Relaton dla słuchu: przywróć zdrowie uszu na poziomie komórkowym

Relaton dla słuchu: przywróć zdrowie uszu na poziomie komórkowym

 • Wzmacnia naturalny słuch o 100%
 • Tylko naturalne składniki
 • Łagodzi bóle głowy, skurcze, zapalenie ucha
ZAMÓWIĆ

Zaawansowana technologia UE dla osób o słabym słuchu

W Europie ponad 47,9 milionów dorosłych ma problemy ze słuchem. Według WHO do 2050 r. ponad 900 milionów ludzi na całym świecie będzie cierpieć z powodu upośledzenia słuchu.

Czołowi europejscy naukowcy i specjaliści opracowali środek na głuchotę — Relaton. Po raz pierwszy w usuwaniu problemów ze słuchem została zastosowana melatonina, która działa na poziomie komórkowym.

Relaton wykazał się wysoką skutecznością i udowodnił, że może złagodzić ból, szum i stres.

Relaton dla słuchu: przywróć zdrowie uszu na poziomie komórkowym

ZAMÓWIĆ

Jak Relaton przywraca słuch na poziomie komórkowym

 • Łagodzi szum i ból ucha. Poprawia ukrwienie i normalizuje pracę ucha. Zmniejsza napięcie mięśni i skurcze.
 • Przywraca naturalny słuch. Doskonale dobrany kompleks składników wspomaga regenerację komórek i przywrócenie słuchu.
 • Zapobiega powikłaniom. Melatonina pochłania wolne rodniki, które atakują komórki i powodują pogorszenie słuchu.

Żyj zdrowo bez problemów ze słuchem

 1. Komunikuj się z bliskimi bez żadnych problemów
 2. Zapomnij o bólu uszy
 3. Zapomnij o szumie w uszach
 4. Zapomnij o dźwięku w uszach
 5. Nie bój się pogorszenia słuchu
 6. Żyj pełnym życiem

Dzięki swym składnikom Relaton poprawia słuch na poziomie komórkowym

 1. Melatonina. Zapobiega niszczeniu komórek usznych przez wolne rodniki. Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością dociera do przedziałów komórkowych i subkomórkowych.
 2. Miłorząb dwuklapowy. Pomaga komórkom ucha przetrwać po urazie; radzi sobie z depresją, apatią i drażliwością. Skuteczny w zmniejszaniu szumu w uszach.
 3. Magnez. Odgrywa ważną rolę w nerwowych i centralnych drogach słuchowych. Wspomaga regenerację nerwów po utracie słuchu.
 4. Witaminy z grupy B. Zwiększają przepływ krwi do ucha wewnętrznego, mają działanie przeciwutleniające. Wspierają normalne funkcjonowanie mózgu.

Niezawodny środek, który zmienia życie ludzi na lepsze

Relaton dla słuchu: przywróć zdrowie uszu na poziomie komórkowym

Relaton jest najlepszym środkiem na zapobieganie i terapię we wczesnych stadiach szumów usznych, a także w zapaleniu ucha środkowego. Dzięki składowi kapsułki przywracają słuch i łagodzą objawy na poziomie komórkowym.

Stało się to możliwe dzięki formule opartej na melatoninie. Melatonina odgrywa ważną rolę we wspieraniu zdrowego słuchu, ale wraz z wiekiem organizm zaczyna coraz mniej jej produkować. Dlatego wiele osób zaczyna tracić słuch w wieku emerytalnym.

Michał Martyn, Laryngolog

Jak stosować Relaton

 • Bierz 1 kapsułkę raz dziennie
 • Popij szklanką wody
 • Powtarzaj codziennie przez całą kurację

Opinie klientów o Relaton

Dziękuję, Relaton! Wcześniej prawie nigdy nie słyszałam budzika ani telefonu, co ludzie mówią dalej niż 2 metry…Po zażyciu tych kapsułek jakbym się odrodziła, znowu czuję się normalnie.

Lucyna, Warszawa

Otrzymałem wszystko, co chciałem, a nawet więcej. Nie ma już szumu w uszach, stałem się bardziej spokojny, nie budzę się w środku nocy. Szum nie powrócił nawet po tym, jak przestałem brać. Żałuję tylko, że wcześniej nie dowiedziałem się o Relaton.

Adam, Rzeszów

Od dzieciństwa cierpię na przewlekłe zapalenie ucha środkowego. Lekarz powiedział, że istnieje wysokie ryzyko utraty słuchu. W celu zapobiegania kupiłam te kapsułki, ponieważ miały dobre recenzje. I nie żałuję, efekt jest skumulowany, ale pierwsze wyniki zauważyłam po około dwóch tygodniach.

Katarzyna, Głogów

Po nurkowaniu pojawił się silny ból w uszach. Umówiłem się na wizytę do lekarza, ale trzeba było czekać zbyt długo. Relaton uratował mnie od bolesnych bólów, jestem zadowolony. Nadal biorę go w celu zapobiegania głuchoty.

Andrzej, Jelenia Góra

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: