SlimFit Pro odchudzanie: ćhudnij bez wysiłku i odzyskaj pewność siebie!

SlimFit Pro odchudzanie: ćhudnij bez wysiłku i odzyskaj pewność siebie!

 • Chudnij bez wysiłku i odzyskaj pewność siebie!
 • Nawet do 8 kg mniej w 30 dni.
 • Daj sobie szansę na piękną sylwetkę!
ZAMÓWIĆ

Trzy efekty stosowania SlimFit Pro

SlimFit Pro odchudzanie: ćhudnij bez wysiłku i odzyskaj pewność siebie!

 1. Przyspieszony metabolizm Dzięki obecności składników aktywnych (m.in. zielonej herbaty, opuncji figowej) plastry SlimFit Pro przyspieszają metabolizm, dostarczając organizmowi energii po posiłku. Dzięki temu szybciej spalasz spożyte kalorie oraz nie doświadczasz nieprzyjemnego uczucia senności po posiłku.
 2. Dłuższe uczucie sytości Składniki aktywne plastra wpływają na podwzgórze (część podkorowa mózgowia odpowiedzialna za uczucie sytości) skutecznie hamując apetyt. Dodatkowo regulują poziom serotoniny w celu poprawy nastroju i zmniejszenia zapotrzebowania na emocjonalne przekąski.
 3. Usuwanie nadmiaru wody Niestety, zwłaszcza kobiety mają tendencję do tzw. zbierania wody w organizmie. Objawia się to przede wszystkim spuchniętą twarzą, dłońmi lub stopami. Zawartość zielonej herbaty w naturalny sposób usprawnia przepływ płynów, a Ty wyglądasz, jakbyś właśnie skończyła 10 serię endermologii!

W czym pomaga SlimFit Pro?

 • Mobilizujesz swój układ trawienny
 • Przyspieszasz metabolizm
 • Wystarczy mały posiłek, by czuć się najedzonym
 • Unikasz napadów głodu
 • Chudniesz bez wysiłku
 • Masz energię do działania!
ZAMÓWIĆ

Kuracja w dzień – kiedy jesteś aktywnay

SlimFit Pro odchudzanie: ćhudnij bez wysiłku i odzyskaj pewność siebie!

 1. Szafran uprawny – wzmocnij swoje trawienie Posiada składniki przeciwutleniające i poprawiające procesy trawienne. Znany od setek lat jest jedną z najdroższych roślin, które można kupić. Wykazuje właściwości przeciwskurczowe, poprawiające nastrój, zmniejszające apetyt. Ma również działanie antydepresyjne.
 2. Opuncja figowa – zniszcz tłuszcz Pozytywny wpływ na dietę i odchudzanie zawdzięczamy zdolności opuncji do wiązania tłuszczu. Kiedy jest ona składnikiem aktywnym, tłuszcz zostaje wydalony, a nie wchłonięty. Składnik niezbędny podczas zrzucania kilogramów.

Kuracja w nocy – gdy śpisz

 • Zielona herbata przyśpiesza przemiane materii i ma właściwości, które pomagają spalać tłuszcz. Najlepszym dowodem jej skutecznego działania jest Japonia – zieloną herbatę spożywa się tam nawet kilka razy dziennie, dzięki czemu odsetek osób otyłych jest tam najmniejszy na świecie!
 • Znakomicie niweluje wzdęcia, odkaża i oczyszcza nasz organizm. Często używany przy problemach żołądkowych, takich jak: zaburzenia trawienne i problemy z perystaltyką jelit. Dodatkowo roślina ta wzmacnia odpornośc i działa odkażająco.

Odchudzanie ze SlimFit, podsumowanie

SlimFit Pro odchudzanie: ćhudnij bez wysiłku i odzyskaj pewność siebie!

 1. Naturalne Dzięki ekstraktom z naturalnych substancji, plastry SlimFit Pro nie obciążają Twojej wątroby.
 2. Ekonomiczne Przez 30 dni codziennie przed snem naklejasz plaster na ramię i patrzysz, jak Twoje ciało gubi zbędne kilogramy. Nie brzmi zbyt skomplikowanie, prawda?
 3. Łatwe Dzięki najnowszej ofercie SlimFit Pro każdy może sobie pozwolić na zdrowie! Koniec z drogimi dietami i karnetami na siłownię. Wystarczy kuracja SlimFit Pro, aby w 30 dni zrzucić nawet do 8 kg!

Za innowacyjną recepturą SlimFit Pro stoją światowej sławy specjaliści

Nazywam się Andrzej Warys i specjalizuję się w dietetyce klinicznej. Wielu moich pacjentów to osoby, które oprócz nadwagi, borykają się z innymi problemami życiowymi. Wiadomo, że w trudnych chwilach odpowiednia dieta oraz ćwiczenia, a więc podstawa zdrowego trybu życia, schodzą na drugi plan. Dzięki SlimFit Pro KAŻDY może uzyskać wymarzoną sylwetkę.

 

Formuła zamknięta w plastrach to niezwykle ważne odkrycie. Zupełnie nowa jakość produktu, która dzięki swojej naturalnej recepturze nie obciąża wątroby. Ponadto składniki aktywne wspierają po prostu pracę układu trawiennego, a spadek wagi można nazwać miłym skutkiem ubocznym.

 

Osoby stosujące plastry SlimFit Pro najpierw zauważą, że znacznie szybciej czują się najedzone, nie mają napadu wilczego głodu, a przez cały dzień rozpiera ich energia do działania. Wszystko to sprawia, że łatwiej pilnować wartościowej diety lub też zorganizować codziennie czas na krótki spacer.

Wszystko to sprawia, że zastosowanie 30-dniowej kuracji odchudzającej z plastrami SlimFit Pro przynosi zdumiewające efekty. Nawet do 8 kg mniej w miesiąc!

Andrzej Warys

Specjalista dietetyki klinicznej

“Wziąłem się za siebie i poradziłem sobie z kilogramami, które męczyły mnie od dawna.”

Gdy pojawiły się problemy w małżeństwie, zacząłem uciekać w jedzenie. Do tego piwko co wieczór, które wkrótce zamieniło się w 4 piwka… Zacząłem nosić ze sobą wielki brzuch, który nie pomógł w kryzysie małżeńskim! Na szczęście postanowiłem wziąć się za siebie. Dzięki plastrom SlimFit Pro odzyskałem dawną sylwetkę i mam chęć, by powalczyć o dobrą relację z moją żoną.

Marek, 47 lat

Niedawno zostałam babcią. Obowiązków co niemiara, bo nie dość, że staram się pomagać mojej córce, to jeszcze pracuję zawodowo. Ostatnio, gdy zwierzyłam się córce, że bolą mnie stawy, podarowała mi plastry SlimFit Pro. I słusznie, okazało się, że problemem było 15 kg nadwagi!

Beata, 51 lat

Po dwóch ciążach zostało mi 18 nadprogramowych kilogramów. Chciałam o siebie zadbać dla moich dziewczynek. Postanowiłam nie rezygnować z siebie. Dlatego kupiłam plastry SlimFit Pro i naklejałam jeden przed 30 minut przed snem. Nie wiedzieć kiedy waga pokazała 18 kg mniej! I to spojrzenie męża…

Mariola, 37 lat

Jako młoda dziewczyna byłam dobrze zapowiadającym się sportowcem. Niestety kontuzja wykluczyła mnie z piłki nożnej. Brak ruchu odbił się jednak na mojej kondycji i co ważniejsze – psychice. Przez uraz nogi nie miałam możliwości ćwiczyć. Plastry SlimFit Pro pomogły mi zrzucić 6 kg i zadbać o siebie.

Kamila, 28 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: