Urovico: zwalcza problem nietrzymania moczu

Urovico: zwalcza problem nietrzymania moczu

100% kontroli nad pęcherzem

 

W 48 H POZBĘDZIESZ SIĘ KRĘPUJĄCEGO POPUSZCZANIA I UWOLNISZ SIĘ OD NIETRZYMANIA MOCZU

9/10 osób potwierdza, że naglące parcie na pęcherz znika już po 1. zastosowaniu

ZAMÓWIĆ

Jak działa Urovico?

 • Zwalcza problem nietrzymania moczu
  Badania wykazały, że preparat już po 48 godzinach odnawia błonę śluzową cewki moczowej, czyniąc ją bardziej szczelną i sprężystą, wzmacnia mięśnie dna miednicy i skutecznie blokuje mimowolne, niekontrolowane wycieki moczu. Urovico wykazuje 100% skuteczności w zwalczaniu każdego rodzaju NTM – wysiłkowego, naglącego i z przepełnienia. To koniec wstydliwych mokrych wpadek i bezwiednego moczenia bielizny.
 • Łagodzi infekcje intymne, ból, pieczenie i dyskomfort
  Preparat uelastycznia i regeneruje tkanki budujące pęcherz, cewkę i cały układ moczowy oraz podnosi ogólną odporność organizmu – zapewnia ochronę przeciwzapalną i przeciwbakteryjną, oczyszcza drogi moczowe z bakterii przylegających do ścianek, chroni również przed przerostem prostaty u mężczyzn. Już od 1. dnia eliminuje ból, swędzenie, pieczenie i dyskomfort podczas korzystania z WC, zapobiega nawracającym infekcjom i zapaleniu pęcherza.
 • Wspomaga pracę nerek i likwiduje nadreaktywność pęcherza
  Wyniki badań pokazują, że po domowej kuracji czas wytrzymania z pełnym pęcherzem wydłuża się nawet o 1,5 godziny, a wrażenie nieustającego, naglącego parcia na pęcherz, po którym oddaje się zaledwie parę kropli moczu – znika bezpowrotnie. Poprawa pracy nerek, zwiększone napięcie mięśni układu moczowego, natychmiastowa ulga, przespane w całości noce i koniec z panicznym bieganiem do toalety kilkanaście razy dziennie.

Urovico: zwalcza problem nietrzymania moczu

ZAMÓWIĆ

Jak bardzo Urovico poprawi jakość Twojego życia?

 1. Pozbędziesz się NTM i niekontrolowanych wycieków moczu w 48 h
 2. Zapomnisz o nawracających infekcjach dróg moczowych
 3. Znów będziesz kichać, kucać, kaszleć i śmiać się bez obaw o mokrą wpadkę
 4. Uśmierzy ból, wyeliminuje ciągłe wędrówki do WC, pieczenie i częstomocz
 5. Czas wytrzymania z pełnym pęcherzem wydłuży się nawet o 1,5 h

Wstydliwe moczenie bielizny? Nigdy więcej!

Urovico likwiduje nawet te dolegliwości układu moczowego, które dotąd były uznawane za niemożliwe do usunięcia w warunkach pozaszpitalnych. Każdy ma szansę pokonać NTM już w 48 h.

 

Skuteczność potwierdzona badaniami
Z połączenia wysoko stężonych ekstraktów m.in. z nasion dyni piżmowej, żurawiny, pokrzywy, palmy sabałowej i aktywizującego cynku powstała mieszanka regenerująca błonę śluzową cewki moczowej, uszczelniająca, zwiększająca napięcie tkanek układu moczowego nawet o 87% i wzmacniająca mięśnie dna miednicy na poziomie komórkowym. Taka kompozycja składników aktywnych błyskawicznie zmniejsza nadwrażliwość pęcherza – likwiduje bolesne parcie i konieczność oddawania małych ilości moczu z dużą częstotliwością.

 

100% bezpieczeństwa
Urovico to wyłącznie naturalne, przebadane i bezpieczne dla organizmu składniki. Nie powoduje skutków ubocznych, może być stosowany w każdym wieku – przy wszystkich dolegliwościach ze strony układu moczowego o różnym nasileniu, również przy nadwrażliwości pęcherza po ciąży i porodzie, czy przez mężczyzn chcących zadbać o prostatę i funkcje rozrodcze.

Multi-korzyści skoncentrowane w nowatorskiej formule Urovico – co sprawia, że jest tak skuteczny?

Nie ma znaczenia, co wywołało u Ciebie dolegliwości ze strony układu moczowego, ile masz lat, ani od jak dawna cierpisz z powodu NTM. W każdym przypadku innowacyjny preparat natychmiast blokuje niekontrolowane wycieki moczu i uruchamia intensywny proces regeneracji tkanek budujących pęcherz, wycisza nadreaktywność pęcherza, uszczelnia cewkę moczową, wspomaga pracę nerek i wzmacnia mięśnie dna miednicy odpowiedzialne za prawidłowe trzymanie moczu.

Imponująca skuteczność preparatu to zasługa najwyższego stężenia składników aktywnych, które od 1. zastosowania wielowymiarowo odnawiają błonę śluzową cewki moczowej, zwiększają napięcie tkanek, dzięki czemu ściany pęcherza odzyskują utraconą sprężystość, a mięśnie zaczynają pracować właściwie – zapobiegając niekontrolowanemu popuszczaniu. Regularne stosowanie preparatu pozwala całkowicie wyeliminować problem nietrzymania moczu, a także pozostałe dolegliwości ze strony pęcherza – m.in. wrażenie bolesnego parcia na cewkę, nawet jeśli w pęcherzu zgromadzona jest niewielka ilość moczu.

Urovico to numer 1 na uszczelnienie pęcherza

Urovico: zwalcza problem nietrzymania moczu

To bez wątpienia najpotężniejsza, najsilniej skoncentrowana broń przeciwko nietrzymaniu moczu do użytku prywatnego – badania jednoznacznie pokazują, że zastosowanie niemal 2x wyższej dawki palmy sabałowej oraz uzupełnienie składu cynkiem RWS 100% uczyniło tę formułę uderzeniowym panaceum na wszystkie, nawet najbardziej uciążliwe i zaawansowane dolegliwości ze strony układu moczowego. Wzmacniając osłabione mięśnie cewki moczowej oraz mięśnie dna miednicy, zwiększając sprężystość ścian pęcherza, regenerując i uszczelniając błonę śluzową całego układu moczowego preparat już od 1. dnia hamuje bezwiedne popuszczanie moczu, przywraca 100% kontroli nad prawidłowym odruchem opróżniania pęcherza, eliminuje przewlekłe infekcje, ból i schorzenia intymne, a nawet poprawia funkcję prostaty u mężczyzn. To najsilniejsza formuła przeciw NTM, z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia.

Specjalistka w zakresie urologii

Stosując Urovico, zwalczysz NTM i problemy z pęcherzem:

 • SZYBKO
  Nieprzyjemne uczucie parcia, pieczenia, bólu i niekontrolowane popuszczanie moczu zostają zablokowane już po 48 godzinach od pierwszego przyjęcia preparatu. Ulga przychodzi błyskawicznie, a uciążliwe dolegliwości i infekcje nie nawracają.
 • ŁATWO I NIEINWAZYJNIE
  Nie musisz stać w długich kolejkach do gabinetu, odbywać krępujących rozmów, czy badań. Dzięki formule Urovico możesz uniknąć operacji urologicznej i pozbyć się problemu nietrzymania moczu w domowym zaciszu. Tak specjalistycznej kuracji przeciw NTM do użytku domowego jeszcze na europejskim rynku nie było.

Opinie klientów

Problemy z układem moczowym dręczyły mnie od 4 lat – tuż po porodzie zaczęły się nawracające infekcje, konieczność biegania do toalety co kilka chwil, potworny ból i pieczenie przy oddawaniu moczu… To było nie do wytrzymania. Próbowałam wielu preparatów, ale dopiero ten środek szybko i skutecznie zahamował u mnie niekontrolowane popuszczanie, zniwelował stany zapalne i powracające zapalenie pęcherza i sprawił, że wszystkie uciążliwe dolegliwości intymne odeszły w zapomnienie.

Milena Lipiec, 42 l., Płock

Nietrzymanie moczu w pewnym momencie całkowicie wykluczyło mnie z życia towarzyskiego i z ulubionych aktywności poza domem. Nie jeździłem ze znajomymi pod namioty, nie mogłem wyjść na basen ani na plażę, a na imprezach rodzinnych bałem się śmiać, czy grać w piłkę z siostrzeńcami, bo każdy wysiłek mógł się skończyć kompromitującą mokrą wpadką… Całe szczęście, że znajomy specjalista polecił mi Urovico – od tego czasu wszystko się zmieniło! Już na drugi dzień czułem pełną kontrolę nad pęcherzem, skończyło się popuszczanie i uczucie ciągłego parcia na pęcherz. Wreszcie czuję się jak prawdziwy facet – także w sypialni.

Paweł Roztocki, 36 l., Piaseczno

Nie ma słów, by opisać tę ulgę po zastosowaniu Urovicou – to jak powrót do normalnego życia po wielu miesiącach udręki. Dzięki niemu nie męczy mnie już częstomocz, przez który musiałam wstawać do toalety nawet 3-4 razy w ciągu jednej nocy. Nic mnie nie boli, nie piecze, nie męczy mnie zapalenie pęcherza, no i przede wszystkim – nie mam już problemu z nietrzymaniem moczu! Mogę zakładać normalną bieliznę, wychodzić na długie spacery, przesypiać całe noce i przestałam wydawać pieniądze na zaleczanie kolejnych, nawracających w nieskończoność infekcji.

Barbara Kowalczyk, 57 l., Olszty

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: