ULTRAVEN przeciw żylakom: eliminuje przyczyny i skutki żylaków

ULTRAVEN przeciw żylakom: eliminuje przyczyny i skutki żylaków

PRZYWRÓĆ ZDROWIE I ATRAKCYJNY WYGLĄD SWOICH NÓG Z ULTRAVEN

 • Eliminuje rozszerzone żyły
 • Zwiększa tonus żył
 • Poprawia krążenie
ZAMÓWIĆ

Pozbądź się żylaków już teraz

 1. BEZ ANTYBIOTYKÓW
 2. BEZ SKALPELA
 3. BEZ PRZEPŁACANIA

Zawiera w 100% naturalne składniki

ULTRAVEN przeciw żylakom: eliminuje przyczyny i skutki żylaków

 • Ekstrakt z kwiatów arniki; Korzeń myszopłocha kolczastego POPRAWIA KRĄŻENIE KRWI, NORMALIZUJE ODPŁYW LIMFY I ROZPUSZCZA ZAKRZEPY
 • Ekstrakt z nasion kasztanowca; Ekstrakt z kory dębu ELIMINUJE ZAPALENIE, ZWIĘKSZA TONUS NACZYŃ I WZMACNIA ŚCIANY ŻYŁ
 • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego; Ekstrakt z żeń-szenia; Mentol NORMALIZUJĄ PRACĘ ZAWORÓW ŻYLNYCH, ZWALNIA OBRZĘK I NAPIĘCIE MIĘŚNI
ZAMÓWIĆ

UŻYWAJ ŚRODKA SKUTECZNOŚĆ KTÓREGO ZOSTAŁA POTWIERDZONA PRZEZ TYSIĄCE KOBIET!

Można śmiało powiedzieć że stosowanie żelu Ultraven to najlepsza profilaktyka i leczenie żylaków!

Badania potwierdzają, że regularne stosowanie żelu przez 1,5 tygodnia niweluje wszelkie nieprzyjemne dolegliwości (ból, stany zapalne, skurcze, pieczenie, obrzęk), a także zwiększa napięcie żył i zmniejsza kruchość naczyń włosowatych. Mikrouszkodzenia i suchość nóg znikają.
Stosowanie środka w trakcie kuracji (4-6 tygodni) leczy naczynia krwionośne od wewnątrz, eliminuje zewnętrzne oznaki żylaków i przywraca lekkość nogom!

ULTRAVEN TO KONCENTRAT NAJPOTĘŻNIEJSZYCH ROŚLIN LECZNICZYCH. Żylaki po prostu nie mają szans!

ULTRAVEN przeciw żylakom: eliminuje przyczyny i skutki żylaków

FORMUŁA ULTRAVEN W CIĄGU ZALEDWIE 1 KURACJI:

 • Przywraca przepływ krwi
 • Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych
 • Eliminuje ból nóg
 • Zapobiega tworzeniu się zakrzepów w żyłach
 • Eliminuje skurcze
 • Łagodzi obrzęki

OPINIA SPECJALISTÓW – FLEBOLOGÓW

Przyjechałam ze Szwajcarii i wiem z pierwszej ręki o niesamowitej mocy leczniczej naturalnych

składników dla zdrowia naczyń. Badanie ULTRAVEN ma ogromne znaczenie dla mnie i całego Stowarzyszenia Flebologów.

Wspólnie ze szwajcarskimi naukowcami opracowaliśmy formułę najskuteczniejszego środka przeciw żylakom. ULTRAVEN pomógł już tysiącom kobiet poczuć lekkość i zapomnieć o opuchniętych żyłach w nogach.

Jestem pewna, że ten żel pomoże również Twoim nogom i unikniesz operacji i związanego z tym ryzyka. Jestem chirurgiem i wiem, o czym mówię. Nie potrzebujesz już mojej pomocy, bo teraz masz najlepszy środek na likwidację żylaków – ULTRAVEN.

Maria Bober chirurg układu krążenia, flebolog, członek Europejskiego towarzystwa chirurgii naczyniowej.

ULTRAVEN przeciw żylakom: eliminuje przyczyny i skutki żylaków

Na podstawie wyników badań żelu ULTRAVEN uzyskano następujące dane:

 • Szerokość żyły centralnej zmniejszyła się o 87,8%.
 • Rozszerzenie naczyń krwionośnych zmniejszyło się o 90%.

TYSIĄCE KOBIET JUŻ WYSOKO DOCENIAŁY ULTRAVEN

Po ciąży zaczęły mi się problemy z żyłami. Pończochy uciskowe mnie nie uratowały. Żyły strasznie mi przeszkadzały. Wyglądało to okropnie, ponieważ moje nogi były bardzo spuchnięte i bardzo bolesne. Myślałam, że ta ciąża jest trudna, ale po urodzeniu córki nie polepszyło się. Na szczęście po długim bolesnym doświadczeniu znalazłam dobrego lekarza, który polecił mi żel Ultraven. Powiedział, że używać należy dwa – trzy razy dziennie przez 1-1,5 miesiąca. Piątego dnia ustąpił ból nóg, zmniejszyło się zapalenie żył. A pod koniec kuracji moje nogi znów stały się piękne i zupełnie zdrowe! Jestem szczęśliwa!

Monika Komorowska, 29 lat

Żylaki są moim przekleństwem już od 7 lat. Codziennie smarowałam nogi różnymi kremami, maściami itp. Ale wynik był minimalny. Ultraven to najlepszy środek, który kiedykolwiek wymyślili naukowcy. Żel szybko się wchłania i już od pierwszego użycia zmniejsza obrzęk i ból. Skład produktu jest naturalny i nie ma skutków ubocznych. Stosuję żel już od piątego tygodnia i moje nogi znów są tak lekkie jak w młodości. A co najważniejsze, żyły wróciły do ​​normy – żylaki zniknęły!

Joanna Nowakowska, 45 lat

Miałam żylaki 2 stopnia. Żyły na rękach były bardzo widoczne, skóra łuszczyła się. Obrzęk i ból nóg były nieustannie dręczone. Moja córka kupiła mi ten żel, chociaż straciłam już nadzieję. Stosowałam Ultraven przez 6 tygodni zgodnie z instrukcją i choroba ustąpiła. Skóra stała się znacznie bardziej miękka, ból i obrzęk zniknęły niemal natychmiast. Pajączki i sieci znikały stopniowo, widziałam, jak dzień po dniu żyły zwężają się, a obrzęk znika. Wynik bardzo mnie ucieszył, pokonałam żylaki! To właśnie oznaczają współczesne postępy naukowe. Generalnie o zdrowie zawsze należy dbać – Ultraven należy stosować profilaktycznie, aby zapobiec żylakom, aby później nie było ono leczone.

Zofia Lewicka, 58 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: