PROFERTIL w celu zwiększenia płodności u mężczyzn: TURBODOŁADOWANIE DLA PLEMNIKÓW!

PROFERTIL w celu zwiększenia płodności u mężczyzn: TURBODOŁADOWANIE DLA PLEMNIKÓW!

W badaniu jakości nasienia (spermiogramie) ocenia się stężenie, ruchliwość i budowę plemników. Na filmie wideo po prawej stronie można zauważyć wyraźną różnicę, będącą efektem trzech miesięcy przyjmowania preparatu PROFERTIL®.

ZAMÓWIĆ

W skrócie

PROFERTIL w celu zwiększenia płodności u mężczyzn: TURBODOŁADOWANIE DLA PLEMNIKÓW!

Niepłodność męska ma wiele przyczyn. W krajach uprzemysłowionych do drastycznego ograniczenia wytwarzania plemników i obniżenia ich jakości przyczyniają się: genetyka, stres oraz zmiany modelu życia i nawyków żywieniowych. Przetestowany klinicznie i opatentowany skład preparatu PROFERTIL® został specjalnie opracowany na potrzeby zoptymalizowania jakości nasienia i leczenia niepłodności męskiej. Badania kliniczne wykazały, że przyjmowanie preparatu PROFERTIL® przez co najmniej trzy miesiące znacząco poprawia jakość nasienia. Jak dotąd żaden inny skład nie zapewnia wskaźnika ciąż na poziomie Ø 26–41%.

Pęknięcia nici DNA plemników znacząco zwiększają ryzyko poronienia

W trakcie procesu podziału komórki DNA jest kopiowane i przekazywane każdej nowej komórce. Jeśli nici DNA plemników są uszkodzone, proces podziału komórki może zostać przerwany, całkowicie wstrzymując rozwój zarodka. PROFERTIL® skutecznie chroni DNA plemników przed uszkodzeniem.

ZAMÓWIĆ

Instrukcje dotyczące stosowania

PROFERTIL w celu zwiększenia płodności u mężczyzn: TURBODOŁADOWANIE DLA PLEMNIKÓW!

PROFERTIL® dostępny jest w opakowaniach wystarczających na miesiąc (60 tabletek) i na trzy miesiące (180 tabletek). Należy przyjmować dwie kapsułki dziennie z posiłkiem albo po posiłku, popijając je. W celu zoptymalizowania każdej z faz spermatogenezy należy przyjmować kapsułki przez co najmniej trzy miesiące. Preparat PROfertil® można i należy przyjmować do czasu zajścia w ciążę. W przypadku dodatkowych pytań oraz konkretnych pytań dotyczących optymalnego czasu przyjmowania należy skontaktować się z lekarzem.

W skrócie

  • Powoduje znaczącą poprawę w zakresie wszystkich parametrów nasienia kluczowych dla skutecznego zapłodnienia i ciąży: ruchliwości, budowy i liczby plemników oraz objętości nasienia1–4)
  • Znaczne ograniczenie fragmentacji DNA plemników 5–6)
  • Wskaźnik ciąż: śr. 26–41%
  • Dostępny w ponad 70 krajach
  • Wyprodukowany w Austrii / Jakość zgodna z Dobrą praktyką wytwarzania (Good Manufacturing Practice, GMP)

DOŚWIADCZENIA PACJENTÓW

Te kapsułki są wspaniałe. Od dłuższego czasu staraliśmy się o dziecko (około 2 lat). Po zużyciu około 3/4 opakowania moja żona była w ciąży. Łatwo się je bierze rano po śniadaniu, nie ma żadnych skutków ubocznych, a nasze maleństwo ma już 4 tygodnie. Zdecydowanie polecam. Świetnie działa!

Te kapsułki są naprawdę dobre. Po długiej chorobie doszłam do wniosku, że chcę mieć dzieci. Z jakiegoś powodu nam się nie udawało, chociaż oboje byliśmy zdrowi. Jednak po regularnym przyjmowaniu kapsułek Profertil w końcu zostaliśmy rodzicami.

U mężczyzn naprawdę niewiele da się zrobić, jeżeli spermiogram wypadł słabo. Tak było u nas, dlatego zamówiłam Profertil. Mój mąż miał wynik OAT2, tzn. wszystkie parametry w jego spermiogramie były złe, no i próbowaliśmy zajść w ciążę przez 2 lata. Natychmiast po otrzymaniu złego wyniku spermiogramu kupiłam Profertil. Po 8 tygodniach była już widoczna wyraźna poprawa w liczbie plemników, ich ruchliwości i morfologii. A zaledwie 2 tygodnie później stał się cud: jestem w ciąży!

U mojego męża liczebność plemników wzrosła od około 8 milionów do ponad 20 milionów na mililitr. Zawdzięczamy to kapsułkom Profertil, które brał zgodnie z zaleceniem lekarza po tym, jak otrzymaliśmy tę okropną diagnozę. To, co od razu nas przekonało, to wyniki badań klinicznych. Brzmiały dla nas dość przekonująco. Rzadko się zdarza, aby badania potwierdzały skuteczność suplementów diety. Dodatkowo (poza stosowaniem preparatu Profertil) zrezygnowaliśmy z sauny, unikamy stresu, a ponieważ bywam nieco pedantyczna, kupiłam nawet środek na roztocza, aby pozbyć się ich z naszej sypialni. Życzę Ci powodzenia!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: