Skincell Advanced przeciw brodawkom: usuwanie brodawek i znamion

Skincell Advanced przeciw brodawkom: usuwanie brodawek i znamion

Usuwanie brodawek i znamion to pilny problem w kosmetologii. Nawet metody małoinwazyjne działają traumatycznie na skórę i wymagają długiej rekonwalescencji. Z pomocą przychodzi wyjątkowy rozwój naukowców i lekarzy – Skincell Advanced.

ZAMÓWIĆ

ZAAWANSOWANE SERUM SKINCELL: DROGA DO DOSKONAŁEJ SKÓRY

Skincell Advanced to serum korygujące skórę do twarzy i ciała oczyszczone z brodawek, brodawczaków, znamion. Wyjątkowość formuły stała się znana już w starożytności, ale dopiero dziś naukowcom udało się odtworzyć przepis na idealną skórę. Serum ma miękką konsystencję. Wnika w głąb skóry, dociera do korzenia brodawczaka, bezboleśnie usuwa pieprzyk lub brodawkę.

Duże pieprzyki lub brodawczaki na skórze mogą wymagać dodatkowego zabiegu. Skincell Advanced jest opracowywany w USA z centrum klinicznego zatwierdzonego przez FDA.

Skincell Advanced przeciw brodawkom: usuwanie brodawek i znamion

ZAMÓWIĆ

MECHANIZM DZIAŁANIA SERUM NA SKÓRĘ

Korygująca emulsja zaczyna działać od momentu nałożenia na skórę. Substancje czynne wnikają w głębokie warstwy skóry, docierają do korzenia pieprzyka lub brodawczaka i niszczą go od wewnątrz. Wirus brodawczaka ludzkiego, ślady skóry, brodawki, kłykciny – wszystko to wymaga chirurgicznej korekty. Jak działa środek do oczyszczania skóry:

 • po kilku minutach zabieg na skórze staje się białawy;
 • w ciągu 6-8 godzin w ciele narostu zachodzą nieodwracalne procesy;
 • po 10 godzinach rozpoczyna się proces niszczenia brodawczaka, rozpoczyna się regeneracja skóry.

Po zniknięciu brodawki na skórze nie powstają żadne blizny, blizny, krwawiące rany. Brodawki i pieprzyki goją się szybko bez śladów i innych defektów estetycznych, nie pozostawiając blizn na skórze. Serum działa nawet na duże pieprzyki na skórze. Wypróbuj koncentrat już teraz, aby uzyskać niesamowite efekty po miesiącu i całkowicie oczyścić skórę.

ODCZYTY

Skincell Advanced ma niszczący wpływ na prawie wszystkie brodawczaki, brodawki i ciemne pieprzyki, dlatego jest zalecany do oczyszczania skóry w następujących przypadkach:

 1. wirus brodawczaka ludzkiego;
 2. ciemne pieprzyki;
 3. różowe i jasne pieprzyki;
 4. małe brodawki;
 5. czerwone i ciemne duże brodawki;
 6. inne ślady na skórze.

Serum przeznaczone jest do użytku zewnętrznego na duże lub małe brodawki i pieprzyki na skórze. Lekarstwo jest również skuteczne w przypadku wielu brodawczaków.

Efekt terapeutyczny

 • Sanguinaria Canadensis. Odwieczna roślina pochodząca z Ameryki Północnej, znana ze swoich właściwości wybielających i oczyszczających. Indianie nazywali tę roślinę „białym ciałem” i używali jej w leczeniu różnych chorób skóry. Ekstrakt poprawia przepływ białych krwinek do miejsca wzrostu i pomaga usunąć brodawkę ze skóry.
 • Zincum Muriaticum. Składnik mineralny występuje w wysokim stężeniu w skorupie ziemskiej. Znany jest jako naturalny środek antyseptyczny o szerokim spektrum działania dezynfekującego. Składnik działa miejscowo drażniąco, poprawia dopływ krwi do patologicznego ogniska i tworzy strupy na pieprzu lub brodawce na skórze.

RECENZJA LEKARZA

Skincell Advanced przeciw brodawkom: usuwanie brodawek i znamion

Nowotwory dermatologiczne wymagają dziś obowiązkowego usunięcia. Wiąże się to z dużym ryzykiem onkogennym i nie ma znaczenia, czy pacjent ma predyspozycje, czy nie. Chociaż wycięcie laserem lub skalpelem jest metodą względnie bezpieczną, ma szereg przeciwwskazań. Polecam zacząć od metod konserwatywnych. Oczywiście serum Skincell Advanced może poszczycić się miano najlepszego środka w Polsce w walce z brodawkami i pieprzykami. Naturalny skład, badania kliniczne i certyfikaty jakości budzą zaufanie

MAREK. SPECJALIZACJA: DERMATOVENEREOLOGIST. DOŚWIADCZENIE: 9 LAT

ZALETY PREPARATU DO OCZYSZCZANIA SKÓRY

Duże pieprzyki i brodawki powodują wiele problemów, zarówno psychicznych, jak i fizycznych. Oprócz tego, że takie narośla na skórze, będąc w zasięgu wzroku, mogą zepsuć wygląd osoby, jeśli narośl na skórze jest często zraniona lub narażona na promieniowanie ultrafioletowe, może przekształcić się w złośliwy guz. Skincell Adv. bezboleśnie usuwa wszelkie pieprzyki, brodawczaki i brodawki, pozostawiając jedynie czystą skórę.

 

Skincell Advanced Serum zostało opracowane specjalnie do zwalczania brodawek na skórze w USA. Usunięcie brodawek i znamion ma wiele przeciwwskazań, dlatego dla wielu marzenie o czystej skórze jest nie do zrealizowania. Koncentrat Skincell Adv. ma wiele zalet w porównaniu z innymi metodami leczenia skóry:

 • nie uszkadza skóry i nie wywołuje oparzeń;
 • niszczy brodawczaki wraz z korzeniami;
 • stymuluje własną kolagenezę i odnowę komórkową skóry;
 • zapobiega tworzeniu się blizn na skórze, tkance bliznowatej;
 • nie powoduje skutków ubocznych i nie ma przeciwwskazań;
 • naturalny skład – wszystkie składniki są starannie wyselekcjonowane i zebrane;
 • można kupić w Polsce online;
 • został przebadany klinicznie.

OPINIE KLIENTÓW

Od dawna chciałem pozbyć się pieprzyka na karku. Komórki wzrostowe nie są niebezpieczne, ale lekarze zabronili ich usuwania ze względu na duże ryzyko krwawienia – mam choroby krwi. Kupiłam skincell advanced na stronie producenta i nie mam dość – po usunięciu pieprzyka zamówiłam preparat do usuwania drobnych brodawczaków na twarzy i szyi

Paulina, 44 Lat, Kraków

Piegi i pieprzyki towarzyszą mi przez całe życie, ale 2 duże narośla na twarzy uniemożliwiły mi życie. Nie mogłem nałożyć makijażu, wykonywać zabiegów kosmetycznych, ciągle bałem się uszkodzenia pieprzyka. Z pomocą przyszedł kompleks roślinny Skincell Advanced. Efekt zacząłem odczuwać dopiero po tygodniu, a po 4 tygodniach byłam już wolna od wad skórnych.

Magdalena, 25 Lat, Gdańsk

Nigdy nie myślałem, że Skincell Advanced Herbal Serum odmieni moje życie po 2 miesiącach stosowania. Po stażu w Brazylii na twarzy pojawił się duży pieprzyk, a na ciele pojawiły się liczne brodawczaki. Kret uniemożliwił mi zajęcie się sobą: mycie, golenie. Dziś mam czystą skórę bez wad – dzięki koncentratowi.

Jakub, 24 Lat, Rzeszów

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: