Prostonel na zapalenie gruczołu krokowego: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego!

Prostonel na zapalenie gruczołu krokowego: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego!

 • Pozbądź się bólu w kroczu i pachwinach
 • Przywróć prawidłowy przepływ moczu
 • Uwolnij się od zapalenia prostaty
 • Wzmocnij swoje zdrowie seksualne
ZAMÓWIĆ

Rozwój medycyny w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego

Odkrycie naukowców AndroGosCentre w 2012 roku było przełomem w leczeniu chorób prostaty. Inteligentne komórki Prostinarus©, które były hodowane w laboratorium, wykrywają uszkodzone komórki prostaty, delikatnie łagodzą stany zapalne i wszystkie nieprzyjemne objawy. Sprytne komórki Prostinarus© natychmiast hamują wzrost tkanki gruczołu krokowego i przywracają prawidłowe funkcjonowanie narządów.

6 głównych składników

Prostonel na zapalenie gruczołu krokowego: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego!

 1. Ekstrakt z pokrzywy Zmniejsza wzrost komórek prostaty, zapobiega rozwojowi gruczolaka oraz minimalizuje ryzyko powstania stanów zapalnych.
 2. Jeżówka purpurowa Przyśpiesza przemianę materii, działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo, żółciotwórczo, żółciopędnie.
 3. L-arginina Potrzebna jest do syntezy białka, wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu produkowanego przez przysadkę mózgową, oczyszcza wątrobę.
 4. Ekstrakt z żeń-szenia Pozytywnie wpływa na zdrowie mężczyzny, wspomaga libido i pomaga uporać się z zaburzeniami erekcji.
 5. Witamina E Jej właściwości od dawna są wykorzystywane w medycynie. Znana jest m.in. jako „witamina płodności”, gdyż jest niezbędna do jej zachowania.
 6. Cynk Pobudza pracę trzustki, grasicy, prostaty. Uczestniczy w przemianach białek, tłuszczów, węglowodanów.
ZAMÓWIĆ

Zalety Prostonel

Prostonel na zapalenie gruczołu krokowego: podwójne uderzenie w zapalenie gruczołu krokowego!

 • SZYBKA POMOC Zmniejsza ból już po pierwszym zastosowaniu
 • SKUTECZNE DZIAŁANIE BEZ EFEKTÓW UBOCZNYCH Żywe komórki roślinne łagodnie atakują
  tkankę prostaty, hamując jej wzrost.
 • Produkt hipoalergiczny W przeciwieństwie do większości antybiotyków i innych środków na zapalenie gruczołu krokowego
 • Kompleksowe leczenie Lek wzmacnia zdrowie u mężczyzn, działając różnymi
  metodami, działa intensywnie i skoncentrowanie. W rezultacie pozbędziesz się zapalenia gruczołu krokowego, zwiększysz swoją efektywność, wzmocnisz libido.

Opinia eksperta

Przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego rozwija się powoli i w wielu przypadkach przebiega bezobjawowo, ale mimo to jego konsekwencje mogą być niebezpieczne. Aby uniknąć komplikacji, polecam użycie Prostonel. W mojej własnej praktyce medycznej byłem przekonany, że tylko ten środek zapewnia znaczną poprawę zdrowia. Doskonale łagodzi objawy bólu i dzień po dniu doprowadza prostatę do porządku. Prostonel nie powoduje żadnych alergii, w przeciwieństwie do wielu innych leków i maści. Działa doskonale, jest absolutnie bezpieczny, działa kompleksowo, rewitalizuje prostatę i wzmacnia zdrowie mężczyzn..

Adam Sadowski

Profesor nadzwyczajny, doktor, urolog, androlog
Doświadczenie zawodowe 24 lata

Opinie ludzi, którzy zauważyli efekty Prostonel

U mojego męża zdiagnozowano zapalenie gruczołu krokowego. Ma 35 lat i nigdy nie narzekał na problemy z potencją, ani nie miał żadnych innych objawów. Obawialiśmy się, że to doprowadzi do bezpłodności, a tak bardzo chcieliśmy założyć rodzinę. Lekarz powiedział, że nie ma powodu do obaw, że jeśli potraktujemy tą chorobę poważnie, to wszystko szybko wróci do normy. Polecił mu Prostonel. Teraz, po 3 miesiącach kuracji poprawiły się wyniki badań, a mój mąż czuje się świetnie!

Marta, Kraków

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: