SkinVitalis: zwalcza wszelkie zmarszczki w zaledwie 28 dni!

SkinVitalis: zwalcza wszelkie zmarszczki w zaledwie 28 dni!

 • Stymuluje produkcję naturalnego kolagenu i elastyny
 • Blokuje czynniki powodujące pojawianie się zmarszczek
 • Odżywia i nawilża suchą i bardzo suchą cerę twarzy
 • Wygładza odcień skóry
ZAMÓWIĆ

SKINVITALIS ZWALCZA ABSOLUTNIE WSZYSTKIE CZYNNIKI STARZEJĄCE

Unikatowa intensywna formuła SkinVitalis stworzona jest specjalnie, by poprawiać wygląd i strukturę skóry suchej i bardzo suchej. Efekt młodej i promiennej skóry osiągany jest przez:

 • zwiększenie poziomu nawilżenia skóry przyciągając i utrzymując wilgoć przez 24 godziny;
 • zwiększanie zdrowia i elastyczności skóry poprzez odbudowę jej struktury włóknistej na poziomie skóry właściwej;
 • ochrona skóry przed promieniami ultrafioletowymi UVA / UVB dzięki skutecznemu blokowaniu światła słonecznego, a także neutralizacji działania wolnych rodników.

SkinVitalis: zwalcza wszelkie zmarszczki w zaledwie 28 dni!

ZAMÓWIĆ

SKINVITALIS – NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE PRZECIWKO ZMIANOM ZWIĄZANYM ZE STARZENIEM

 1. Nawilża, odżywia, odnawia suchą skórę o szorstkiej teksturze
 2. Wypycha głębokie zmarszczki od środka, wygładza zmarszczki mimiczne
 3. Wspomaga produkcję naturalnego kolagenu i elastyny by zwiększyć elastyczność i jędrność skóry
 4. Idealnie wyrównuje teksturę i odcień skóry, eliminując plamy związane ze starzeniem
 5. Odświeża wygląd skóry i nasyca najważniejsze elementy śladowe, by zachować młodą skórę

REWOLUCYJNA ODBUDOWA SKÓRY PRZEZ 4 TYGODNIE

 • PO 15 MINUTACH. Skóra jest wyraźnie gładsza i bardziej promienna. Twarz jest nawilżona, skóra właściwa jest nawilżona ważnymi mikroelementami dla optymalnej równowagi.
 • PO 14 DNIACH. Aktywna działanie zwiększonej pracy kolagenu i elastyny. Owal twarzy jest zauważalnie napięty, głębokie zmarszczki są zredukowane o 54%, zmarszczki mimiczne są prawie całkowicie wyeliminowane.
 • PO 28 DNIACH. Starzenie jest kompletnie powstrzymane. Skóra właściwa jest nawilżona i nasycona naturalnym kolagenem i elastyną. Kontury twarzy stają się wyraźniejsze, skóra – elastyczna i jędrna, a zmarszczki prawie zupełnie nie pozostają.

ZUPEŁNA ELIMINACJA ZMIAN ZWIĄZANYCH Z WIEKIEM!

SkinVitalis zawiera wysoką koncentrację esencji ziołowych, poza olejkami eterycznymi i naturalnymi, które odbudowują skórę i odnawiają błony komórkowe.

 1. CZYSTY 99.5% KOLAGEN czyni głębokie zmarszczki mniej zauważalnymi, wypychając je od środka i w 100% wchłania się w skórę!
 2. KWAS HIALURONOWY neutralizuje negatywny skutek bezpośredniego światła słonecznego, kiepskiego środowiska i złych nawyków
 3. ŁOSOŚ DNA zapobiega przekształcaniu się zmarszczek drobnych w głębokie
 4. WĄKROTA AZJATYCKA wymusza produkcję kolagenu i elastyny w skórze

SkinVitalis: zwalcza wszelkie zmarszczki w zaledwie 28 dni!

OPINIA SPECJALISTY NA TEMAT SKINVITALIS

Współczesne procedury regeneracyjne dają dobre efekty, lecz w większości przypadków występują liczne efekty uboczne – opuchlizna, reakcje alergiczne, uwieranie nerwów, zanik mięśni twarzy i inne. Wszystko to bierze się z nieprawidłowego wykorzystania wstrzyknięć. Niestety, nie ma gwarancji że i Tobie się to nie przydarzy. Dlatego dużo bezpieczniej jest używać tych samych składników zewnętrznie. W połączeniu z biokomponentami są w stanie wnikać do głębokich warstw naskórka i wygładzać zmarszczki od wnętrza. Z czasem Twoja skóra nie tylko się poprawi, lecz również zacznie wytwarzać kolagen i elastynę – białka odpowiedzialne za młodą skórę. SkinVitalis to mój ulubiony pośród kremów odmładzających. Kompletnie naturalny, hipoalergiczny, daje wspaniałe rezultaty po 3-4 tygodniach stosowania.

Bożena Zawioła, kosmetolog

HOW TO USE SKINVITALIS

 • KROK 1. Usuń makijaż i oczyść twarz z brudu płynem pasującym do Twojego typu skóry. Osusz twarz suchą szmatką.
 • KROK 2. Otrzyj twarz kostką lodu. Masuj palcami w okolicach oczu i ust.
 • KROK 3. Stosuj SkinVitalis na czoło, policzki i kości policzkowe oraz w okolicach linii szyi. Powolnymi ruchami masującymi rozprowadź produkt po całej twarzy. Wykonuj ten masaż przez 2-3 minuty.
 • KROK 4. Wykonuj tą procedurę codziennie wieczorem aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

EFEKTY 28 DNI STOSOWANIA SKINVITALIS

Mam bardzo cienką skórę, co stanowi problem. Zmarszczki zaczęły się pojawiać w latach studenckich – na powiekach i na czole. Próbowałam różnego rodzaju masek, płynów, masaży – efekty nie były zadowalające. Za radą przyjaciółki kupiłam SkinVitalis – efekt jest wprost oszałamiający! Moja skóra stała się gładka, aksamitna, zmarszczki zniknęły po trzech tygodniach. Nadal stosuję krem zapobiegawczo każdego dnia – i nie mam żadnych problemów ze skórą.

Joanna Olechowska, lat 32

W moim wieku żaden kosmetyk nie da rady zmarszczkom. Lecz, jak każda kobieta, pragnie się wyglądać dobrze. Razem z córką zaczęłyśmy stosować SkinVitalis. Dwa miesiące później byłyśmy nie do poznania! Moja skóra się napięła, moje przebarwienia zniknęły zupełnie, a zmarszczki stały się znacznie mniej widoczne.

Krystyna Siłaczuk, lat 59

Przez długi czas chciałam sobie zrobić lifting twarzy, ale czytałam o efektach ubocznych – niektórym dziewczynom wykręciło to twarz, a jedna nawet po operacji nie mogła się już uśmiechać… Na urodziny córka dała mi SkinVitalis, nie wierzyłam że mógłby dać taki efekt! Po zaledwie dwóch miesiącach wyglądałam 10 lat młodziej. Wszystkie zmarszczki głębokie zniknęły prawie zupełnie.

Agnieszka Brańska, lat 48

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: