SmokeQuit Therapy przeciwko paleniu: błyskawiczna blokada głodu nikotynowego

SmokeQuit Therapy przeciwko paleniu: błyskawiczna blokada głodu nikotynowego

TO KONIEC ZE ŚMIERCIONOŚNYM NAŁOGIEM, KTÓRY WYNISZCZA PŁUCA, SERCE I MÓZG! Z TĄ METODĄ RZUCISZ PALENIE RAZ NA ZAWSZE I TO W JEDYNE 30 DNI!

 • błyskawiczna blokada głodu nikotynowego
 • ustąpienie kaszlu, duszności, zadyszek w 98%
 • 4-krotna poprawa wydolności płuc
 • całkowity brak objawów odstawienia nikotyny
 • długotrwały efekt zerwania z nałogiem palenia
ZAMÓWIĆ

CO ROKU NA ŚWIECIE Z POWODU CHORÓB WYWOŁANYCH NAŁOGIEM NIKOTYNOWYM UMIERA 6 MLN PALACZY! NIE RYZYKUJ I UCHROŃ SIĘ PRZED ŚMIERCIĄ!

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega: wypalenie jednego papierosa jest jednoznaczne z wprowadzeniem do płuc 4 tysięcy szkodliwych substancji, które gromadzone latami prowadzą do najgorszego: przewlekłych chorób, ciężkich hospitalizacji i zgonów. Musisz zacząć zdawać sobie sprawę z tego, że każdy wypalony przez Ciebie papieros zbliża Cię do takich schorzeń, jak:

 • ROZEDMA I RAK PŁUC
 • PRZEWLEKŁE ZAPALENIE OSKRZELI
 • NOWOTWORY GARDŁA, KRTANI, PRZEŁYKU
 • NADCIŚNIENIE TĘTNICZE
 • UDAR MÓZGU
 • ZAWAŁ
 • ZABURZENIA EREKCJI
 • CHOROBY SKÓRY

SmokeQuit Therapy przeciwko paleniu: błyskawiczna blokada głodu nikotynowego

ZAMÓWIĆ

OTO JAK ULTRASKUTECZNA KURACJA SMOKEQUIT THERAPY OPARTA NA BIOSTYMULUJĄCYM DZIAŁANIU SAPONIN UDERZA W ŹRÓDŁO PROBLEMU I UWALNIA OD PALENIA PAPIEROSÓW W 30 DNI

Od teraz dzięki banalnie prostej metodzie SmokeQuit Therapy , bazującej na działaniu saponin zawartych w ekstraktach roślinnych, szybko i na stałe pożegnasz się z uzależnieniem od papierosów, nie odczuwając żadnych skutków ubocznych odstawienia nikotyny.

 1. Saponiny z łatwością wnikają w warstwę lipidową błony komórkowej i transportowane są do całego organizmu, wykazując działanie przeciwrodnikowe oraz immunomodulujące. Skutkuje to powstaniem trwałej blokady głodu nikotynowego i wyeliminowaniem potrzeby sięgnięcia po papierosa.
 2. Saponiny intensyfikują usunięcie trujących substancji nagromadzonych na skutek palenia. Sprawiają, że trujące związki nikotynowe stopniowo odrywają się od warstwy lipidowej i są skutecznie wydalane z organizmu.
 3. W konsekwencji oczyszczającego działania saponin warstwa lipidowa zostaje dogłębnie oczyszczona z nikotyny. Gardło, oskrzela i płuca od tej pory są czyste i chronione przed zanieczyszczeniami. Saponiny bowiem działają przeciwzapalnie, antybakteryjnie i antywirusowo, wzmacniając ogólną odporność organizmu.

BADANIA WYKAZAŁY PONAD WSZELKĄ WĄTPLIWOŚĆ, IŻ SMOKEQUIT THERAPY TO NIEKWESTIONOWANY ZWYCIĘZCA WŚRÓD METOD NA ZERWANIE Z NAŁOGIEM NIKOTYNOWYM

SmokeQuit Therapy został poddany kilkudziesięciu rygorystycznym badaniom klinicznym przeprowadzonym w renomowanych ośrodkach na całym świecie. Wyniki testów zostały udostępnione m.in. przez jeden z instytutów działających w Londynie (Institute of the Fight Against Addictions). Niezależnym testom poddano 967 osób, kobiet i mężczyzn w wieku od 18 do 80 lat, w różnym stopniu uzależnienia od nikotyny.

 • Etap 1 (1-7 dni):
  93,7% badanych zadeklarowało, że już po 3 dniach zastosowania formuły nie czuło chęci sięgnięcia po papierosa, a po 5 dniach wyeliminowało kaszel i duszności.
 • Etap 2 (7-14 dni):
  95,9% ochotników przyznało, że nie czuje zawrotów głowy, senności, chęci ciągłego podjadania, a ich skóra przybrała naturalny koloryt.
 • Etap 3 (14-21 dni):
  97,7% osób stwierdziło, iż kuracja dodała im energii, zadziałała odstresowująco i pozwoliła pozbyć się migren i zawrotów głowy.
 • Etap 4 (21-30 dni):
  ok. 98% badanych zadeklarowało większą wydolność płuc, brak kłopotów z oddychaniem, oczyszczenie organizmu z toksyn oraz brak chęci zapalenia papierosa nawet po kilku miesiącach od zakończenia kuracji

Opinia eksperta

SmokeQuit Therapy przeciwko paleniu: błyskawiczna blokada głodu nikotynowego

Do tej pory na rynku istniało wiele nieskutecznych produktów (jak gumy do żucia, plastry, spraye), których producenci obiecywali łatwe rzucenie palenia. W przeciwieństwie do tych nieefektywnych metod SmokeQuit Therapy wykazuje skuteczność na poziomie 98,7%. Ta innowacyjna, nanointeligentna formuła działa już na poziomie mitochondrialnym i trwale blokuje patologiczne informacje, jakie do mózgu emituje nikotyna uwalniania z papierosa. Metoda ta błyskawicznie i na stałe przyczynia się to do wyeliminowania głodu nikotynowego. Zarazem SmokeQuit Therapy aż w 99,9% eliminuje prawdopodobieństwo pojawienia się objawów towarzyszących zerwaniu z nałogiem, jak napady głodu, spadek nastroju i formy, bezsenność. Stanowi optymalną barierę ochronną dla oskrzeli i płuc, oczyszcza je z toksyn i wspiera ich prawidłowe funkcjonowanie.

Prof. James Pitt, dyrektor Institute of Narcology and Nicotine Addiction w Londynie

SmokeQuit Therapy przeciwko paleniu: błyskawiczna blokada głodu nikotynowego

Opinie klientów

Podczas rzucania palenia zawsze chodziłam rozdrażniona, zestresowana. Odbijało się to na mojej pracy, związku i rodzinie. Wszystko mnie irytowało. Myślałam tylko o tym, żeby zapalić papierosa. Na szczęście mąż znalazł SmokeQuit Therapy w internecie. Dzięki tej terapii stres całkowicie mnie opuścił. Wróciła dobra energia. Poprawiły mi się włosy i cera, skóra stała się promienna i pełna blasku. Na zębach nie odkłada się ohydny nalot, a ja mam świeży oddech. A papierosy? Nawet o nich nie myślę. Od 5 miesięcy jestem od nich całkowicie uwolniona!.

Wiktoria (26 l.), Wyszków

Od 35 lat nie miałam dnia bez spalenia chociaż połowy paczki papierosów. Duszność, kaszel, kłopoty z oddychaniem – to musiało się skończyć przewlekłą obturacyjną chorobą płuc. Na szczęście koleżanka mieszkająca na stałe w Niemczech poleciła mi SmokeQuit Therapy. Ta kuracja już po tygodniu zaczęła na mnie działać! Nie chciało mi się palić, fajki wręcz mi śmierdziały. Nie budziły mnie już ataki kaszlu w środku nocy i normalnie oddychałam, nawet gdy wchodziłam na czwarte piętro. Mija kolejny miesiąc od skończenia kuracji, a ja wciąż nie palę, a stan moich płuc radykalnie się polepszył.

Beata(67 l.), Warszawa

Wielokrotnie próbowałem rzucić palenie, ale za każdym razem trwałem w swoim postanowieniu max. 3 tygodnie. Zawsze kończyło się wielkimi napadami obżarstwa i tyciem. Dopiero SmokeQuit Therapy zadziałał profesjonalnie. Uwolniłem się od fajek raz na zawsze i nie przytyłem. Wręcz odwrotnie! Poprawiłem wydolność płuc, pozbyłem się zadyszek i mogłem codziennie robić kilkunastokilometrowe trasy na rowerze. Nie ciągnęło mnie ani do papierosów, ani do fast foodu, ani do słodyczy. Dzięki temu udało mi się schudnąć w dwa miesiące aż 11 kg! Nie wspominając o tym, że zniknęły zaburzenia erekcji i wróciła dawna sprawność seksualna.

Adam (45 l.), Gdynia

Specjalista straszył mnie rozedmą płuc, która groziła mi jako skutek wieloletniego palenia. Musiałem rzucić papierosy! Stosowałem chyba wszystkie możliwe specyfiki z apteki. Na chwilę pojawiały się jakieś rezultaty, jednak zaraz i tak sięgałem po fajki. Żona znalazła na forum medycznym informacje o SmokeQuit Therapy. Po 2 dniach całkiem odstawiłem papierosy. Nie ciągnęło mnie do nich. Nie śmierdziało mi z ust. Stopniowo płuca oczyściły się z nikotyny. Przestały dokuczać mi bóle w klatce piersiowej i migreny, a w dodatku moje zęby z dnia na dzień są coraz bielsze, bo nie odkłada się na nich tytoniowy syf.

Wacław (59 l.), Polanica

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: