Titanodrol zwiększyć masę mięśniową: zbuduj w kilka miesięcy masę

Titanodrol zwiększyć masę mięśniową: zbuduj w kilka miesięcy masę

Uwolnij swój testosteron i poczuj ekstremalny przyrost masy mięśniowej

 • Szybsza i większa masa mięśniowa
 • Więcej testosteronu
 • Szybsza regeneracja mięśni
 • Więcej energii do ćwiczeń
 • Większe libido
ZAMÓWIĆ

Uwolnij swój testosteron i poczuj ekstremalny przyrost masy mięśniowej!

Titanodrol to kombinacja cenionych substancji, które zwiększają produkcję testosteronu i wytrzymałość. W ten sposób Twoja praca przynosi o wiele lepsze i szybsze rezultaty!

Żeby Twoje wyniki były JESZCZE lepsze w formule Titanodrolu znajdziesz składniki, które sprawią, że poziom Twojej energii nie spadnie, będziesz czuł mniejsze zmęczenie, a przez to będziesz mógł ćwiczyć dłużej i lepiej.

Titanodrol dostarczy Ci substancji, z którymi poziom najważniejszych męskich hormonów: testosteronu i hormonu wzrostu (HGH), przekroczy skalę! W przeciwieństwie do niektórych, szkodliwych i zakazanych substancji, Titanodrol nie dostarcza Ci bezpośrednio tych hormonów, ale pobudza Twój organizm, by w naturalny sposób produkował ich po prostu więcej. A więcej testosteronu to szybsza rozbudowa masy mięśniowej!

Titanodrol zwiększyć masę mięśniową: zbuduj w kilka miesięcy masę

W ten sposób osiągasz swoje cele, budujesz wymarzoną sylwetkę SZYBCIEJ, a każdy trening wykorzystujesz w 100%!

NAWET NIE WIESZ DO CZEGO JEST ZDOLNY TWÓJ ORGANIZM, KIEDY DASZ MU ODPOWIEDNIE PALIWO!

 • PRZYROST CZYSTEJ MASY MIĘŚNIOWEJ WIĘKSZY O 32%
 • 67% WIĘCEJ ENERGII W CZASIE TRENINGU
 • WIĘCEJ TESTOSTERONU O 35% PO 2 MIESIĄCACH STOSOWANIA
ZAMÓWIĆ

RESPEKT

Umięśniona sylwetka to jeden z symboli prawdziwego faceta. Z Titanodrolem Twoja sylwetka będzie wzbudzać respekt i szacunek. Na ulicy, na basenie, na wakacjach. Ludzie na ulicy będą Ci zazdrościć, a kumple po prostu szanować, za to co osiągnąłeś i za to ile pracy włożyłeś w osiągnięcie wyników. My chcemy sprawić, by ta Twoja praca nie szła na marne, była choćby odrobinę łatwiejsza, a oczekiwane rezultaty przyszły szybciej!

Titanodrol zwiększyć masę mięśniową: zbuduj w kilka miesięcy masę

SKŁADNIKI SPRAWDZONE PRZEZ NAJLEPSZYCH

 1. Kwas D-asparaginowy (DAA) – więcej testosteronu! To dzięki temu aminokwasowi Twój organizm będzie wręcz kipiał testosteronem. W ten sposób o wiele łatwiej i szybciej zbudujesz mięśnie, różnicę zobaczysz też w swoim życiu łóżkowym.
 2. Beta-alanina – wydolność i wytrzymałość. Jeśli chcesz, żeby każdy Twój trening był efektywny w 100%, to właśnie beta-alanina Ci to zapewni. Ten aminokwas jest prekursorem karnozyny, która jest odpowiedzialna za równowagę kwasowo-zasadową i opóźnia pojawienie się kwasu mlekowego. Mówiąc prościej: beta-alanina, biorąc udział w przeciwdziałaniu zakwaszeniu organizmu, zmniejsza zmęczenie i pomaga się regenerować. Z nią trenujesz po prostu mocniej, dłużej i częściej.
 3. L-arginina – pompa mięśniowa. L-arginina reguluje wydzielanie hormonu wzrostu i zwiększa efektywność treningu. Stymuluje tlenek azotu, który ułatwia transport składników odżywczych do tkanek. Dzięki temu do mięśni dostaje się tlen i składniki odżywcze, a Twoje mięśnie są gotowe do mocniejszej pracy.
 4. Buzdyganek naziemny – booster testosteronu. Ta roślina od stuleci jest wykorzystywana przez mężczyzn. To kolejny składnik, którego efekty działania to przyrost masy mięśniowej i zwiększenie siły. Ale Buzdyganek ma jeszcze jedną ważną zaletę. Dzięki temu, że poprawia przepływ krwi w mięśniach, sprawia, że trafia do nich więcej tlenu i składników odżywczych. Efekt? Mniejsze zmęczenie mięśni.

SIŁOWNIA NIE MA PRZED TOBĄ TAJEMNIC? A MOŻE WRĘCZ PRZECIWNIE, DOPIERO ZACZYNASZ?

Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący czy może siłownia to Twój drugi dom, Titanodrol jest dla Ciebie. W każdej sytuacji ruszysz ostro naprzód z masą mięśniową. W każdym przypadku poczujesz nową energię, która sprawi, że trening nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Jeśli wcześniej stosowałeś inne suple, z Titanodrolem poczujesz różnicę. Jeśli nie stosowałeś nigdy żadnych, odkryjesz nowy wymiar treningu.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!
Być może zastanawiasz się, czy skoro Titanodrol daje takie wyniki, to czy nie ma czegoś wspólnego z sterydami? Czy wszystkie składniki są dla Ciebie bezpieczne? Otóż możemy Cię zapewnić, że Titanodrol nie ma nic wspólnego ze sterydami, a wszystkie składniki aktywne pochodzą z natury. Dlatego możesz stosować go bez obaw.

Titanodrol zwiększyć masę mięśniową: zbuduj w kilka miesięcy masę

FAQ

 1. CO TO JEST TITANODROL?
  Titanodrol to suplement diety, który pomoże Ci zbudować masę mięśniową.
 2. JAK STOSOWAĆ TITANODROL?
  Stosuj 2 kapsułki dziennie, ok. 30 minut przed posiłkiem. Kapsułki popij wodą.
 3. CZY TITANODROL JEST DLA MNIE?
  Jeśli zależy Ci, by szybciej zbudować imponującą muskulaturę to tak. I nieistotne czy dopiero zaczynasz ćwiczyć czy jesteś już doświadczonym bywalcem siłowni, który stosował wiele odżywek i suplementów.
 4. ILE KAPSUŁEK ZNAJDĘ W JEDNYM OPAKOWANIU?
  W jednym opakowaniu znajdziesz 60 kapsułek.

DOŁĄCZ DO TYTANÓW!

„Na nowy rok, moja kobieta mi kupiła karnet na siłownię, bo jej mówiłem nieraz, że muszę się za siebie wziąć. No i wciągnęło mnie na maksa! Zacząłem czytać co jeść, jakie suplementy stosować. Szczególnie często polecano Titanodrol. I powiem Wam, że efekty mnie zaskoczyły. Fakt, trenowałem mocno, ale przecież nie byłem jedyny, który się starał! A mięśnie rosły z tygodnia na tydzień! Po kilku miesiącach nie odstawałem formą od osób ćwiczących od lat! Mega!”

Bartek, 26 lat, Gdańsk

„„Startuję w amatorskich zawodach, więc wiem co w trawie piszczy, jeśli chodzi o suple. Ostatnio się przerzuciłem właśnie na wasze produkty, a musicie wiedzieć, że ja zmieniam przyzwyczajenia bardzo rzadko. A dlaczego właśnie titanodrol? No proste, skład. Dobre proporcje. Wiele składników. Żadnej ściemy. No i kapsułki, które łatwo połknąć, bo czasami miałem z tym problemy przy innych.”

Wiktor, 32 lata, Warszawa

„„Nie będę ukrywał, zacząłem chodzić na siłownię, żeby na dyskotekach zwracać uwagę dziewczyn. I zależało mi, żeby to zrobić przed wakacjami, bo wiadomo że to najlepszy okres, kiedy jest najwięcej imprez. Ziomek na siłowni mi powiedział, że jak chce coś co szybko działa to żebym spróbował Titanodrolu. Minęło kilka miesięcy, a ja wyglądałem tak jak trzeba, mogłem zacząć chodzić w koszulkach eksponujących mięśnie. A w wakacje cały Sopot był mój :D Teraz dalej robię formę i jest jeszcze lepiej.”

Karol, 27 lat, Sopot

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: