Rectin: nowe podejście do walki z żylakami odbytu

Rectin: nowe podejście do walki z żylakami odbytu

Latem na Europejskim Kongresie specjalistów w dziedzinie proktologii wydarzyło się coś niesamowitego. Cała publiczność przez około 10 minut oklaskiwała dziewczynę stojącą za trybuną. To była Marta Wojnicka, studentka z Polski (z Sosnowca)! Zaproponowała zastosowanie unikalnej formuły, która może pomóc wyeliminować rozszerzenie żył kanału odbytu i zapobiec jego śmiertelnym skutkom.

 

Do realizacji formuły zaangażowały się struktury naukowe Polski i Izraela, a do opracowania środka na żylaki odbytnicy zaangażowali się czołowi specjaliści z kraju. Produkt został już opracowany i pokazuje doskonałe wyniki.

Dziennikarz: Marto, jesteś jedną z dziesięciu najbardziej inteligentnych studentów medycyny na świecie. Dlaczego wybrałaś proktologię?

Naprawdę nie chcę o tym rozmawiać publicznie, ale motywacja jest wyłącznie osobista. Kilka lat temu mój ojciec zmarł na raka odbytnicy. Na początku wszystko było w porządku, bolesna śmierć przyszła nagle. Wtedy zaczęłam studiować proktologię. Byłem zszokowana, że większość farmaceutyków to niepotrzebne chemikalia niszczące całe ciało. Mój ojciec brał je codziennie.

W ciągu ostatnich trzech lat całkowicie poświęciłam się w ten temat. Metoda pozbycia się zapalenia żylaków odbytnicy, o której wszyscy mówią, pojawiła się w trakcie pisania mojej pracy dyplomowej. Zdałam sobie sprawę, że wymyśliłam coś nowego. Ale nie sądziłam, że wzbudzi to takie zainteresowanie ze strony różnych instytucji.

Pracę nad środkiem koordynował jeden z najbardziej znanych naukowców i specjalista w dziedzinie proktologii, Mariusz Falkowski. Poprosiliśmy go, aby opowiedział o nowym produkcie i jego zastosowaniu.

Rectin: nowe podejście do walki z żylakami odbytu

Dziennikarz: Proszę mi powiedzieć, na czym polega istota pomysłu Marty? I czy ta formuła naprawdę pomaga pozbyć się żylaków odbytu?

Pomysł Marty to przede wszystkim nowe podejście do walki z żylakami odbytu. Jak działają przestarzałe produkty? Aktywnie oddziałują na naczynia w okolicy odbytu, zapobiegając nadmiernemu wypełnieniu żył krwią i zwężeniu światła naczyń włosowatych. Jednocześnie tylko tymczasowo pozwalają złagodzić obrzęk, swędzenie i krwawienie, a węzły nadal rosną, stan zapalny nigdzie nie znika. W rezultacie główna przyczyna rozszerzenia żył odbytnicy nigdzie nie znika: odpływ krwi nie zostaje przywrócony. Problem nie ustępuje, gdyż potęguje go każda dawka takich produktów. Formuła Marty pozwala przywrócić przepływ krwi i pozbyć się rozszerzonych splotów naczyniowych, eliminując w ten sposób główną przyczynę rozszerzenia żył odbytnicy. Tego oczywiście nie wystarczy, aby zapobiec poważnym stadiom patologii. Dlatego tak ważne było stworzenie nowego produktu o wysokiej jakości.

Dziennikarz: Rozszerzenie żył odbytnicy jest tak niebezpieczne?

Widzieliście statystyki? Co piąta osoba ma do czynienia z rozszerzeniem żył odbytnicy. Sam problem nie jest taka straszny, ALE tylko wtedy, gdy rozpoczniesz terapię na czas. Tu zaczynają się problemy, ponieważ wiele osób wstydzi się i nie szuka pomocy. Wtedy zaczynają się niebezpieczne konsekwencje: krwawienie jelitowe, onkologia, węzły w dowolnym momencie mogą pęknąć i konieczna będzie pilna operacja, a skrzepy krwi oderwą się i zabiją. Jednak nawet jeśli stosować dużo produktów każdego dnia, efekt nadal będzie zerowy. Ponieważ są eliminowane konsekwencje, a nie przyczyna. Jeśli wystąpią zaparcia, swędzenie, ból i uczucie ciężkości w odbycie, to znaczy, że osoba ma już poważne problemy i wymaga pilnej terapii.

Dziennikarz: Jednak wszystkie apteki są pełne wielu różnych środków!

Tak, ale prawie wszystkie są oparte na zasadzie opisanej powyżej. Środki te przywracają przepływ krwi w odbytnicy, uszkadzając ściany naczyń krwionośnych. Eliminują objawy rozszerzenia żył odbytnicy, ale nie na długo. Ogólnie rzecz biorąc, negatywnie wpływają na ciało, z ich pomocą nie można pozbyć się rozszerzenia żył odbytnicy. W tym Marta miała rację. Każdy specjalista po zapoznaniu się ze składnikami, zrozumie, że nie warto ich brać.

Rectin: nowe podejście do walki z żylakami odbytu

Dziennikarz: Jak nazywa się środek stworzony przez Martę? Czy może Pan o nim opowiedzieć?

Środek nazywa się Rectin. Jest skuteczny dzięki kompleksowemu działaniu na organizm i unikalnemu składowi, który zawiera głównie wysoce skoncentrowane ekstrakty. Rectin ma zdolność całkowitego wyeliminowania bólu, swędzenia i pieczenia, wzmocnienia naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych, złagodzenia stanu zapalnego, przywrócenia krążenia krwi, zatrzymania wydzielania krwi i śluzu z odbytu, zatrzymania powiększania i wypadania węzłów.

Jednak podobnie jak Marta, do tego zadania podchodziliśmy rozsądnie. Ten środek to nie tylko kolejny przykład receptur chemicznych przechodzących z jednego środka do drugiego, ale unikalny skład wysoce skoncentrowanych naturalnych ekstraktów.

W rezultacie jest nie tylko bardzo skuteczny, ale także nie powoduje uzależnienia. 2-3 dni po rozpoczęciu stosowania produktu objawy często ustępują całkowicie. Następnie następuje oczyszczenie i regeneracja. W przeciwieństwie do chemikaliów farmaceutycznej Rectin nie ma negatywnego wpływu na serce lub inne narządy.

ZAMÓWIĆ

Opinie klientów

Jestem kierowcą ciężarówki, miałem problemy z węzłami w odbycie. Długo i bezskutecznie próbowałem się ich pozbyć, potem kupiłem Rectin, a teraz nie mam tego problemu. Pracuję spokojnie i nie myślę już o problemach zdrowotnych. Nie mogę sobie wybaczyć, że wydałem tyle pieniędzy na środki z aptek.

Henryk Zawadzki

Dzięki temu produktowi postawiłam męża na nogi… Dziękuję za taki wynalazek!

Krystyna Kamińska

Poddałem się terapii środkiem, mnie pomógł. Wkrótce planuję powtórzyć kurację, aby uniknąć nawrotu…

Marian Krawczyk

To po prostu cud. Miałem ostatni stadium, ale Rectin pomógł mi poczuć ulgę. Bardzo dziękuję!

Leszek Mazan

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: