SlimIQ odchudzanie: szybko pomoże Ci schudnąć bez wysiłku!

SlimIQ odchudzanie: szybko pomoże Ci schudnąć bez wysiłku!

Preparat, który powstał na bazie pomysłu Marzeny, zawiera superantyoksydanty, które wysyłają sygnały do konkretnego obszaru mózgu (ciała migdałowatego), nakazujące mu zaprzestać przyswajania kalorii i zacząć wykorzystywać zgromadzony tłuszcz, co odbiera nam także ochotę na „śmieciowe jedzenie“. Taki właśnie jest “SlimIQ”.

 

Należy stosować ten preparat ściśle wedle zaleceń. Zawiera 25 ekstraktów, dzięki którym proces spalania tłuszczu przyspiesza 10-krotnie! Środek ten przyspiesza metabolizm i przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu endokrynologicznego, pobudza regenerację tkanek, a także w cudowny sposób hamuje apetyt. Jest to także produkt zupełnie neutralny: stanowi po prostu aktywny stymulator naturalnych procesów zachodzących w organizmie ludzkim.

 

Ponieważ tłuszcz spalany jest w wyniku szybkich procesów metabolicznych, diety wreszcie przechodzą do lamusa. W efekcie podskórny tłuszcz, szczególnie w problematycznych obszarach, znika NA ZAWSZE i to w tempie 500 gram dziennie! Ale najważniejsze jest to, że “SlimIQ” nie wywołuje efektów ubocznych!

ZAMÓWIĆ

Czy znajdziemy ten preparat w sprzedaży w aptekach?

SlimIQ odchudzanie: szybko pomoże Ci schudnąć bez wysiłku!

Nie trudno się domyślić, że gdy koncerny farmaceutyczne zrozumiały, jak skuteczny jest ten produkt, farmaceuci zaczęli atakować nas na wszystkich frontach. Prawdę mówiąc, już oferowali Marzenie ogromne sumy, chcąc kupić od niej formułę. Lecz nie po to, by ją sprzedawać. A jedynie po to, by zapobiec sprzedaży preparatu. Leczenie otyłości to jeden z najbardziej dochodowych obszarów branży farmaceutycznej. W samej Polsce środki odchudzające co roku generują miliardowe zyski. Nasz preparat może radykalnie zmienić sytuację na rynku. Nikt przecież nie wydawałby dużych sum każdego miesiąca, gdyby mógł rozwiązać problem RAZ NA ZAWSZE dzięki kuracji “SlimIQ” i DO KOŃCA ŻYCIA zapomnieć o nadwadze.

Sieci farmaceutyczne są partnerami firm farmaceutycznych i dlatego wyświadczają sobie nawzajem przysługi. Oczywiście najważniejsza jest sprzedaż. W związku z tym nie chcą nawet słyszeć o naszym leczeniu, choć to jedyny preparat oficjalnie rekomendowany przez Naukowy Instytut Żywienia w Polsce do leczenia nadwagi.

Gdzie zatem kupić ten środek skoro nie w aptekach?

Zdecydowaliśmy, że jeśli zwykłe apteki nie chcą nawet o nas słyszeć,poradzimy sobie bez nich. Rozpoczęliśmy bezpośrednią dystrybucję SlimIQ . Bez pośrednika w postaci komercyjnej apteki. Omówiliśmy kilka opcji i zdecydowaliśmy się na najbardziej skuteczne. Osoba, która chce zamówić lek, może wziąć udział w losowaniu i wygrać zniżkę,po czym konsultant kontaktuje się z nią, doradza i wysyła preparat. Na mocy rozporządzenia Instytutu Endokrynologii RP każdy może wziąć udział w losowaniu i otrzymać SlimIQ nawet z 98% rabatem. Prawie każdy ma teraz Internet. Nawet jeśli dana osoba nie ma komputera, najczęściej ma telefon z dostępem do Internetu.

ZAMÓWIĆ

A ile w ogóle kosztuje ten środek?

SlimIQ odchudzanie: szybko pomoże Ci schudnąć bez wysiłku!

Koszt produkcji leku jest dość wysoki, ale na chwilę obecną udało nam się wynegocjować z kierownictwem Instytutu Endokrynologii RP, że zrekompensują prawie cały koszt dla ostatecznego nabywcy. Ponad 90%. Na szczęście na górze rozumieją, jak ważne jest, aby taki lek był dostępny dla całej populacji kraju, a nie tylko dla pojedynczych osób. W zamian zobowiązaliśmy się nie sprzedawać formuły preparatu za granicę i nie wysyłać na eksport samego środka, sprzedając go tylko w kraju.

Chciałabym poradzić wszystkim czytelnikom, by rozwiązali problem nadwagi, ponieważ jest przyczyną chorób takich jak

  • Nadciśnienie
  • Cukrzyca
  • Choroba zwyrodnieniowa stawów
  • Żylaki
  • Otłuszczenie wątroby

Komentarze

Sandra

Ze względu na swoją pracę mam skłonności do nadwagi i dawno temu, tak dawno temu, że wydaje mi się, że to już nieprawda, ważyłam prawie 140 kg. Wzięłam na odchudzanie 2 cykle SlimIQ a teraz ważę niewyobrażalne 71 kg. Wynik-minus 69 kg w 3,5 miesiąca! Waga się utrzymuje! Z dumą chcę pokazać wam zdjęcia-wynik mojej walki z nadwagą. Nawet nie wierzyłam, że mogę się tak zmienić w swoim wieku, ale okazało się, że naprawdę można schudnąć w każdym wieku! Dziękujemy Pani Marzeno! A paczka z losowania przyszła bardzo szybko. Dzięki za losowanie, zaoszczędziłam, więc zarobiłam.

Maria

Dziewczyny, wygrałam w losowaniu SlimIQ – super sprawa! Zażywam to już miesiąc. Po pierwsze schudłam 10 kg!!! Skóra prawie się nie rozciągnęła. Tłuszcz ucieka przede wszystkim z miejsc, z których jest to wskazane. Jestem zachwycona tym środkiem. Poleciłam go wszystkim koleżankom i wszystkie, które go zażywają, mówią, że pomaga.

Ania

Jak zawsze, program trafia w punkt. Zawsze tylko świetne wskazówki! Minęły już 2 tygodnie od zakończenia mojego kursu odchudzania za pomocą SlimIQ . Pozbyłam się zbędnych 57 kg!!! Jestem wam bardzo wdzięczna! Naprawdę spodobało mi się chudnięcie, nie robiąc nic! Wygrałam też w losowaniu, a efekt odczułam już po pierwszych dniach. W rezultacie mogę powiedzieć, że po cyklu zażywania znalazłem szczęśliwe życie!

Karina

W pełni się zgadzam. Doskonały środek na odchudzanie! Jeśli tylko możecie sobie wyobrazić ten zachwyt, jaki czujesz, kiedy wstajesz rano, ważysz się, a tam bach – i minus 1-2 kg! Cykl SlimIQ na pewno wam pomoże, nie wątpcie, dziewczyny :)!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: