Trichomist Forte na wypadanie włosów: gęste i zdrowe włosy w 1 kurs!

Trichomist Forte na wypadanie włosów: gęste i zdrowe włosy w 1 kurs!

Formuła ta przywraca do życia nawet obumarłe mieszki włosowe oraz pobudza komórki macierzyste do szybkiej produkcji nowych, grubych i mocnych włosów. Tym samym zapewnia radykalny porost włosów nawet na łysinie, zakolach i prześwitach. W efekcie każdy może zyskać gęste, zdrowe i mocne włosy – nawet jeśli wcześniej był całkiem łysy. Co zaskakujące, każdy może sobie pozwolić na tę innowacyjną kurację, ponieważ nie wiąże się z dużym wydatkiem finansowym.

 

Profesjonalne pisma medyczne i kosmetologiczne już okrzyknęły tę kurację „pionierskim odkryciem trychologicznym”, a profesor stale otrzymuje nominacje do nagród za swoje osiągnięcie naukowe. Dzięki działaniu jego formuły trycho-dermalnej zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą natychmiast zatrzymać wypadanie włosów – niezależnie od jego przyczyny – a następnie zagęścić fryzurę o minimum 71% w 28 dni.

ZAMÓWIĆ

Znane dotąd sposoby na wypadanie włosów to pieniądze wyrzucone w błoto!

Trichomist Forte na wypadanie włosów: gęste i zdrowe włosy w 1 kurs!

Oto wnioski:

  1. Szampony na porost włosów to zwykłe naciągactwo
    Czy znasz kogoś, kto zagęścił włosy szamponem? Oczywiście, że nie. To dlatego, że szampon służy wyłącznie do mycia włosów i skóry głowy. Nie jest w stanie ożywić obumarłych cebulek włosów. Takie szampony z naukowego punktu widzenia nie mają prawa działać. Za to świetnie wpływają na zyski ich producentów, którzy lubią naciągać zwykłych ludzi…
  2. Tabletki na porost włosów przynoszą więcej szkody niż pożytku
    Jak coś, co trafia do żołądka, ma zagęścić włosy na głowie? Badania wykazują, że do skóry głowy trafia jedynie 0,3% substancji zawartych w tabletkach. Pozostałe 99,7% panoszy się po organizmie i uszkadza żołądek, wątrobę i nerki. To ogromne ryzyko i brak jakichkolwiek efektów.
  3. Przeszczep włosów jest szalenie ryzykowny i bardzo drogi
    Przeszczep 1 cm2 włosów to koszt nawet 800 zł. Jeśli ktoś ma duże zakola, to łatwo policzyć, że za przeszczep zapłaci nawet 16 000 zł. A nie ma gwarancji, że przeszczep się przyjmie i włosy za chwilę nie wypadną. Co gorsza, przeszczepione cebulki włosów mogą wywołać toksyczną reakcję alergiczną, która zagraża zdrowiu. Nawet jeśli ktoś dysponuje tak dużymi pieniędzmi i zdołałby uniknąć niebezpieczeństw związanych z przeszczepem, to i tak problem łysienia prędzej czy później powróci – ponieważ przeszczep nie rozwiązuje przyczyn łysienia. Może je tylko na chwilę zamaskować.

Zyskać gęste, grube i mocne włosy może teraz każdy

Trichomist Forte na wypadanie włosów: gęste i zdrowe włosy w 1 kurs!

Formuła trycho-dermalna jest już w Polsce dostępna w sprzedaży detalicznej pod nazwą Trichomist Forte. Kuracja ma formę łatwego w użyciu sprayu do włosów. Jego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla organizmu i skóry głowy, czego dowiodły dodatkowe badania Europejskiego Laboratorium w Genewie. Mogą go stosować osoby z łupieżem, łojotokowym zapaleniem skóry czy łuszczycą.

Badania te wykazały również, że kuracja ma ponad 98,9% skuteczności. Dzięki niej osoby w wieku 25-83 lat, w zaledwie 28 dni odniosły spektakularne efekty w zwalczaniu wypadania włosów. Bez względu na ich wiek oraz przyczynę i długość występowania problemów z nadmierną utratą włosów, zakolami lub łysiną, a także cienkimi i słabymi włosami.

Osoby te natychmiast po zastosowaniu formuły trycho-dermalnej zatrzymały wypadanie włosów. Następnie pobudziły martwe cebulki włosowe na poziomie komórek macierzystych. Dzięki temu zwiększyły tempo wzrostu włosów aż o 120% oraz polepszyły odżywienie włosów i skóry głowy. W kolejnych dniach kuracji, osoby te zauważyły pojawienie się setek nowych włosów. Następnie obserwowały, jak łyse miejsca na ich głowach pokrywają się włosami, a pozostałe włosy stają się o co najmniej 71% gęstsze, grubsze i mocniejsze.

ZAMÓWIĆ

Po co wydawać fortunę na nieskuteczne metody, skoro można odzyskać gęste włosy – szybko, łatwo i niedrogo?

Skuteczność Trichomist Forte została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez Europejskie Laboratorium w Genewie. Prof. Mroczkowski nieustannie zbiera nominacje do prestiżowych nagród naukowych oraz zaproszenia na światowe konferencje.

 

Dobra wiadomość jest taka, że Czytelnicy naszego portalu mogą skorzystać z dofinansowania na formułę trycho-dermalną w wysokości aż 100 zł! Aby skorzystać z okazji, kliknij niebieski link.

KOMENTARZE

Tomasz

a mowi się że polacy nie odnosza sukcesow na skale swiatowa. wspaniałe osiągnięcie na miare Skłodowskiej-Curie. Brawa dla naszego rodaka

basia

ja skorzystalam z tego sprayu , to kosztowało tak mało pieniedzy, a pieknie zageścilo mi włosy, polecam z calego serca

Martyna

coś tu mi nie gra. Dlaczego akurat ruwne 28 dni i odzyskam wlosy? to brzmi jak klamstwa

Józef

proszę państwa. Wypowiem się, ponieważ walczyłem z łysieniem roznymi metodami przez prawie 6 lat. Lata ciezkiej pracy w stresie zrobily swoje i wlosy zaczeły mi wypadać, wiek też miał oczywiscie swój udział. Na różne cuda, szampony i pigulki zabiegi wydalem pewnie miesiaczna wyplate….I nic nie dzialalo… A trzy tygodnie temu dostałem od córki te sprej i w cholerę te gowniane szampony i tabletki wyrzucilem. odrosly mi nowe wlosy!! nie wiem czy to na kazdego dziala, na mnie zadzialalo!warto, abyście sprobowali

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: