Taneral Pro: koniec ery bólu pleców!

Taneral Pro: koniec ery bólu pleców!

 • uśmierzyć przewlekły ból pleców – natychmiast po zastosowaniu metody;
 • odbudować oraz wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe o 87% by pracowały jak nowe;
 • odzyskać 100% sprawności i nie obawiać się kalectwa;
 • pozbyć się sztywnienia, drętwienia i przygarbienia pleców – odzyskać komfort i płynność ruchów;
 • uchronić kręgosłup przed „zużywaniem się” oraz zachować pełną sprawność fizyczną na lata;
 • zregenerować plecy po urazach i kontuzjach
 • oraz zyskać 3 razy więcej energii i na nowo cieszyć się życiem!

Wiedz, że możesz osiągnąć to wszystko bez niebezpiecznych operacji, drogich zabiegów, czekania w nieskończoność w kolejkach do specjalistów (którzy i tak bezradnie rozkładają ręce…) i bez łykania trującej chemii (szkodliwej dla Twojej wątroby, żołądka i nerek)… a w efekcie zaoszczędzić tysiące złotych.

ZAMÓWIĆ

Odzyskać w 100% sprawny i mocny kręgosłup może teraz każdy

Metoda dostępna jest już w sprzedaży detalicznej pod nazwą TANERAL PRO. Ma postać pasa biomagnetycznego, który po założeniu natychmiast likwiduje ból, stan zapalny, obrzęk i sztywność kręgosłupa. Dzięki odpowiedniej mocy pola magnetycznego pas stworzony przez prof. Abramiuka ma o 600% silniejsze właściwości regenerujące niż jakakolwiek dotychczasowa metoda walki z bólem i zwyrodnieniami kręgosłupa. Jego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla organizmu, czego dowiodły dodatkowe badania francuskiego ośrodka badawczego w Tuluzie.

Badania te wykazały również, że kuracja ma ponad 98% skuteczności. Dzięki niej osoby w wieku 21-93 lat, w zaledwie 28 dni odniosły spektakularne efekty zwalczania bólu, likwidowania obrzęków, sztywnienia i przeciwdziałania wszelkim zwyrodnieniom, stanom zapalnym czy komplikacjom po urazach lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Bez względu na wiek oraz przyczynę i długość występowania problemów z plecami.

Taneral Pro: koniec ery bólu pleców!

ZAMÓWIĆ

Potwierdzona skuteczność

Osoby te uśmierzyły nawet najsilniejszy ból kręgosłupa natychmiast po założeniu pasa biomagnetycznego prof. Abramiuka. Dzięki temu wreszcie zaczęły bez przeszkód wykonywać wszystkie czynności, które do tej pory ograniczał ból. W kolejnych dniach badani weszli w fazę intensywnej dekompresji stawów kręgosłupa, dzięki czemu pozbyli się uczucia sztywności i mogli się w pełni wyprostować. Następnie wzmocnili mięśnie przykręgosłupowe o 87% i zlikwidowali obrzęki oraz stany zapalne.

 

W efekcie zwyrodnienia kręgosłupa zostały zlikwidowane, a badani pozbywając się bólu zyskali średnio 3 razy więcej energii. Ale to nie wszystko. Po 28 dniach kuracji uczestnicy badań jednogłośnie przyznali, że odzyskali sprawność ruchową z młodości. Dziś mogą chodzić, biegać i tańczyć bez bólu tak, jak w wieku 20-25 lat!

Udokumentowane efekty kuracji mówią same za siebie:

 • 1. tydzień – natychmiastowe uśmierzenie bólu pleców; przywrócony komfort poruszania się
 • 2. tydzień – intensywna dekompresja stawów kręgosłupa; ustąpienie sztywnienia, możliwość pełnego wyprostowania się
 • 3. tydzień – wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych o 87%; zlikwidowanie obrzęków i stanów zapalnych
 • 4. tydzień – likwidacja zwyrodnień kręgosłupa: odzyskanie 100% sprawności ruchowej i utrwalenie efektów kuracji

MA PONAD 98% SKUTECZNOŚCI

Impulsy magnetyczne o odpowiedniej mocy 3000 gausów, natychmiast przenikają w bolące miejsca i gaszą sygnały bólu na poziomie komórkowym, aby przynieść Ci upragnioną ulgę. Dzięki swoim właściwościom termostymulującym, pobudzają krążenie komórkowe, które o 300% przyspiesza procesy regeneracyjne. W tym samym momencie w naturalny sposób uruchamiają automatyczną odbudowę dysków lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wystarczy regularnie nosić pas biomagnetyczny, żeby odbudowa przebiegała 24H godziny na dobę. Ty robisz to, co zwykle, a Twoje plecy młodnieją i wracają do pełnej sprawności. Tak, że zwyrodnienia i ból mijają bezpowrotnie w 28 dni. Bez żadnych skutków ubocznych!

Taneral Pro: koniec ery bólu pleców!

Gwarancja potrójnej satysfakcji

 1. Gwarancja oryginalności – w biomagnetycznym pasie TANERAL PRO zamknięto najsilniejszą moc pola magnetycznego odnawiającego lędźwiowy odcinek kręgosłupa.. Skuteczność kuracji potwierdzają testy kliniczne. To jedyna tak innowacyjna metoda terapii. Dlatego masz pewność, że trafi do Ciebie oryginalny produkt, dostępny jedynie za pośrednictwem tej strony.
 2. Gwarancja jakości – ze względu na zaawansowany proces wytwarzania pasa biomagnetycznego, TANERAL PRO spełnia najwyższe standardy jakości. W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie, moc pola magnetycznego została dobrana tak, aby kuracja była całkowicie bezpieczna. Wszystko po to, żeby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja zadowolenia – liczne testy kliniczne i konsumenckie potwierdzają najwyższą skuteczność TANERAL PRO. Na podstawie tych wyników kuracja zdobyła uznanie specjalistów z całego świata, którzy od teraz polecają ją swoim pacjentom. Są oni przekonani, że w 28 dni pozbędziesz się bólu pleców, dzięki czemu odzyskasz pełną sprawność fizyczną.

Komentarze

Przez ból pleców ledwo chodziłam. Maści, zastrzyki ani zabiegi nie skutkowały. Przeciwnie – wysysały ze mnie pieniądze i energię. Nie wiedziałam, co robić. Na szczęście dowiedziałam się o tej kuracji. Skoro to odkrycie nominowane do tylu nagród, to nie wahałam się. I słusznie! Już od pierwszego zastosowania poczułam się lepiej. Po około miesiącu czuję się jak nowa. Chodzę na długie spacery i uprawiam ogród warzywny z moją wnusią. Ból odszedł w niepamięć. Dziękuję!

Marianna Zawadzka, 73 lat, Olsztyn

Aż nie do pomyślenia, że taka prosta metoda czyni takie cuda. Po prostu zakładasz ten pas na plecy i po kilku dniach sprawność Ci wraca. Niesamowite. Skorzystałam już ja, moje siostry i kuzynki. Polecam wszystkim! To rzeczywiście koniec dolegliwości lędźwiowego odcinka kręgosłupa.

Izabela Bat, 67 lat, Bydgoszcz

Lata ciężkiej pracy w fabryce zrujnowały mi kręgosłup. Obiecywałem wnuczkom, że zagram z nimi w piłkę, albo zabiorę na rowery, a później przez ból wszystko odwoływałem. Dzieci, jak to dzieci – nie rozumiały, tylko się obrażały. Czułem się jak niepotrzebny przedmiot. Do momentu, aż córka podarowała mi ten TANERAL PRO. To było coś! Od razu poczułem różnicę. Minął 1 miesiąc, odkąd go stosuję i czuję się niezniszczalny! Mogę biegać i jeździć rowerem bez przeszkód. Znowu aktywnie spędzam czas z rodziną jak dawniej.

Czesław Zawada, 67 lat, Konin

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: