Super 8: kompleks witaminowo-mineralny do żywienia sportowego

Super 8: kompleks witaminowo-mineralny do żywienia sportowego

 • SPALA NADMIAR TŁUSZCZU
 • W CIĄGU 4 TYGODNI CAŁKOWICIEТ USUWA BRZUCH I BOKI
 • ZWIĘKSZA PRZYROST MIĘŚNI DZIĘKI NATURALNEMU WZROSTOWI POZIOMU TESTOSTERONU
ZAMÓWIĆ

Co potrafi Super 8

Kompleks natywny przeszedł badanie kliniczne, w którym uczestniczyli 1251 mężczyzn i kobiet (16-50 lat). W rezultacie okazało się, że Super 8:

 • ZWIĘKSZA wytrzymałość podczas treningu, przyspiesza okres regeneracji po nim
 • UTRZYMUJE równowagę kwasowo-zasadową i poziom płynu w organizmie, zapobiega pragnieniu
 • ŁAGODZI zmęczenie, znacznie zwiększa potencjał energetyczny
 • WSPOMAGA odżywianie mięśni i ich szybki wzrost, zmniejsza wagę ciała i kształtuje sylwetkę.
 • POPRAWIA wrażliwość komórek na insulinę, zapobiega przeciążeniom serca
 • NORMALIZUJE stan emocjonalny, zapobiega nadpobudliwości lub depresji
 • REGULUJE funkcje trawienne i enzymatyczne, poprawia napięcie naczyń, normalizuje ciśnienie tętnicze krwi
 • ZAPOBIEGA chronicznemu zmęczeniu, poprawia jakość życia, wzmacnia system odpornościowy

Super 8: kompleks witaminowo-mineralny do żywienia sportowego

ZAMÓWIĆ

Naturalny skład

Super 8 został stworzony na podstawie naturalnych składników, w tym następujących: sok z korzeni łopianu, soku z kokosu i żurawiny, proszek z nasion ostropestu, proszek z nasion amarantu, koncentrat z ostryg, omanu i żeńszenia, Rhododendron adamsii, mleczko pszczele królowej, Magnesium orotate, mleczan cynku, asparaginian potasu, witamina C.

 • SOK Z KORZENIA ŁOPIANU. Naturalny izotonik, który zapewnia szybką dostawę do krwi aktywnych składników, utrzymuje równowagę wodną komórek, zapobiega konsumpcji komórkowego zapasu substancji bioaktywnych, zapobiega pragnieniu i łagodzi przeciążenia serca.
 • KONCENTRAT MODRZEWIA. Utrzymuje napięcie ścianek naczyń krwionośnych, skład i reologię krwi, wspomaga zachowanie normalnych wskaźników ciśnienia tętniczego krwi, dostarcza biologicznie aktywne substancje do komórek, zapobiega niedotlenieniu i redukcji hemoglobiny.
 • RHODODENDRON ADAMSII. Liście Rhododendron adamsii zawierają dużą ilość witamin D i C, redukując okres regeneracji po intensywnym treningu, utrzymując stan psycho-emocjonalny, przywracając potencjał energetyczny komórek.
 • PROSZEK Z NASION AMARANTU. Wzmacnia zdrowie w ogólności, oraz układ sercowo-naczyniowy w szczególności. Poprawia procesy metaboliczne, rozkłada tłuszcze, białka i węglowodany, eliminuje złogi lipidów, zwiększa potencjał energetyczny komórek
 • KONCENTRAT Z OSTRYG. Biogenna naturalnie przyswajana arginina poprawia odżywianie mięśni, łagodzi skurcze nocne, eliminuje spazmy i zmęczenie, optymalizuje procesy podziału i wzrostu komórek mięśniowych, wspomaga gojenie i regenerację tkanek podczas urazów.
 • MLECZKO PSZCZELE KRÓLOWEJ. Wspomaga utrzymanie równowagi elektrolitowej, zwiększa wytrzymałość podczas treningu i przyspiesza okres regeneracji po nim, eliminuje nocne skurcze łydki, poprawia odżywienie mięśni, zmniejsza masę ciała.

Sposób użycia

 1. OTWÓRZ 1 SASZETKĘ zalej 300 ml oczyszczonej wody, wymieszaj
 2. PIERWSZE 150 ML wypij małymi łykami 30-50 minut przed treningiem
 3. ZAŻYWAĆ 1 RAZ DZIENNIE + extra 300 ml po treningu przy dużych obciążeniach
 4. POZOSTAŁE 150 ML zażywać podczas lub po treningu

* Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25 ° C Okres przydatności do spożycia 2 lata. Przygotowany roztwór trzeba przechowywać w lodówce nie więcej niż 24 dni.

Super 8: kompleks witaminowo-mineralny do żywienia sportowego

Polecane przez prawdziwych mężczyzn

Jestem jedną z osób, które uważają, że najpierw trzeba schudnąć, a następnie zajmować się tworzeniem pięknego ciała. Tak żyłem przez 10 lat: najpierw schudnę, zatem próbuję wzmocnić mięśnie… Okazuje się, że istnieje Super 8, który jest łatwo wchłaniany jednocześnie spalając tłuszcz i wzmacniając mięśni. W moim przypadku dal efekt przez 3 miesiące. Jestem zadowolony

Piotr, 38 lat

Piję Super 8 po pierwsze dla energii i źródła białka, a po drugie – dla bezpiecznego spalania tłuszczów. Przez długi czas nie miałem “kratki” na brzuchu. Lecz teraz, wraz z Super 8 – tłuszczu prawie nie ma. Bardzo niski wskaźnik zawartości tłuszczu w stosunku do masy ciała. “KRATKA” NA BRZUCHU POJAWIA SIĘ!!

Krzysztof, 35 lat

Przy okazji, gdy kupowałem po raz pierwszy, kupiłem falsyfikat. Coś około 300 rubli zapłaciłem. Już potem dowiedziałem się wszystkiego i kupowałem po raz drugi na oficjalnej stornie internetowej. Różnica jest oczywista. Jest minus – otrzymać go można tylko pocztą, ale wydaje mi się, że warto czekać. Super 8 zdecydowanie nic nie zastąpi. Chociażby dlatego, że za takie śmieszne pieniądze daje bardzo dobry wynik.

Andrzej28 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: