozciągających, czy viagrze. Zapomnij o niekończących się wizytach u specjalistów i masie suplementów, które do niczego się nie przydadzą.
 • BEZPIECZNE I W PEŁNI NATURALNE
  Skład Proctotivo jest całkowicie naturalny i dobrany w takich proporcjach, że już po 2 zastosowaniach odczujesz różnicę w seksie.
 • DYSKRETNE
  Wszystko robisz w zaciszu domowym. Nikt nawet nie musi wiedzieć, że coś stosujesz. Nie musisz czekać na wizytę u lekarza. Preparat dostajesz do rąk własnych, zapakowany w zwykłe szare tekturowe pudełko, bez logo i bez jakichkolwiek nadruków bądź napisów sugerujących zawartość. Taśma klejąca ma kolor brązowy, również bez nadruków.

Proctotivo: będziesz mógł 5 razy pod rząd z penisem dłuższym o 7 cm

Proctotivo polecany przez aktorów

Mam na imię Grzegorz i jestem aktorem porno. Od zawsze chciałem to robić. Fascynował mnie ten świat i jego kobiety. Wiadomo, Polska to nie Stany – daleko nam do wielkich amerykańskich produkcji tego gatunku, typu „Flashpoint x”, czy „Manhunters”. Jednak zawsze uważałem, że mamy potencjał w tym przemyśle i postanowiłem dołożyć do niego swój interes. Jakkolwiek to brzmi.

Poza pracą od 7 lat pomagam mężczyznom pokonać zaburzenia erekcji oraz zwiększyć ich sprawność seksualną. Mały penis to niestety olbrzymi problem tysięcy osób, wielu mężczyzn nie zdaje sobie nawet sprawy że ich penis jest zbyt mały. Najczęściej myślą że są doskonałymi kochankami, chodź w rzeczywistości nie są w stanie zapewnić kobiecie udanego życia seksualnego.

Dopiero trzeźwe, uczciwe spojrzenie na swoje przyrodzenie pozwala zrozumieć, jak wiele orgazmów w ich łóżku mogło być udawanych… Wtedy trafiają do mnie.

Prawda jest bolesna, dlatego tak rzadko mówi się o niej głośno. Ostatnie badania wykazały że 70% mężczyzn z zaburzeniami seksualnymi nic z tym nie robi a ponad 40% mężczyzn ma kłopot z przedwczesnym wytryskiem. Pozostaje również wciąż aktualny problem mikropenisa, co jest przyczyną kompleksów wielu młodych i starszych Polaków. Nie dziwmy się zatem, dlaczego kobiety udają orgazm. W dzisiejszych czasach panie są dużo bardziej wymagające i mają więcej potrzeb seksualnych, których mężczyźni nie są w stanie zaspokoić.

Przetestowałem wiele metod farmakologicznego przedłużania członka, ale tylko jedna pozwoliła zwiększyć jego masywność, długość i grubość już w pierwszym tygodniu stosowania

By powiększyć penisa i rozprawić się raz na zawsze z problemem słabej erekcji nie wystarczą pompki, ćwiczenia, żele, które zresztą bardzo słabo działają bądź wcale. Potrzeba czegoś silnego – prawdziwej broni, która będzie bezpieczna i skuteczna.

Tą bronią jest Proctotivo, który dzięki swoim naturalnym właściwością poszerzania naczyń, powiększa penisa, poprawia erekcję i zwiększa sprawność seksualną.

Osoby, które zaufały kapsułkom Proctotivo dzielą się swoimi rezultatami:

Nienawidziłem momentu, w którym dziewczyna zaczynała rozpinać mi rozporek, a bokserki ściągałem zwykle tuż przed właściwą akcją. Było mi wstyd… Dzięki tej metodzie osiągam ponad 21 cm i czuję się jak młody bóg. Rewelacja :D

Marek, 21 lat

“Przez lata dręczyłem się kompleksami (11 cm) a rozwiązanie było tuż pod nosem. Własnie skończyłem stosować Proctotivo. jest rewelacyjnie! Penis jest większy, twardszy, grubszy, a ja chodzę dumny jak paw ;P super sprawa”

Dawid, 40 lat

“Jestem szczęściarzem, prawdziwym demonem seksu wśród zakompleksionych kumpli z małymi penisami :D Przed kuracją miałem 16 cm, teraz mam 25 cm i choć już przedtem było rewelacyjnie, okazuje się że zawsze może być lepiej!”

Patryk, 32 lata

“Ta metoda przywróciła mi sprawność seksualną sprzed ślubu. Żona jest zachwycona. Wreszcie zadowalam ją w łóżku całkowicie! Penis stał się wyraźnie większy, no i nie mam już żadnych problemów z erekcją, zawsze jestem w gotowości :D żona sama zaciąga mnie do łóżka. Często widzę to nieziemskie pożądanie w jej oczach. Fantastyczne uczucie! Polecam.”

Michał, 45 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: