Snail Farm od zmarszczek: śluz czarnego ślimaka z efektem botoksu!

Snail Farm od zmarszczek: śluz czarnego ślimaka z efektem botoksu!

Serum zawiera sekretny tajny składnik o nazwie „wehikuł czasu dla dziewcząt“

 

Skutecznie zwalcza zmarszczki Czy wiesz, że ślimak jest w stanie zamknąć otwór w swojej własnej skorupie?! Jego śluz zawiera pełny zestaw budulców dla wszelkiego rodzaju tkanek.

 

Rozjaśnia i odmładza Lecznicze właściwości śluzu pobudzają procesy wymiany międzykomórkowej i odmładzają skórę.

Snail Farm – eliksir z efektem botoksu

Snail Farm od zmarszczek: śluz czarnego ślimaka z efektem botoksu!

Snail Farm to serum opracowane przez koreańskich naukowców na bazie śluzu jednego z największych czarnych ślimaków Achatina, które zrobiło już prawdziwą furorę na azjatyckim rynku. Eliksir jest bardzo popularny wśród orientalnych piękności. Ślimak wykorzystuje swój śluz do zamykania wejścia do muszli i naprawiania uszkodzeń. Ślimak jest w stanie szczelnie zamknąć duże dziury w swojej skorupie, wyłącznie za pomocą śluzu.

Alternatywa dla botoksu

Snail Farm od zmarszczek: śluz czarnego ślimaka z efektem botoksu!

Serum odmładzające zawiera również kompleks SYN®-AKE. Działa w sposób podobny do zastrzyków z botoksem – rozluźnia mięśnie, przywraca właściwą strukturę skórze, a zmarszczki znikają. Kompleks SYN®-AKE powstał na bazie peptydów podobnie jak jad węża. Zadaniem serum jest głęboka regeneracja skóry oraz wywołanie silnego efektu odmłodzenia. Trudno sobie wyobrazić silniejszy środek o bardziej wszechstronnym działaniu, nastawionym na leczenie i odmładzanie skóry we wszystkich jej warstwach.

Snail Farm można zamówić w 3 prostych krokach!

  • Wypełnij formularz zamówienia
  • Zaczekaj na telefon od menedżera
  • Dostępna jest kartą online albo przy odbiorze kurierowi

Opinie klientów

Monika, Warszawa

Moja synowa przywiozła mi te serum z Korei. Wtedy wypróbowałam je po raz pierwszy. Byłam pod wrażeniem! Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam, nie przypuszczałam nawet, że to w ogóle możliwe. Dosłownie mam nową twarz! Stosuję serum też w okolicy szyi (która zawsze stanowiła mój słaby punkt)… I wiecie co? Skóra w tym miejscu też bardzo się ujędrniła.

Marta, Białystok

Dziękuję za to wspaniałe serum! Pozbyłam się ciemnych plam na twarzy, które dręczyły mnie już od dłuższego czasu. A co więcej, nowe już się nie pojawiają. Efekt jest po prostu oszałamiający!

Wysyłka i płatność

  1. Dostawa na terenie całego kraju – standardowe przesyłki dostarczane w ciągu 5-10 dni roboczych.
  2. Nie wymagana jest przedpłata! Płatność dokonywana jest bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia.
  3. Możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni od realizacji zamówienia, bez względu na powód rezygacji.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: