ProVital Bracelet przeciw bólowi: łagodzi ból w 7 minut i eliminuje go na zawsze w 28 dni

ProVital Bracelet przeciw bólowi: łagodzi ból w 7 minut i eliminuje go na zawsze w 28 dni

  • złagodzić ból w 7 min w bezpieczny i naturalny sposób;
  • wyeliminować stany zapalne i zwyrodnienia na zawsze w 28 dni;
  • odzyskać całkowitą sprawność fizyczną i dużo energii;
  • zlikwidować przyczyny bólu i pożegnać się z nimi raz na zawsze w 28 dni, a dzięki temu znów cieszyć się życiem!
ZAMÓWIĆ

Oto dlaczego ProVital Bracelet jest świetną alternatywą dla znanych dotychczas metod walki z bólem:

  1. uśmierza ból już po 7 minutach i po 28 dniach eliminuje go na zawsze;
  2. dotlenia komórki i inicjuje w nich procesy gojenia – łagodzi stany zapalne i zwyrodnienia;
  3. jest bardzo łatwa w użyciu – wystarczy założyć bransoletkę biomagnetyczną na nadgarstek;
  4. pozwala zaoszczędzić tysiące złotych zamiast marnować je na szkodliwe pigułki, bolesne zastrzyki, nieskuteczne zabiegi, terapie czy masaże;
  5. jest w 100% naturalna i działa harmonijnie z ciałem: nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

JEST W 98% SKUTECZNA W ELIMINOWANIU BÓLU I STANÓW ZAPALNYCH

ProVital Bracelet przeciw bólowi: łagodzi ból w 7 minut i eliminuje go na zawsze w 28 dni

Przed. Organizm zaatakowany przez ból blokujący przepływ energii międzykomórkowej, zaawansowany stan zapalny

 

Po. Organizm wolny od bólu i stanów zapalnych, z uregulowanym przepływem energii międzykomórkowej

ZAMÓWIĆ

Jest w 100% bezpieczna i niezwykle łatwa w użyciu

Aby raz na zawsze uśmierzyć ból, po prostu załóż bransoletkę na nadgarstek i… to wszystko! Robiąc to, co robisz normalnie, Twoje ciało zacznie pracować w zupełnie inny sposób.

Pole magnetyczne szybko przenika do bolącej tkanki i wyłącza ból na poziomie komórkowym. Stymuluje również dotlenienie, odżywianie komórek i krążenie krwi. Dzięki temu przestaniesz odczuwać ból i poprawisz funkcjonowanie swojego ciała. Nie będziesz musiał zmieniać swojej diety, przyjmować środków przeciwbólowych, poddawać się masażom i zabiegom. Wszystko dlatego, że twoje ciało będzie nadal walczyć z bólem.

Każdy, kto przyzwyczaił się do Twojego narzekania na ból będzie zaskoczony: nie uwierzy, że pokonałeś go w ciągu 28 dni, a na dodatek odzyskałeś 100% kondycji fizycznej raz na zawsze!

Europejska Gwarancja Najwyższej Jakości

ProVital Bracelet przeciw bólowi: łagodzi ból w 7 minut i eliminuje go na zawsze w 28 dni

Ten unikalny produkt został objęty Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości. To certyfikat przyznawany innowacyjnym rozwiązaniom, które stale przyczyniają się do rozwoju najnowszych technologii. Sekretarz i Prezes Zarządu Europejskiej Kapituły Jakości i Skuteczności przyznają go jedynie formułom i produktom poddanym serii rygorystycznych badań laboratoryjnych. To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza wysoką skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania produktu.

Opinia eksperta

Stworzyłam moją bransoletkę biomagnetyczną, aby dostosować ludzkie pole magnetyczne do pola magnetycznego ziemi. Oprócz niezwykle skutecznych magnesów neodymowych, które emitują jony ujemne, użyłam także germanu i turmaliny. Turmalinowe kamienie półszlachetne w połączeniu z germanem powodują ponowne wzbudzenie pola magnetycznego i zapewniają odpowiedni efekt. Siła tych elementów ma niezwykle pozytywny wpływ na organizm człowieka, przywracając mu równowagę, eliminując ból, stres i napięcie.

 

Sygnał bólu jest natychmiast wyłączony. Ponadto, siły biomagnetyczne, które są bezpieczne dla zdrowia, sprawiają, że czerwone krwinki docierają do najcieńszych naczyń włosowatych. To zwiększa dotlenienie i odżywianie tkanek komórkowych oraz eliminację toksyn. Ponadto przyspiesza wygaszanie stanów zapalnych, eliminuje obrzęki, opuchlizny i nadwrażliwość.

specjalistką z zakresu fizyki biomedycznej

ProVital Bracelet przeciw bólowi: łagodzi ból w 7 minut i eliminuje go na zawsze w 28 dni

Opinie klientów

Rwa kulszowa to ból i znój, najgorszy ze wszystkich. Jajogłowi leczyli mnie różnie: zastrzyki, tabletki, masaże… ale ból zawsze wracał i powalał mnie na nowo. Ja wiele nie wymagam, wiem, że jestem stara… ale żeby chociaż tych ostatnich dni dożyć w spokoju! Wnuczek podarował mi ProVital Bracelet i to tak, jakby dał mi eliksir zdrowia. Dzięki niemu pozbyłam się bólu i sztywności w plecach i szczerze czuję się świetnie. Bransoletka jest piękna, prezentuje się na nadgarstku znakomicie – moje wnuczki nieraz chcą mi ją podebrać, tak im się podoba!

Julia Kłusowa, 62 l., Wrocław

Trudno uwierzyć, że taka mała, niepozorna rzecz może czynić takie cuda. Wystarczy założyć bransoletkę na nadgarstek, a ból znika w ciągu kilku minut – to naprawdę jakieś czary, nie spotkałam się z niczym podobnym nigdy wcześniej! O jej natychmiastowym działaniu przekonałam się na własnej skórze i teraz polecam ją wszystkim. Nie tylko łagodzi w zasadzie każdy rodzaj bólu; to też luksusowy klejnot, godny najznamienitszych sklepów jubilerskich! Naprawdę wymarzony, piękny wręcz, koniec dominacji na rynku leków przeciwbólowych.

Marta Andrzejewska, 55 l., Łeba

ProVital Bracelet bezpowrotnie zlikwidował mój wieloletni ból kolan w dosłownie kilka tygodni. W momentach największego bólu nosiłem dwie bransoletki naraz, tak mi poradził lekarz. I miał rację! To dokładnie tak, jakbym dostał nową parę kolan – i to takich całkowicie nieużywanych! Żona już nie narzeka, że jestem zgnuśniałym obibokiem. Teraz mam w sobie tyle energii i młodzieńczej werwy, że mogę ją nosić na rękach! Bransoletka wygląda jak dobrej jakości włoski zegarek – nie ma do czego się przyczepić, a wręcz jest co chwalić!

Marian Brodek, 68 l., Katowice

Myślałam, że mój chroniczny ból stawów już mnie pokonał. Nie dość, że człowiek czuje nieustanny dyskomfort, to jeszcze nie ma sił na robienie ukochanych rzeczy: chodzenie po górach, jazdę na rowerze czy długie leśne spacery. Zniszczyłam wątrobę przez te wszystkie pigułki, które byłam zmuszona brać… I jak tu wrócić do normalności, kiedy jest się tak dalece sterroryzowanym przez ból? Dzisiaj czuję, że odżyłam, bo dzięki biomagnetycznej bransoletce dostałam drugą szansę. Mój lekarz polecił mi noszenie takiej z większą mocą – ze względu na chroniczność bólu. Jak to dobrze, że go posłuchałam! Teraz mogę robić wszystko, na co dotychczas nie pozwalało mi obolałe ciało. Przygotowuję się nawet do triatlonu, a co tam!

Maria Maranowska, 42 l., Warszawa

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: