Sound Control do słuchu: już za 30 dni usłyszysz każdy szept

Sound Control do słuchu: już za 30 dni usłyszysz każdy szept

 • słyszeć, co ktoś do Ciebie mówi – nawet, jeżeli ich słowa są ciche czy niewyraźne.
 • rozumieć słowa nawet z dużej odległości.
 • bez kłopotu usłyszeć to, co mówią w radiu i telewizji.
 • ponownie słyszeć śpiew ptaków oraz szum fal.
 • a przez to na nowo cieszyć się życiem!
ZAMÓWIĆ

NIE POWODUJE SKUTKÓW UBOCZNYCH I JEST DZIECINNIE PROSTA W STOSOWANIU

Naturalne składniki mogą zdziałać cuda, wystarczy je jedynie odpowiednio zestawić. Materiał, z którego wykonano plastry, jest naturalny, nie powoduje skutków ubocznych takich jak podrażnienia czy odparzenia skóry. Wystarczy je przyklejać dwa razy dziennie za uchem, by odzyskać sprawny słuch już w 30 dni.

 

Wszyscy, którzy do tej pory w Twojej obecności, musieli mówić znacznie głośniej, będą zdziwieni, że usłyszysz i zrozumiesz każde ich słowo!

 • 100% SPRAWNY SŁUCH
 • ZAPOBIEGANIE DALSZYM USZKODZENIOM SŁUCHU
 • GWARANCJA ROZUMIENIA SZEPTU
 • ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
 • SŁYSZENIE SŁÓW NAWET W HAŁASIE
 • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Sound Control do słuchu: już za 30 dni usłyszysz każdy szept

ZAMÓWIĆ

Spełnij marzenia o słuchu idealnym

Spektakularny sukces nowej metody to zasługa zastosowania innowacyjnych biomagnesów o odpowiednio dobranej mocy, dzięki którym proces regeneracji słuchu przebiega już na poziomie komórkowym. Kuracja odbudowuje strukturę komórek rzęsatych, które odzyskują swoje prawidłowe położenie. Odbiór i rejestracja dźwięków przebiega w sposób prawidłowy, a dźwięk jest czysty i mocny.

Nie przegap niepowtarzalnej szansy na odzyskanie pewności siebie i mnóstwa energii! Nie bądź zaskoczony, jeśli dzięki biomagnetycznej formule zawartej w małych plastrach… znajomi będą w szoku, że tak dobrze wszystko słyszysz!

Opinia specjalisty

Decybele oddziałujące na komórki słuchowe, powodują ich uszkodzenie. Oznacza to, że jeżeli w Twoim kanale słuchowym, pojawią się zanieczyszczenia, zaczniesz słyszeć szumy w uszach. Dźwięki mające powyżej 45 decybeli zwyczajnie uśmiercają komórki słuchowe. Niestety, nie mają one zdolności autoregeneracji. Dlatego też Twój słuch z dnia na dzień jest coraz słabszy.

Nie ma nic dziwnego w tym, że z upływem lat Twój słuch jest coraz gorszy, skoro zaledwie 45 decybeli wystarcza, żebyś słyszał coraz mniej. Dla porównania: zwykła rozmowa to 50 decybeli, prysznic 60 decybeli, a odgłos silnika ponad 70. Hałas na ulicy to aż 100-120 decybeli! Oczywiście nie będziesz ciągle siedzieć w domu, żeby nie pogarszać słuchu.

Dlatego też za cel postawiłem sobie opracowanie formuły o unikalnym działaniu, która udrożni kanał słuchowy oraz przywróci życie martwym komórkom słuchu. Udało mi się to. Stworzyłem kurację opartą na działaniu magnetoterapii. Nazwałem ją SoundCONTROL.

Stosując SoundCONTROL odzyskasz sprawny słuch już w 30 dni. Ponadto, nie ponosisz żadnego ryzyka. Moja formuła jest osiągnieciem na międzynarodową skalę, dlatego też otrzymała prestiżową gwarancję potrójnej satysfakcji: Oryginalności, Jakości oraz Zadowolenia.

prof. Christopher Washington, badaczem, specjalistą ds. magnetoterapii

Sound Control do słuchu: już za 30 dni usłyszysz każdy szept

Gwarancja Potrójnej Satysfakcji

 1. Gwarancja Zadowolenia – skuteczność unikalnej formuły potwierdza zadowolenie blisko 20 tys. konsumentów, którym udało się maprawić słuch już po 30 dniach stosowania preparatu.
 2. Gwarancja Oryginalności –  jedynie naturalne substancje, które powodują automatyczną regeneracę słuchu. Dlatego też możesz być przekonany, że otrzymasz w 100% naturalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.
 3. Gwarancja Jakości – zaawansowany proces tworzenia plastrów i ich naturalność są zgodne z najwyższymi normami jakości. Substancje z jakich wykonano plastry są w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu. Kuracja nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Opinie

Dzieci w przedszkolu wyśmiewały moje wnuczki. Ciągle mówiły, że ich babcia jest głucha jak pień. Niestety, to była prawda. Prawie nie słyszałam, co ktoś do mnie mówi, a te drogie aparaty słuchowe były zwyczajnie nieużyteczne. Nie wiedziałam już, co może mi pomóc. W końcu znajoma powiedziała mi o SoundCONTROL. Dzięki tym plastrom znowu słyszę jakbym miała 20 lat. Rewelacja!

Genowefa Zambrzycka, 70 lat, Tarnów

Na początku nie wierzyłam, że te plastry mi pomogą. A jednak cuda się zdarzają. O SoundCONTROL usłyszałam od przyjaciółki, która sama od lat zmagała się z niedosłuchem. Skoro na nią zadziałały, to mi też powinny pomóc, pomyślałam sobie. Wystarczy, że naklejałam je dwa razy dziennie za uchem, a już po 30 dniach wyłapywałam każdy szept. Polecam!

Bożena Białogłowa, 61 lat, Bielsko – Biała

Dzięki SoundCONTROL odzyskałem słuch zaledwie w 30 dni. Nareszcie wyraźnie słyszę każde słowo. Nie muszę ciągle prosić o powtórzenie tego, co ktoś do mnie mówi. Moja żona jest szczęśliwa, bo wreszcie nie włączam radia na pełen regulator.

Stanisław Kijek, 65 lat, Częstochowa

Już w wieku 35 lat zaczęłam mieć problemy ze słuchem. Słyszałam jakieś trzaski i piski, ale na początku totalnie to ignorowałam. Moje nastawienie zmieniło się dopiero wtedy, gdy w pracy poznałam mężczyznę, który podobał mi się nie tylko z wyglądu, ale miał też fajny charakter. Wstydziłam się z nim rozmawiać, bo nie chciałam prosić go o to, żeby ciągle powtarzał jakieś słowo. O aparacie słuchowym nawet nie było mowy. W końcu koleżanka poleciła mi te plastry. Są naprawdę rewelacyjne. Teraz słyszę każdy szept, a i jutro idę na randkę.

Agata Poranna, 40 lat, Racławice

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: