Remi Bloston: profesjonalna regeneracja układu krążenia

Remi Bloston: profesjonalna regeneracja układu krążenia

SPRAWDZONY SPOSÓB NA WZMOCNIENIE UKŁADU KRWIONOŚNEGO:

  • EFEKTY JUŻ PO 1 MIESIĄCU
  • UDROŻNIENIE TĘTNIC I ŻYŁ
  • CHOLESTEROL I CIŚNIENIE W NORMIE
  • OCHRONA PRZED MIAŻDŻYCĄ I ZAWAŁEM
  • USTĄPIENIE ŻYLAKÓW I SKURCZY ŁYDEK
  • KONIEC ZIMNYCH STÓP I DŁONI
  • NATURALNA KURACJA
  • ŁATWE STOSOWANIE
ZAMÓWIĆ

CO TAMUJE PRAWIDŁOWY PRZEPŁYW KRWI W TĘTNICACH I ŻYŁACH?

Zaburzenia krążenia to powszechny problem. Cierpi na nie ponad połowa osób po 40. roku życia. Dotykają wszystkich – niezależenie od płci i wieku. Główną ich przyczyną (poza wysokim cholesterolem) są uszkodzenia śródnabłonka, czyli warstwy komórek wyściełających tętnice i żyły. Na skutek uszkodzeń tych komórek, krew przestaje swobodnie spływać po ściankach tętnic i żył. Powstają ranki i zakrzepy, czyli płytki miażdżycowe. Z powodu rozrostu tych płytek przepływ krwi jest ograniczony. Efekt? Zimne stopy i dłonie, skurcze łydek, żylaki. Długo lekceważone problemy układu krążenia bywają przyczyną miażdżycy, a nawet zawału serca bądź udaru mózgu.

Remi Bloston: profesjonalna regeneracja układu krążenia

ZAMÓWIĆ

W JAKI SPOSÓB UDROŻNIĆ TĘTNICE I URATOWAĆ SWOJE SERCE PRZED MIAŻDŻYCĄ I ZAWAŁEM?

W celu wzmocnienia układu krążenia, udrożnienia tętnic i żył oraz uniknięcia groźnych konsekwencji problemów z układem krwionośnym, należy dostarczyć organizmowi odpowiednich substancji. Takich, które bardzo szybko i bezinwazyjnie zmiękczą skrzepy krwi zalegające w tętnicach i żyłach oraz przywracają komórkom wyściełającym odpowiednią poślizgowość. Substancji, które sprawią, że krew znów zacznie płynąć swobodnie, docierając najdalszych organów i naczyń włosowatych. Właśnie w odpowiedzi na te potrzeby powstał bezinwazyjny preparat – Remi Bloston.

OPINIA SPECJALISTY DS. UKŁADU KRĄŻENIA

Wyjątkowość Remi Bloston jest ukryta w innowacyjnej formule naturalnego pochodzenia. Ta formuła regeneruje układ krążenia i rozwiązuje problemy wysokiego ciśnienia i cholesterolu. Skutecznie udrażnia ściany tętnic i żył. Dzięki temu rozwiązuje problemy osób, które borykają się z dusznościami, żylakami i skurczami łydek oraz zimnymi dłońmi i stopami. Pomaga niezależenie od źródła problemu, kompleksowo likwidując zarówno przyczyny, jak i objawy problemów układu krwionośnego.

 

Dzięki zastosowaniu specjalnej kompozycji składników aktywnych i najnowszych technologii, Remi Bloston wyróżnia się trójfazowym działaniem: udrażnia tętnice i żyły ze złogów cholesterolowych, kompleksowo regeneruje śródnabłonek oraz reguluje ciśnienie. To prosta, zdrowa i bezpieczna metoda, która pomaga zminimalizować ryzyko udaru mózgu i zwału serca.

 

Polecam tę skuteczną kurację każdemu, kto chce pozbyć się problemów z krążeniem.

Marc A. Derwick

MOC UKRYTA W ZIOŁACH

Remi Bloston: profesjonalna regeneracja układu krążenia

Nie są to jednak rośliny, które spożywasz na co dzień. Zostały wyselekcjonowane przez doświadczonych zielarzy i stworzone według starej klasztornej receptury mistrzów z Petersburga i Tybetu. Unikalna kombinacja składników aktywnych odnawia układ krążenia – a wszystko to bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Najlepsze efekty regeneracji układu krążenia uzyskuje się poprzez podanie tych naturalnych składników w odpowiednio wysokiej, ale bezpiecznej dawce. W postaci kapsułek Remi Bloston mieszanka ekstraktów ziołowych jest jeszcze bardziej skoncentrowana.

 

CYNARA SCOLYMUS to najpotężniejszy składnik Remi Bloston. To właśnie on jest odpowiedzialny za tak spektakularne działanie tej kuracji.

 

Zawiera substancje czynne (cynerynę i inulinę), które bardzo szybko i bezinwazyjnie zmiękczają skrzepy krwi zalegające w tętnicach oraz przywracają komórkom wyściełającym tętnice odpowiednią poślizgowość. Substancje te sprawiają, że krew znów swobodnie płynie, docierając najdalszych organów i naczyń włosowatych.

 

To roślina znana i uprawiana od ponad 2 tys. lat. Nie tylko przywraca naczyniom krwionośnym elastyczność i odpowiednią przepływowość. Dzięki temu, że krew dociera do najdalszych zakamarków organizmu, wszystkie narządy zostają odpowiednio dotlenione i odżywione. Organizm zaczyna pracować pełną parą i zdrowieją również inne organy, które niedomagały.

Wystarczy przyjmować 2 kapsułki dziennie, aby cieszyć się świetną kondycją i pełnią witalności każdego dnia.

ONI POZBYLI SIĘ PROBLEMÓW Z KRĄŻENIEM:

Żegnaj, miażdżyco!

Miałem straszne złogi miażdżycowe. Lekarze prognozowali najgorsze. Opowiadali o jakichś ekstremalnych dietach, ćwiczeniach i tonach leków. W moim wieku? Za moją emeryturę? Na szczęście kuracja uratowała mi życie. Unormowało mi się ciśnienie i zmniejszył cholesterol. Jestem spokojny, bo nie jestem już w grupie ryzyka zawału.

Michał Banaś, 62 lata, Ciechanów

Nogi jak nowe

Od wielu miesięcy drętwiały mi łydki i stopy, do tego miałam skurcze i zrobiły mi się okropne żylaki. Nie wiedziałam, co mi dolega, aż zrobiłam badania. Wynik był straszny, bo okazało się, że postępuje u mnie miażdżyca! Ani mi się widziało chorować. Postanowiłam z tym walczyć. Dlatego zastosowałam tę kurację i sama sobie jestem wdzięczna, że spróbowałam! Drętwienie i bolesne skurcze minęły, paskudne żylaki również!

Maria Stawska, 58 lat, Karpacz

STOP dla nadciśnienia

Wyobraźcie sobie, że dyszycie co krok i nie możecie zajmować się wnukami. I jak, ciężko? A ja właśnie tak miałam, bo problemy z ciśnieniem nie dawały mi żyć. Do tego wysoki cholesterol i zapchane tętnice. Bałam się o swoje życie… Gdy dostałam od męża Remi Bloston, byłam sceptyczna. Co mi jakieś ziółka pomogą? I zdziwiłam się, bo czuję się rewelacyjnie. Ciśnienie i cholesterol w normie i już nie mam takich lodowatych stóp! Przeżywam drugą młodość opiekując się wnusiami.

Maria Kozieł, 56 lat, Zielona Góra

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: