Sevinal Opti: innowacyjna receptura w walce z nietrzymaniem moczu

Sevinal Opti: innowacyjna receptura w walce z nietrzymaniem moczu

Naturalne kapsułki na problemy z oddawaniem moczu z bogatą ziołową formułą

 • może naturalnie wzmacniać układ moczowy
 • ma długotrwale i bezpieczne działanie
 • pomaga złagodzić wstydliwe dolegliwości
ZAMÓWIĆ

Czy masz te objawy problemów z układem moczowym?

 1. uczucie pełnego pęcherza
 2. wysiłkowe nietrzymanie moczu
 3. uczucie pieczenia i swędzenia przy oddawaniu moczu
 4. nagła niemożność oddania moczu
 5. słaby strumień moczu
 6. powiększona lub przerośnięta prostata

Rozwiązaniem tych problemów jest unikalny preparat ziołowy SEVINAL OPTI. Jest on oparty na starannie dobranych naturalnych składnikach ziołowych. SEVINAL OPTI ma formę wygodnych w przyjmowaniu, szybko wchłaniających się kapsułek, które nie podrażniają żołądka ani nie powodują skutków ubocznych. Dzięki ich bogatemu składowi możesz zadbać o układ moczowy naturalnie, bezpiecznie i bez zażenowania, które często towarzyszy innym metodom na tę wstydliwą przypadłość, które wymagają współdziałania wielu osób. Kurację SEVINAL OPTI przeprowadzisz sam, u siebie w domu.

 

Dzięki kuracji SEVINAL OPTI szybko i naturalnie możesz:

 • zapomnieć o dyskomforcie związanym z nietrzymanie moczu
 • złagodzić przykre uczucie pieczenia i świądu
 • wzmocnić układ moczowy od środka

Sevinal Opti: innowacyjna receptura w walce z nietrzymaniem moczu

ZAMÓWIĆ

SEVINAL OPTI powoduje:

 • wzmocnienie układu moczowego od środka
 • odzyskanie komfortu poruszania się
 • pozbycie się uczucia pieczenia i swędzenia
 • poprawienie ukrwienia mięśni układu moczowego
 • redukcję stanu zapalnego
 • możliwość pozbycia się wstydu i dyskomfortu
 • redukcję uczucia pełnego pęcherza

Specjaliści polecają SEVINAL OPTI

Sevinal Opti: innowacyjna receptura w walce z nietrzymaniem moczu

„O SEVINAL OPTI dowiedziałem się od mojego przyjaciela, światowej klasy eksperta nefrologii z Zurychu (Szwajcaria). Powiedział, że to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na złagodzenie dolegliwości układu moczowego, jaki dotąd odkryła nauka.

Tę innowacyjną kombinację naturalnych ziołowych składników można porównać do odkrycia penicyliny. Jej siłą jest bogactwo wyciągów z roślin znanych ze swoich silnych właściwości wzmacniających i oczyszczających układ moczowy.

Widziałem, jak osoby, które cierpiały z powodu problemów z nietrzymaniem moczu powoli izolowały się od otoczenia, ogarnięte wstydem i zażenowaniem. Traciły już wiarę, że cokolwiek będzie w stanie im pomóc.

Problem rzeczywiście jest wstydliwy i wielokrotnie zdarzało się, że pacjenci woleli zamknąć się na cztery spusty w domu i cierpieć tam w izolacji, niż szukać aktywnie pomocy. Pamiętam pacjentkę, która dzięki tej kuracji wyszła po wielu miesiącach z domu, odnowiła stare przyjaźnie, a nawet zapisała się na kurs salsy w ośrodku sportu! Była taka szczęśliwa! Odzyskała radość życia. Zaczęła wręcz swoją drugą młodość.

To możliwe dzięki połączeniu nowoczesnej wiedzy i znanych od lat naturalnych metod. Dzięki badaniom naukowym i najnowszym technologiom, SEVINAL OPTI zyskał wielokrotnie wyższą skuteczność i wielowymiarowe działanie potwierdzone testami klinicznymi. Jednocześnie jest to metoda w 100% bezpieczna dla organizmu, niezwykle łatwa w stosowaniu i łagodna dla żołądka.

To jedyna znana mi metoda, która nie tylko łagodzi objawy, ale przede wszystkim pomaga zwalczać przyczyny problemów z oddawaniem moczu. Jestem przekonany, że może być nawet skuteczniejsza niż bolesne chirurgiczne zabiegi związane z nacinaniem mięśni (co może wywołać powikłania)”.

Robert Falkowski, specjalista z zakresu nefrologii

Co zawiera SEVINAL OPTI?

 1. Wyciągi z dyni zwyczajnej, róży dzikiej i pieprzycy peruwiańskiej – bogate w fitosterole, które mogą przyczynić się do zwiększenia maksymalnego przepływu cewkowego oraz zmniejszyć objętość moczu zalegającego w pęcherzu po oddaniu moczu.
 2. Bocznię pikowaną i bukko brzozowe – zawierają substancje o udowodnionym działaniu wspierającym prostatę. Bukko brzozowe to naturalne źródło diosminy, która poprawia krążenie krwi i ma silne działanie przeciwzapalne.
 3. Bogactwo wzmacniających witamin: B6, B2, B1, D3, B12 – pomagają one odpowiednio wzmocnić i odżywić mięśnie tworzące układ moczowy, dzięki czemu stają się one silniejsze i mniej podatne na zakażenia i utratę jędrności koniecznej dla prawidłowego funkcjonowania cewki moczowej.

Sevinal Opti: innowacyjna receptura w walce z nietrzymaniem moczu

Poznaj historie sukcesu

„Pracuję w sklepie – na stojąco, przy ludziach, dlatego kiedy zaczęły się problemy z nietrzymaniem moczu, myślałam, że moje życie jest zrujnowane! Praktycznie nie mogłabym pracować! Aż koleżanka z pracy poleciła mi SEVINAL OPTI. To był prawdziwy cud! Problemy z nietrzymaniem moczu skończyły się szybko i naturalnie!”.

Pani Janina z Poznania, 57 lat

„Ten problem był strasznie wstydliwy. U mnie dopiero się zaczął, ale było coraz gorzej. Bałam się, co nastąpi niedługo. Wstyd mi o tym opowiadać, ale zdecydowałam się opisać moją historię tutaj, żeby pomóc innym osobom. Znalazłam sposób na moje dolegliwości. I to było takie proste. Dzięki SEVINAL OPTI znów nie wstydzę się wychodzić i nie boję się, co się wydarzy. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ze strony układu moczowego”.

Pani Michalina z Łomży, 69 lat

„W mojej rodzinie problemy z prostatą są chyba dziedziczne. Ojciec miał, brat miał, dziadek chyba też. Na szczęście nauka poszła do przodu. Dzięki nowoczesnym metodom można uniknąć tego problemu. U mnie bardzo pomocny okazał się SEVINAL OPTI. Nie wiem, co bym bez niego zrobił. Proste i skuteczne. Musicie spróbować”.

Pan Wojciech z Mińska Mazowieckiego, 48 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: