Reproston Forte przeciw zapaleniu prostaty: męskie sprawy pod kontrolą!

Reproston Forte przeciw zapaleniu prostaty: męskie sprawy pod kontrolą!

 • odpowiednie funkcjonowanie prostaty
 • koniec z dolegliwościami układu moczowego
 • wsparcie układu płciowego
 • prawidłowy poziom testosteronu we krwi
ZAMÓWIĆ

Zapomnij o przykrych dolegliwościach i ciągłych wizytach w toalecie

 1. Problemy z przerośniętą prostatą mogą pojawić się już w wieku 45 lat, a w niektórych przypadkach nawet wcześniej!
 2. 50% mężczyzn powyżej 60. roku życia odczuwa dolegliwości związane z częstym oddawaniem moczu
 3. Ryzyko problemów z prostatą rośnie wraz z wiekiem
 4. Dieta obfita w tłuszcze, brak aktywności fizycznej i otyłość zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemów z układem moczowym.

Naturalne składniki Reproston forte dbają o prawidłowy przepływ moczu i wspierają płodność. Dodatkowo chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, nie powodując żadnych skutków ubocznych dla zdrowia. Produkt pomaga również w utrzymaniu prawidłowych funkcji rozrodczych oraz właściwego poziomu testosteronu we krwi.

 • BEZ LAKTOZY
 • BEZ GLUTENU
 • BEZ GMO

Reproston Forte przeciw zapaleniu prostaty: męskie sprawy pod kontrolą!

ZAMÓWIĆ

Wystarczą tylko dwie kapsułki dziennie, aby w pełni cieszyć się męskością!

 1. CYNK – pomaga w utrzymaniu płodności i funkcji rozrodczych oraz dba o wysoki poziom testosteronu we krwi.
 2. POKRZYWA – działa pozytywnie na układ moczowy i wzmacnia organizm.
 3. JEŻÓWKA WĄSKOLISTNA – korzystnie wpływa na gruczoł prostaty i jego funkcjonowanie.
 4. ŻURAWINA – wpiera funkcjonowanie układu moczowego oraz zapobiega jego infekcjom.
 5. SELEN – niszczy wolne rodniki, bierze udział w procesie spermatogenezy.
 6. WITAMINA E – ochrania komórki przed działaniem oksydantów.
 7. PALMA SABAŁOWA – zmniejsza częstotliwość oddawania moczu, łagodzi przykre dolegliwości podczas opróżniania pęcherza moczowego.

Opinia eksperta

„Do mojego gabinetu bardzo często trafiają mężczyźni 45+, wśród których najczęstszym problemem jest przerośnięta prostata. Niestety, panowie niechętnie badają się i zapominają, że w tym wieku powinni w sposób szczególny dbać o swój układ moczowy. Nieleczone objawy przerostu gruczołu prostaty bardzo często odbijają się na życiu seksualnym moich pacjentów. Najczęstsze objawy to zwiększona częstotliwość oddawania moczu w ciągu dnia i w nocy, uczucie parcia na pęcherz i problemy z erekcją. Aby zapobiec takim dolegliwościom i wspomóc funkcjonowanie dolnych dróg moczowych, zalecam stosowanie takich produktów, które mają naturalne składniki: cynk, selen, pokrzywę, witaminę E, ekstrakt z jeżówki, owoców żurawiny czy z palmy sabałowej. Produkt Reproston forte zawiera taki zestaw aktywnych składników, które są kompleksowym i najlepszym rozwiązaniem na problemy z prostatą”.

Specjalista urolog, dr Marcin Zaręba

Reproston Forte przeciw zapaleniu prostaty: męskie sprawy pod kontrolą!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W jaki sposób działa Reproston forte?
Reproston forte to naturalny suplement diety, który poprawia funkcjonowanie układu moczowego i dba o prawidłowe działanie gruczołu prostaty. Naturalne składniki dbają o prawidłowy przepływ moczu i wspierają płodność. Preparat ochroni komórki przed stresem oksydacyjnym, nie powodując żadnych skutków ubocznych dla zdrowia.

 

Kto może zażywać Reproston forte?
Reproston forte to w pełni bezpieczny i naturalny preparat przeznaczony dla mężczyzn, którzy mogą go stosować bez obaw, ponieważ jest oparty na naturalnych składnikach. Ze względu na zawartość palmy sabałowej oraz jeżówki wąskolistnej nie należy stosować go u dzieci poniżej 12. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących.

 

Jak należy dawkować Reproston forte?
Wystarczy, że zażyjesz rano i wieczorem po posiłku jedną kapsułkę preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.

Recenzje

Moje problemy z prostatą to długa historia. Zaczęło się od ciągłych wizyt w toalecie. Co chwilę musiałem przerywać pracę, żeby dać ulgę pęcherzowi. Do tego każdej nocy wstawałem po kilka razy z łóżka i biegłem do łazienki. Czułem się zażenowany całą sytuacją, kiedy koledzy z pracy zaczęli się śmiać, że jestem jak małe dziecko i powinienem siedzieć przy biurku w pampersie. Żona znalazła Reproston forte i zacząłem go zażywać. Po jakimś czasie zauważyłem, że już nie muszę tak często wychodzić za potrzebą. Reproston forte po prostu uratował moją męską reputację.

Andrzej

Mam już na karku 50., ale wcale nie czuję się jakoś staro. Do tej pory byłem jak młody Bóg, jednak zaczęła mi doskwierać przerośnięta prostata. Zorientowałem się, że to może być to, ponieważ musiałem wstawać do toalety nawet 3 razy w ciągu nocy. Stawałem przy muszli i nic… Dosłownie kilka kropli. I tak w kółko. Kupiłem Reproston forte i jak ręką odjął. W końcu przesypiam całą noc. Pozbyłem się uczucia pełnego pęcherza i mogę znowu normalnie funkcjonować.

Marek Ż.

Kiedy nagle zacząłem co chwilę latać do ubikacji, nie skojarzyłem tego z prostatą. Było to coraz bardziej uciążliwe, bo będąc na mieście musiałem pilnować się, żeby była gdzieś ubikacja, a dodatkowo zacząłem się nawet kilka razy budzić w nocy i pędzić do WC. Przez to byłem niewyspany i miałem beznadziejny nastrój. Jednocześnie zaczęły się problemy z seksem… Nigdy nie miałem problemów z „tymi” sprawami, a tu takie coś. Głowiłem się co mi jest, ale do lekarza trochę wstydziłem się iść, licząc, że w końcu to minie. Zwierzyłem się bratu i polecił mi Reproston forte. Wystarczyło kilka dni i wszystko zaczęło iść w dobrą stronę. W końcu przestało mnie budzić parcie na mocz, co wpłynęło na moje samopoczucie. O tym jak zmienił się mój seks nie będę pisał przez wrodzoną skromność :). Bardzo dziękuję!

Piotr

Codziennie biorę Reproston forte, bo miałem problemy z oddawaniem moczu. Bałem się, że może to być chora prostata. Nie mogłem do końca wysikać się i czułem pieczenie podczas oddawania moczu. Do tego doszły jeszcze problemy z żoną w łóżku. Nie czekałem i kupiłem opakowanie Reproston forte. Nie chcę skończyć jak inni faceci ze skierowaniem na operację.

Zbigniew

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: