TestARX ZASTRZYK TESTOSTERONU: zwiększ masę mięśniową o ponad 80%!

TestARX ZASTRZYK TESTOSTERONU: zwiększ masę mięśniową o ponad 80%!

 • Zyskaj nawet o 65% więcej energii
 • Zwiększ swoją siłę 6-krotnie
 • Zrzucaj kilogramy bez głodzenia się i wykańczających treningów
 • Podkręć swoje libido
 • Sucha masa mięśniowa bez względu na wagę, wiek i styl życia
ZAMÓWIĆ

6 korzyści stosowania TestARX

TestARX ZASTRZYK TESTOSTERONU: zwiększ masę mięśniową o ponad 80%!

 1. Najbardziej wydajna formuła
  Po dogłębnych badaniach i testach, amerykańskim naukowcom udało się wyodrębnić i zamknąć w tej rewolucyjnej formule mieszankę niepodważalnie skutecznych składników, które pobudzają produkcję testosteronu, w wyniku czego w sposób całkowicie naturalny zbudujesz imponującą tkankę mięśniową.
 2. Perfekcyjnie dobrane w 100% naturalne składniki
  TestARX to szczegółowo opracowana formuła, w której dobór składników gwarantuje maksimum energii, rozrost tkanki mięśniowej i nawet 10-krotnie zwiększoną regenerację organizmu po wycieńczającym treningu.
 3. Przebadany laboratoryjnie
  TestARX zostało stworzone ze składników najwyższej jakości, które pozyskano w ściśle kontrolowanych laboratoryjnie warunkach na Uniwersytecie w Boise. Przeszedł niezależne testy laboratoryjne, dzięki czemu uzyskał liczne naukowe wyróżnienia, w tym prestiżowy Europejski Certyfikat Najwyższej Jakości.
 4. Skuteczność niezależnie od wieku
  TestARX zostało stworzone z myślą o wszystkich, którym zależy na widocznych efektach budowania rzeźby. Decyzja o całkowicie bezinwazyjnym, naturalnym składzie bez dodatku popularnej, szkodliwej tauryny to strzał w dziesiątkę – po preparat mogą sięgać zarówno 20-latkowie, jak i 60-latkowie o różnych sylwetkach, uzyskując jednakowe rezultaty bez skutków ubocznych.
 5. ZMA jako sekret działania
  ZMA to dokładnie ta sama kombinacja dwóch minerałów i witaminy, która podniosła poziom HGH i testosteronu mężczyzn biorących udział w opisywanych wcześniej testach laboratoryjnych nawet 3-krotnie. Formułę preparatu wspierają również inne, oddziałujące na testosteron naturalne składniki, o których więcej przeczytasz poniżej.
 6. Łatwe w użyciu
  TestARX to wygodne opakowanie i łatwe do przełknięcia tabletki – dlatego ta kuracja jest taka bezpieczna: żadnych nieprzyjemnych igieł czy wymagających rozpuszczenia w płynie proszków, a efekt? 15 kg suchej masy mięśniowej!

Jak działa TestARX?

TestARX rozbudowuje masę mięśniową nawet o 80%, 8-krotnie zwiększa wydolność aerobową, ułatwia chudnięcie i podnosi popęd seksualny.

 

W skrócie: TestARX pobudza organizm do wytwarzania większej ilości testosteronu o nawet 76%. Testosteron zwiększa tempo syntezy białek nawet 6-krotnie, co pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Dodatkowo, ogranicza działanie hormonu katabolicznego zwanego kortyzolem, który rozkłada tkankę mięśniową.

 

Aminokwasy tworzą białka, które napędzają wzrost mięśni, jednak zdolność Twojego organizmu do ich przetwarzania przy zwiększonym wysiłku zależy od ich biodostępności.

 

Testosteron pomaga w syntezie białek, wiążąc się z receptorami androgenów w komórkach mięśniowych. Twój organizm może następnie wykorzystać to białko do naprawy drobnych mikrouszkodzeń, które pojawiają się w twoich tkankach przykładowo po dźwiganiu ciężarów, co w ostatecznym rezultacie buduje mięśnie. Właśnie dlatego w naszym produkcie znajdziesz również składniki wpływające na produkcję białka.

ZAMÓWIĆ

Jak może mi pomóc TestARX?

TestARX zwiększa poziom testosteronu, w wyniku czego będziesz miał więcej energii na co dzień, sprawniej przebiegającą regenerację i większe mięśnie… które mogą dłużej wytrzymać – co może okazać się korzyścią dającą niesamowite efekty nie tylko na siłowni, ale też w sypialni. Wykazano naukowo, że niektóre ze składników w jego składzie, w tym cynk i kwas D-asparaginowy, zwiększają męskość.

 

Dowiedziono też, że TestARX 5-krotnie podnosi poziom hormonu wzrostu, co zapewni Ci więcej energii i większe mięśnie. Nawet jeśli dobrze się odżywiasz i odpoczywasz, większość mężczyzn po skończeniu 30. roku życia traci średnio 10% testosteronu co dekadę. Innymi słowy: bez względu na to, jak ciężko trenujesz, po przekroczeniu tej granicy możesz nie odnotować jego wzrostu

TestARX rozłożony na czynniki pierwsze

TestARX ZASTRZYK TESTOSTERONU: zwiększ masę mięśniową o ponad 80%!

 • ZMA
  ZMA jest głównym wzmacniaczem mięśni, wspomaga również układ odpornościowy i podnosi poziom energii. Jego działanie jest wielopoziomowe i oddziałuje na cały organizm, zapewniając mu skuteczną regenerację.
 • EKSTRAKT Z NASION KOZIERADKI
  Kozieradka pomaga spalać tłuszcz. To indyjskie zioło bogate w związek zwany 4-hydroksyizoleucyną. Obniża poziom tkanki tłuszczowej oraz zwiększa poziom testosteronu i biodostępność. Prócz tego przyczynia się do wzrostu libido i niweluje problemy z erekcją.
 • EKSTRAKT Z PESTEK MANGO AFRYKAŃSKIEGO
  Przyspiesza proces spalania tłuszczów w organizmie w całkowicie naturalny sposób, ponieważ zawiera w sobie dużą ilość błonnika; pestki mango afrykańskiego są również bogate w białko i obniżają poziom cholesterolu oraz przyspieszają metabolizm, co przyczynia się do oczyszczania organizmu z toksyn.
 • WITAMINA D3
  Przeprowadzone w Oxfordzie badanie z 2013 roku wykazało, że witamina D3 zwiększyła całkowity bioaktywny i wolny testosteron o prawie 30%, gdy była suplementowana codziennie przez 3 miesiące. Dodatkowo, wspomaga szereg podstawowych funkcji, od wchłaniania wapnia po zwiększenie poziomu testosteronu, przy czym ten ostatni jest bardzo ważny dla rozwoju mięśni.
 • WITAMINA K2 (MK4)
  Witamina K to grupa związków, z których K2 jest szczególnie ważna, ponieważ zmniejsza niszczenie masy kostnej, stabilizuje poziom testosteronu i wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego – wszystko to jest przydatne podczas treningu.
 • WITAMINA B6 (PIRYDOKSYNA HCL)
  Witamina B6 bierze udział w procesie przemiany białka i zmniejsza oraz skraca zatrzymywanie testosteronu w jądrze komórkowym. Prócz tego ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca. Witamina B6 może również wpływać na poziom estrogenów, bierze udział w wielu złożonych relacjach między hormonami i w efekcie podnosi samopoczucie.
 • MAGNEZ
  Następnym razem, gdy masz ochotę sięgnąć po napój energetyczny, spróbuj zamiast tego magnezu! Ten drugi najczęściej występujący elektrolit w organizmie wspomaga wielu triathlonistów, skracając czas potrzebny na odpoczynek między kolejnymi długodystansowymi wyzwaniami. Już 1 gram magnezu dziennie podnosi poziom testosteronu aż o ¼!
 • CYNK
  Cynk pomaga w utrzymaniu testosteronu. Wiele badań potwierdza, że przy intensywnym wysiłku fizycznym, przyjmowanie cynku zapewnia zachowanie odpowiedniego poziom testosteronu, a tym samym podnosi wyniki sportowe. Poza tym… wpływa pozytywie na sprawność seksualną!
 • KWAS D-ASPARAGINOWY
  Kwas D-asparaginowy (D-AA) jest silnym wzmacniaczem testosteronu. Pomaga w jego syntezie, stymulując hormon luteinizujący (LH) i hormon wzrostu (HGH), który pobudza jądra do wytwarzania większej ilości testosteronu.

Opinie klientów

Żaneta (25 l.) Serock

Niektórzy uważają, że to niekobiece, ale ja kocham pracować ze swoimi mięśniami, rozbudowywać je. Czuję się dzięki temu bardzo sexy i żaden ciemny zaułek mi niestraszny! Ale zanim zaczęłam na poważnie zabawę z ciężarami, byłam otyłą, nienawidzącą siebie kobietą. Trenuję od półtora roku i przyjmowałam naprawdę różne środki, żeby zwiększyć swoje możliwości, przesunąć granice. Niestety, większość tego to tak naprawdę pic na wodę. Plus, lubię naturalne produkty, więc tym ciężej było znaleźć coś w sam raz dla siebie. Na szczęście na siłowni ludzie są bardzo pomocni i kumpel podrzucił mi TestARX. To zmieniło wszystko! Zaczęliśmy przyjmować razem z moim partnerem i to po prostu niesamowite – zrzuciliśmy tkankę tłuszczową, nabraliśmy pięknej muskulatury i cieszymy się najlepszym seksem od lat! Czy trzeba dodawać więcej?

Dariusz (56 l.) Toruń

Ostatnie pół roku to był rollercoaster. Wpadłem w straszną depresję, przytyłem, podejrzewałem żonę o zdrady i przez to wszystko o mały włos nie doszło do rozwodu. Uratował mnie TestARX. Zanim go kupiłem, potrzebowałem przekonać się na własne oczy o jego skuteczności. Rynek pęka w szwach od tego wszystkiego i oczywiście wszystkie produkty są reklamowane jako jedyne i najlepsze. Dlatego jak mój brat, który wyciągał mnie ze sobą na treningi zaczął testować ten środek, pomyślałem, że pora na mnie! I co się stało? Wymieniłem tłuszcz na masę mięśniową jak marzenie, w końcu byłem też wypoczęty – mimo codziennych ćwiczeń! No i uratowałem swoje małżeństwo, bo teraz żona dosłownie nie chce wypuścić mnie z łóżka!

Marek (43 l.) Sandomierz

Mijają dwa miesiące od kiedy przyjmuję TestARX i przez cały ten czas robiłem dokładne notatki z postępów przygotowań. W tym roku po raz pierwszy chcę startować w triathlonie i od znajomych wiem, że same treningi tu nie wystarczą, potrzeba jakiejś dobrej podkładki, solidnych fundamentów. Dlatego ucieszyłem się, jak syn dał mi w prezencie ten preparat – zdjął z moich barków decyzję, co mam wybrać! Zrobił dokładny research, popytał kolegów sportowców i wszyscy powtarzali tylko tę nazwę! Po dwóch miesiącach nabrałem 10kg samych mięśni, wałki tłuszczu na brzuchu zniknęły i w krótszym czasie jestem w stanie przebyć większe dystanse – zarówno biegnąc, jak i na rowerze i w wodzie. Do tego wysypiam się jak nigdy przedtem!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: