PROSTERO: rewolucja w leczeniu przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego

PROSTERO: rewolucja w leczeniu przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego

 • Pozbądź się bólu w kroczu, odbytnicy i jądrach
 • Przywróć normalne oddawanie moczu w 1 kurs
 • Uwolnij zapalenie prostaty
 • Wzmocnienie męskiego zdrowia seksualnego
ZAMÓWIĆ

WARTO WIEDZIEĆ!

80% chorób prostaty przebiegają bezobjawowo i szybko
prowadzą do strasznych konsekwencji.

 • Impotencja
 • Gruczolak prostaty
 • Niepłodność
 • Stwardnienie gruczołu krokowego
 • Zapalenie pęcherzyka nasiennego
 • Rak prostaty

ROZPOCZNIJ LECZENIE JUŻ TERAZ I STAŃ SIĘ ABSOLUTNIE ZDROWY!

PROSTERO: rewolucja w leczeniu przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego

ZAMÓWIĆ

Rozwój naukowców w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego

Odkrycie naukowców AndroGosCentre w 2012 roku było przełomem w leczeniu chorób prostaty. Inteligentne komórki Prostinarus©, które były hodowane w laboratorium, wykrywają uszkodzone komórki prostaty, delikatnie łagodzą stany zapalne i wszystkie nieprzyjemne objawy. Sprytne komórki Prostinarus© natychmiast hamują wzrost tkanki gruczołu krokowego i przywracają prawidłowe funkcjonowanie narządów.

20 TYSIĘCY MĘŻCZYZN W EUROPIE JUŻ ZAPOMNIELI O BÓLU I PROBLEMACH Z ODDAWANIEM MOCZU

3 składniki dla zdrowia prostaty

 1. SAW PALMETTO. Eliminuje proliferację gruczołu krokowego, posiada działanie desorpcyjne w odniesieniu do gruczolaka prostaty, zapobiega tworzeniu się tkanki włóknistej, stymuluje produkcję testosteronu, działa immunostymujuląco i tonizująco.
 2. KORA ŚLIWKI AFRYKAŃSKIEJ. Ma działanie przeciwnowotworowe, zmniejsza stagnację krwi, zmniejsza obrzęk i zapalenie prostaty, hamuje rozwój aseptycznego zapalenia, zapobiega nadmiernemu wzrostowi fibroblastów w gruczole krokowym, zatrzymuje proces rozrostu gruczołu krokowego, zapobiega procesom sklerotycznym, pomaga zapobiegać tworzeniu się tkanki nowotworowej.
 3. NASIONA DYNI. Wzmacnia odporność, zapobiega rozwojowi zapalenia gruczołu krokowego, eliminuje stagnację w układzie moczowym, częściowo usuwa proces zapalny. Przywraca funkcjonowanie prostaty, poprawia procesy metaboliczne

Opinia eksperty

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego rozwija się powoli i w wielu przypadkach przebiega bezobjawowo, ale mimo to jego konsekwencje mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć komplikacji, polecam użycie ProstEro. W mojej własnej praktyce medycznej byłem przekonany, że tylko ten środek zapewnia znaczną poprawę zdrowia. Doskonale łagodzi objawy bólu i dzień po dniu doprowadza prostatę do porządku. ProstEro nie powoduje żadnych alergii, w przeciwieństwie do wielu innych leków i maści. Działa doskonale, jest absolutnie bezpieczny, działa kompleksowo, rewitalizuje prostatę i wzmacnia zdrowie mężczyzn..

Adam Przekstacki

Profesor nadzwyczajny, doktor, urolog, androlog
Doświadczenie zawodowe 24 łata

PROSTERO: rewolucja w leczeniu przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego

Zalety ProstEro

 1. SZYBKA POMOC. Zmniejszenie objawów bólowych zaczynając od samego początku kursu
 2. SKUTECZNE DZIAŁANIE BEZ EFEKTÓW UBOCZNYCH. Żywe komórki roślinne łagodnie atakują tkankę prostaty, hamując ich śmiertelny wzrost
 3. PRODUKT HIPOALERGICZNY. W przeciwieństwie do większości antybiotyków i innych środków na zapalenie gruczołu krokowego
 4. KOMPLEKSOWE LECZENIE. Lek wzmacnia zdrowie u mężczyzn, działając różnymi metodami, działa intensywnie i skoncentrowanie. W rezultacie pozbędziesz się zapalenia gruczołu krokowego, zwiększysz swoją efektywność, wzmocnisz libido.

SPOSÓB UŻYCIA

 • Kapsułki: 1 kapsułkę 3 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem.
 • Kurs – 30 dni.

Opinie łudzi, którzy już zauważyli efekt ProstEro

Mój mąż miał zdiagnozowane chroniczne zapalenie gruczołu krokowego, ma tylko 27 lat, nie wie, dlaczego, z potencją jest w wszystko porządku, nie narzeka. Powiedzieli, że jeśli teraz zostanie choroba potraktowana na poważnie, wszystko będzie dobrze, ale jeśli doprowadzimy do stanu chronicznego … baliśmy się, nie wiedzieliśmy, jak być i co zrobić. Obawialiśmy się, że choroba doprowadzi do bezpłodności, a jednak chcemy zostać rodzicami. Lekarz powiedział, że nie ma powodu do niepokoju, jeśli leczyć się teraz, i przepisał ProstEro. Teraz, po 3 miesiącach, mój mąż czuje się świetnie.!

Marta, Kraków

Męskie nieszczęście wyprzedziło mnie w najbardziej nieodpowiednim momencie, w wieku 32 lat. Byłem gotowy na małżeństwo, dzieci, a tu taka niespodzianka. Ból był taki, że o żadnym seksie nie było i gadki, już nie mówię o pomysłach na dziecka. Cóż, bardzo na czas dowiedziałem się o ProstEro, zauważalna poprawa nastąpiła za kilka tygodni. Teraz kontynuuję kurs. Bez bólu, rzadziej chodzę do toalety. Zwiększyła się atrakcyjność seksualną. Normalny lot!

Kamil, Gdańsk

Natychmiast postanowiłem leczyć się wyłącznie pod nadzorem lekarza. Bez rad babci, bez rad z neta. Dyskomfort był stały, a tępe bóle w pachwinach i mosznie nie dawały spokoju. Byłem nawet gotowy na operację. Nie musiałem, z czego jestem bardzo szczęśliwy. Zrobiłem wszystkie niezbędne badania. Lekarz przepisał mi ProstEro. Byłem leczony przez około 2 miesiące. Teraz uważam się za osobę zdrową. Zapalenia gruczołu krokowego już nie mam. To samo potwierdzają badania, i testy, i moje dobre samopoczucie. Seks i dobre noce znów pojawiły się w moim życiu bez bólu i upokorzenia..

Michał, Łódź

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: