ProFlexen do stawów: pomóż stawom być w dobrej formie!

ProFlexen do stawów: pomóż stawom być w dobrej formie!

 • Gwarantuje swobodną i komfortową pracę stawów.
 • Pomaga utrzymać ich elastyczność i prawidłowe zdrowie.
 • Wzmacnia kości i wspiera produkcję kolagenu.
 • Zapobiega porannej sztywności stawów.
 • Chroni stawy podczas intensywnego wysiłku.

ProFlexen to idealny produkt dla każdego kto chce prawidłowo zadbać o zdrowie swoich stawów. Kompleksowy skład suplementu (w tym UC-II® opatentowana niezdenaturowana forma kolagenu typu II, której skuteczność została poparta dwoma badaniami klinicznymi) skutecznie wspiera zdrowie chrząstki stawowej i pozwala Ci cieszyć się życiem w pełni! Zamów ProFlexen i ruszaj się swobodnie!

ZAMÓWIĆ

Najczęstsze przyczyny problemów ze stawami

Bóle stawów czyli tzw. artralgia ma swoje podłoże najczęściej w nadmiernym obciążeniu chrząstki stawowej oraz okolicznych tkanek i może pojawiać się bez względu na wiek oraz poziom ogólnej aktywności fizycznej. Osoby mające problemy ze stawami najczęściej odczuwają ból w kolanach oraz nadgarstkach, rzadziej pojawiają się schorzenia zapalne obejmujące okoliczne struktury tj. ścięgna, więzadła czy kaletkę maziową. Do najczęstszych przyczyn powstawania dolegliwości bólowych w obrębie stawów należą:

 1. Siedzący tryb życia.
 2. Niewłaściwa dieta oraz otyłość.
 3. Praca wymagająca długotrwałego stania.
 4. Sporty obciążające stawy np. sporty siłowe lub bieganie.

ProFlexen do stawów: pomóż stawom być w dobrej formie!

ZAMÓWIĆ

Składniki

 • UC-II® – niezdenaturowany kolagen typu II, który został przetestowany w dwóch badaniach klinicznych na ludziach. Jego skuteczność została potwierdzona zarówno w przypadku osób zdrowych w stosowaniu profilaktycznym, jak i u osób chorych na zwyrodnieniową chorobę stawów. W obu przypadkach stosowanie UC-II® było bardziej skuteczne niż połączenie samej glukozaminy i chondroityny czy placebo.
 • Ekstrakt z żywicy kadzidłowca indyjskiego – boswellia serrata to indyjska roślina z rodziny osoczynowatych, która wspiera komfortową i swobodną prace stawów. Jej unikalne działanie zawdzięcza się kwasom bosweliowym o strukturze pięciocyklicznych trójterpenów. Regularne stosowanie ekstraktów z tej rośliny skutecznie poprawia elastyczność stawów oraz efektywnie dba o ich ogólne zdrowie. W tradycyjnej medycynie indyjskiej używa się jej do leczenia stanów zapalnych i bólowych stawów oraz kręgosłupa, a także przy nieżytach górnych dróg oddechowych.
 • Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego – roślina uprawiana w Indiach i krajach tropikalnych, nazywana także ostryżem indyjskim lub ostryżem Zohary. Jest to bylina ceniona ze względu na zawartość kurkuminy, która wspiera utrzymanie prawidłowego stanu kości i stawów.
 • Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego – gatunek rośliny z rodziny imbirowatych znany w medycynie tradycyjnej oraz współczesnej od wielu stuleci. Skutecznie wspiera ruchliwość stawów oraz zapobiega ich porannej sztywności.
 • Witamina C – pomaga w normalnej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki​. W organizmie pełni rolę kofaktora hydroksylazy prolilu i lizylu, enzymów odpowiedzialnych za stabilizację i krzyżowanie włókien kolagenu. Może również bezpośrednio pobudzać syntezę kolagenu poprzez aktywację jego transkrypcji oraz stabilizowanie mRNA prokolagenu.
 • Mangan – przyczynia się do procesu prawidłowego tworzenia tkanki łącznej. Jest obecny w centrach reaktywności wielu enzymów, co sprawia, że jest niezbędnym do życia mikroelementem. Razem z cynkiem pomaga utrzymać zdrowe i mocne kości.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jakie są efekty stosowania ProFlexen?

ProFlexen wspiera zdrowie kości i stawów oraz ich mobilność i prawidłową pracę.

 

Czy można stosować ProFlexen profilaktycznie?

Oczywiście, że tak. Zachęcamy osoby narażone na nadmierne obciążenie stawów do ich ochrony. Unikną w ten sposób nieprzyjemnych dolegliwości i bólu.

 

Jak długo należy stosować ProFlexen?

Pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszych tygodniach przyjmowania ProFlexen. Optymalne rezultaty widoczne są jednak po kilku miesiącach regularnego stosowania.

 

Dla kogo przeznaczony jest ProFlexen?

ProFlexen mogą stosować wszystkie osoby, niezależnie od wieku i poziomu aktywności fizycznej. Badania kliniczne wykazały, że jest równie skuteczny zarówno u osób zdrowych, jak i chorych na zwyrodnieniowe zapalenie stawów.

 

Czy stosowanie ProFlexen powoduje efekty uboczne?

Nie. Suplement jest całkowicie naturalny oraz bezpieczny w stosowaniu.

 

Jak stosować ProFlexen?

Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej na 30 minut przed posiłkiem. Preparat popić około 300 ml wody. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek – wystarcza to na miesiąc stosowania.

Jak ProFlexen dba o Twoje stawy?

ProFlexen do stawów: pomóż stawom być w dobrej formie!

Działanie ProFlexen opiera się na odpowiednio skomponowanym, naturalnym składzie, który kompleksowo wspiera zdrowie Twoich stawów. Na szczególną uwagę zasługuje UC-II® czyli opatentowany niezdenaturowany kolagen typu II – składnik, który szturmem podbił już rynek amerykański i zdobywa coraz większą popularność w Europie. Jego działanie zostało udowodnione w dwóch badaniach klinicznych na ludziach przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby4 (metoda polegająca na ukryciu kluczowych informacji zarówno przed pacjentami, jaki i osobami podającymi specyfik – nikt oprócz koordynatora nie wie czy podawane jest placebo czy substancja aktywna). Gwarantuje to najwyższą skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania.

 

Dodatkowo w składzie ProFlexen znajdziesz także: glukozaminę, chondroitynę, MSM, kadzidłowiec indyjski, ostryż długi, imbir lekarski, papainę, bromelainę, witaminę C, cynk, mangan oraz selen. Ich działanie wzajemnie się uzupełnia i pozwala uzyskać szybkie i trwałe efekty!

ProFlexen został doceniony przez tysiące zadowolonych klientów

ProFlexen pomógł mi odzyskać wiarę w siebie oraz pełną mobilność. Zaczęłam go stosować ponieważ kolana sztywniały mi podczas schodzenia po schodach w wyniku wieloletniej pracy jako ekspedientka. Teraz mogę cieszyć się pełnią życia!

Angelika, 25 lat

Bieganie jest dla mnie codziennością. Uwielbiam to robić i czerpie z tego ogromną satysfakcję. ProFlexen wspiera moje kolana nawet podczas najdłuższych biegów. Mam wrażenie, że odkąd go stosuję to kontuzje nie zdarzają się tak często jak wcześniej. Zdecydowanie polecam dla każdej aktywnej osoby.

Roland, 29 lat

Nie ma drugiego tak skutecznego suplementu na stawy. Testowałam wiele ale tylko ten sprawia, że w końcu czuję różnicę! W pracy wiele godzin spędzam przed komputerem i do tej pory narzekałam na bóle kręgosłupa, kolan oraz nadgarstków. To już 3 miesiąc stosowania ProFlexen i czuje się fantastycznie, nic mnie nie boli!

Agnieszka, 55 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: