Serenity przeciw depresji: pomoc w walce z depresją

Serenity przeciw depresji: pomoc w walce z depresją

 • Normalizuje sen i apetyt
 • Przywraca aktywność mózgu
 • Eliminuje bóle głowy i uczucie zmęczenia
 • Zmniejsza niepokój
ZAMÓWIĆ

CZY TE OBJAWY BRZMIĄ ZNAJOMO?

 1. POCZUCIE BEZRADNOŚCI
 2. PROBLEMY Z PAMIĘCIĄ
 3. WSTRĘT DO SAMEGO SIEBIE
 4. BRAK SNU
 5. PROBLEMY Z KONCENTRACJĄ
 6. CIĄGŁE UCZUCIE ZMĘCZENIA

Czujesz się przygnębiony? Nie cieszysz się życiem?

Serenity przeciw depresji: pomoc w walce z depresją

ZAMÓWIĆ

DEPRESJA

Depresja to powszechna na całym świecie choroba, dotykająca ponad 264 miliony ludzi. Depresja różni się od okresowych zmian nastroju i krótkotrwałych reakcji emocjonalnych na problemy w życiu codziennym.

 

Depresja może być poważnym problemem zdrowotnym, zwłaszcza jeśli trwa długo i przyjmuje stadium od umiarkowanego do ciężkiego. Może powodować wiele problemów i prowadzić do zaburzonego funkcjonowania w pracy, szkole i rodzinie. W najgorszych przypadkach może doprowadzić do samobójstwa. Każdego dnia około 800 000 ludzi umiera popełniając samobójstwko — jest to druga najczęstsza przyczyna zgonów wśród osób w wieku 15-29 lat.

WYJĄTKOWA FORMUŁA SERENITYPRZYWRACA PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE SYSTEMU NERWOWEGO

 1. Siarczan magnezu. Działa uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy
 2. Ekstrakt z korzenia Ashwagandhy. Stymuluje produkcję serotoniny
 3. Skrobia kukurydziana. Reguluje poziom glukozy potrzebny do normalizowania metabolizmu
 4. Ekstrakt z nasion liści Griffonia Common. Stymuluje produkcję serotoniny
 5. Witamina B6. Stymuluje produkcję serotoniny

Sposób stosowania: po 1 tabletce 2 razy dziennie

EKSPERCI REKOMENDUJĄ SERENITY

Serenity przeciw depresji: pomoc w walce z depresją

Depresja rozwija się w wyniku złożonej interakcji czynników społecznych, psychologicznych i biologicznych. Ten stan psychofizyczny charakteryzuje się zwiększonym stresem, zaburzeniem normalnego życia, pogorszeniem sytuacji życiowej osoby chorej. Istnieje związek między depresją, a zdrowiem fizycznym. Na przykład depresja może prowadzić do rozwoju chorób sercowo-naczyniowych. Na szczęście istnieją skuteczne metody leczenia depresji w każdym stadium. Należy do nich stymulacja układu nerwowego poprzez suplement diety „SERENITY”, który polecam wszystkim swoim pacjentom.

Jacek Kozłowski, psychiatra, lekarz pierwszej kategorii. Staż 35 lat.

OPINIE KLIENTÓW

Kiedy rozstałem się z dziewczyną, było mi niesamowicie źle. Czułem się fatalnie. Poczucie bezużyteczności i bezradności nie tylko nie mijało z czasem, ale wręcz się nasiliło. Doszło do tego, że całkowicie straciłem apetyt i nie mogłem spać. Nie umiałem wziąć się w garść. Dobrze, że rodzice zaopiekowali się mną i zabrali mnie do lekarza. Lekarz zalecił mi suplement diety SERENITY. Brałem dwie kapsułki dziennie. W ciągu tygodnia zauważyłem poprawę, a miesiąc później wróciłem do pełni życia.

Szymon, 27 l.

5 miesięcy temu dopadła mnie jakaś niewytłumaczalna melancholia. Niby wszystko było jak zwykle, żadnych kłopotów, żadnych tragedii. Po prostu bam! Jakby jakiś przełącznik w głowie kliknął. Wszystkie pozytywne emocje zostały odcięte. Codziennie zasypiałam z nadzieją, że nigdy się nie obudzę. Ale niestety się budziłam. Mąż zabrał mnie do lekarza. Rozpoznano depresję endogenną. Teraz stosuję SERENITY już drugi tydzień. Czuję, jak wraca do mnie życie. Wczoraj uśmiechałam się po raz pierwszy od dłuższego czasu.

Mariola, 43 l.

Z powodu ciągłego stresu w pracy poczułam się strasznie zmęczona. Wracałam do domu, rzucałam ubrania na podłogę i kładłam się spać. Po jakimś czasie w ogóle straciłam chęć do wychodzenia z domu. Zwolnili mnie z pracy. Cały dzień leżałam w łóżku, wśród pudełek po pizzy i butelek po piwie. Na szczęście moja dobra przyjaciółka mnie nie opuściła. Pewnego dnia przyniosła mi SERENITY. Po tygodniu znalazłam siłę, by wstać z łóżka i posprzątać mieszkanie. Po 2 tygodniach szukałam nowej pracy. Jestem dozgonnie wdzięczna mojej przyjaciółce i SERENITY.

Ewa, 32 l.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: