StrongUp Gel na potencję: bądź najlepszy w seksie

StrongUp Gel na potencję: bądź najlepszy w seksie

Żel potęgujący doznania seksualne, sprawdzony przez mnóstwo osób

 • Przywrócenie potencji
 • Przedłużona erekcja dla NIEGO
 • Większa ilość orgazmów dla NIEJ
 • Trzykrotne zwiększenie ilości spermy
 • Przedłużenie stosunku seksualnego
ZAMÓWIĆ

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA PRZEZ COLUMBIA UNIVERSITY

Badaniami objęto 447 mężczyzn w wieku od 25 do 65 lat, mających problemy z erekcją

Ponad 96% mężczyzn, którzy stosowali StrongUP Gel, mogło wrócić do stabilnego życia seksualnego. Zauważyli między innymi:

 • Znaczne zwiększenie ilości spermy
 • Przedłużenie stosunku seksualnego
 • Satysfakcję partnerki

To niewiarygodne – StrongUP Gel okazał pozytywne działanie nawet na pacjentów, którzy mieli PSYCHOLOGICZNE problemy z potencją

Max Sheller, Profesor Columbia University

StrongUp Gel na potencję: bądź najlepszy w seksie

ZAMÓWIĆ

STRONGUP GEL TO NOWE MOŻLIWOŚCI DLA PRZYJEMNOŚCI!

 1. Erekcja w każdym wieku
 2. Normalizacja libido
 3. Przedłużenie stosunku seksualnego
 4. Zwiększenie czułości na bodźce
 5. Potęgowanie doznań

JAKOŚĆ ORAZ ILOŚĆ SPERMY MA ZNACZENIE!
StrongUP Gel otworzy przed Tobą nowe doznania seksualne. Udowodniono, że kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna często dochodzi. Formuła StrongUP Gel pomaga wyprodukować trzykrotnie większą ilość spermy, oczyszczając ją od nieprzyjemnego zapachu i smaku… Uwierz – to z pewnością będzie zauważalne.

 

NIEZAPOMNIANY ORGAZM DLA CIEBIE I DLA NIEJ
Wyobraź sobie: wiele godzin czarującego seksu z wieloma orgazmami dla Ciebie, a także partnerki.Przy pomocy StrongUP Gel będziesz numerem jeden.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE STRONGUP GEL DZIAŁA BEZBŁĘDNIE?

Formuła StrongUP Gel łączy w sobie osiągnięcia naukowe i starożytne tradycje.

W 1976 r. naukowcy zbadali jedno z plemion indian. Mężczyźni tego plemienia nie nosili ubrań, a wyłącznie osłonki na penisy.

Badacze byli zdumieni, że przez większość czasu penisy mężczyzn znajdowały się w stanie erekcji. Po zbadaniu części składowych oraz wewnętrznego pokrycia osłonek ochronnych naukowcy byli w stanie zidentyfikować wzorce, które stały się podstawą do przeprowadzenia badań na szeroką skalę.

Rezultatem tych badań było stworzenie formuły StrongUP Gel zdolnej do zmiany seksualnego życia mężczyzny w każdym wieku.

MAKSYMALNIE SKUTECZNY SKŁAD ŻELU

 1. Guarana. Zwiększa pożądanie seksualne. Poprawia przepływ krwi do prącia, zapewniając mocną erekcję.
 2. Wyciąg z kawy arabica. Ma wyraźny efekt stymulujący i pobudzający, zwiększa męską siłę seksualną.
 3. Ylang-Ylang. Jest to bardzo silny afrodyzjak, wywołujący przypływ krwi w narządach miednicy i zwiększający libido.
 4. Żeń-szeń. Pobudza aktywność ośrodków nerwowych odpowiedzialnych za erekcję u mężczyzn, zwiększa produkcję testosteronu i zwiększa czas trwania stosunku seksualnego.

StrongUp Gel na potencję: bądź najlepszy w seksie

JAK STOSOWAĆ STRONGUP GEL?

 • Nałóż żel na członek
 • Po 5-7 minutach rozpocznij stosunek
 • Przygotuj się na podwójny orgazm
 • Delektuj się prawdziwą rozkoszą

Środki ostrożności dotyczące stosowania żelu: Żel należy nakładać ściśle według instrukcji w określonej ilości. Zbyt duża ilość żelu zagraża erekcją trwającą nawet do 6 godzin, co może powodować dyskomfort i ból.

OPINIE

Ogólnych problemów z erekcją nigdy nie miałem, jednak gdy chceliśmy się z żoną kochać kilka razy pod rząd, penis robił się miękki. Żona zaczęła się zamartwiać, że najwyraźniej moje uczucia do niej nie są już tak silne. Zaczęła nawet żartobliwie pytać, czy nie znalazłem sobie kogoś na boku. Nie chciałem, żeby tak się martwiła, więc kupiłem na oficjalnej stronie StrongUP Gel. Cóż mogę powiedzieć – nasz rekord to 4 razy w ciągu jednej nocy! Myślę, że nie trzeba mówić nic więcej! Co prawda żel ma jedną wadę: z powodu dużej ilości spermy, musimy często zmieniać pościel.

Andrzej, 37 lat

Dzień dobry. Nigdy nie pisałem żadnych opinii, ale muszę zrobić wyjątek! Jestem emerytem, mam 65 lat. Mam romans z kobietą 15 lat młodszą ode mnie. Mamy dobre ciepłe relacje, ale bez seksu. Nie miałem erekcji przez około 10 lat. Ola gdzieś przeczytała o tym środku i go kupiła. Najpierw się wściekłem, że wyrzuciła pieniądze w błoto, niemniej, drodzy mężczyźni, przysięgam, że to była najlepsza noc w ciągu ostatnich 20 lat!

Stanisław Kowalewski, 65 lat

Zacząłem mieć problemy z erekcją po rozwodzie z drugą żoną. Może to przez stres, albo przyzwyczajenie do żony – nie mogę skończyć, to co zacząłem. Opada podczas seksu. Ktoś doradził mi bezpieczny żel StrongUP Gel. Nie odważyłem się kupić go od razu, ale potem zamówiłem i nie żałowałem. Wiele emocji, wiele nowych wrażeń!

Paweł, 51 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: