Valgus 2 in 1 profesjonalny zestaw ortopedyczny: zapomnisz o wystających kościach stóp na zawsze!

Valgus 2 in 1 profesjonalny zestaw ortopedyczny: zapomnisz o wystających kościach stóp na zawsze!

Leczenie haluksów. Efekty już w pierwszym miesiącu

 • Szybki
 • Wygodny
 • Na dobre
 • Bez bólu
 • Bez operacji
 • Udowodniona skuteczność
ZAMÓWIĆ

Tylko kompleksowe podejście gwarantuje, że szybko pozbędziesz się wystawiających kości u stóp

W przeciwieństwie do innych popularnych metod walki z haluksami, zestaw Valgus 2 in 1 oferuje aktywne, potrójne działanie w obszarze deformacji dużego palucha u stóp, co przynosi niesamowite efekty!

 • po 7 dniach
  BÓL I STAN ZAPALNY znikną
 • w 30 dni
  DEFORMACJA ZNIKA całkowicie

Valgus 2 in 1 profesjonalny zestaw ortopedyczny: zapomnisz o wystających kościach stóp na zawsze!
Zestaw Valgus 2 in 1 zawiera:

 1. Szyna na noc. Szyna bezpiecznie usztywnia paluch we właściwej pozycji, nie wywołując bólu ani dyskomfortu. Tym samym znika przyczyna powstania odkształcenia. Zaburzenia w niektórych miejscach stopy powodują deformację palucha. Szyna na noc oddziałuje na kilka takich miejsc jednocześnie. Nie ogranicza także ruchów, wiec można bez przeszkód wykonywać swoje obowiązki domowe lub zakładać ją na noc.
 2. Szyna na dzień. Szynę na dzień wykonano z miękkiego materiału, który pozwala nosić ją wraz z dowolnym obuwiem cały dzień w pracy, na spacerze, a nawet na siłowni! Specjalną cechą szyny jest fakt, że jest ona mocowana tylko na dużym palcu u nogi, więc nie ogranicza ruchów stopy podczas chodzenia. Chroni przed odciskami oraz bólem, które mogą pojawiać się pod koniec dnia pracy.
ZAMÓWIĆ

Dlaczego Valgus 2 in 1?

 • Metoda leczenia haluksów o kompleksowym działaniu
 • Wykonane z materiałów wysokiej jakości
 • Nie wywołuje alergii ani niebezpiecznych efektów ubocznych oraz nie pozostawia blizn.
 • Metoda ta została opracowana przez stowarzyszenie ortopedów z Polski

Valgus 2 in 1 profesjonalny zestaw ortopedyczny: zapomnisz o wystających kościach stóp na zawsze!

Korzyści

 • Usztywnia palec w odpowiedniej pozycji. Zapobiega niezdrowej zmianie pozycji palców i deformacjom.
 • Zapobiega pojawieniu się odcisków. Gładka powierzchnia oraz idealny kształt szyny pomagają uniknąć otarć.
 • Usuwa dyskomfort podczas chodzenia. Miękki materiał, z jakiego wykonano szynę na dzień, zmniejsza nacisk na przednią część stopy. Twój chód staje się znacznie lżejszy.
 • Valgus 2 in 1 nie wywołuje reakcji alergicznych. Materiał, z którego wykonano szyny jest hipoalergiczny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Opinia eksperta

Podczas leczenia jakiejkolwiek, choćby najbardziej błahej przypadłości, bardzo istotne jest kompleksowe podejście. Dzięki zestawowi zabiegów można osiągnąć pozytywne efekty. Osobiście brałem udział w testowaniu zestawu Valgus 2 in 1 i jego skuteczność naprawdę mnie zszokowała!

Teraz polecam tę innowacyjną metodę wszystkim moim pacjentom, również w celu zapobiegania haluksom.

Janusz Paradawski, Lekarz medycyny, Chirurg, ortopeda

HISTORIE KLIENTÓW

Miałam takie wystające kości, jak byłam studentką pierwszego roku i wtedy myślałam, że będę cierpieć z ich powodu całe życie. Musiałam powiedzieć do widzenia moim wszystkim ładnym butom, przyzwyczaiłam się do trampków i butów na płaskiej podeszwie. Ale pewnego razu natknęłam się na tę stronę w internecie. Dostępna była właśnie oferta specjalna i postanowiłam zaryzykować i zamówić. I wiecie co? Minął zaledwie miesiąc, a ja znów noszę obcasy, bo moje kości całkowicie się wyprostowały! Muszę tylko wciąż nosić silikonową szynę z tego zestawu, gdy zakładam wąskie buty, albo nowe obuwie.

Alicja Rajkowska, 26 lat

Cierpiałam z powodu haluksów przez długi czas, nic nie pomagało, co najwyżej łagodziło ból na jakiś czas. Ale któregoś razu lekarz polecił mi ten zestaw i powiedział, że słyszał o nim podczas wykładu na jakimś seminarium. Stosuję go już od miesiąca: ból niemal całkowicie zniknął, tak samo jak stan zapalny, a kości są widocznie mniej zdeformowane. Myślę, że minie kolejny miesiąc, zanim w pełni się ich pozbędę! Ale już teraz mogę nosić obcasy, nie odczuwając przy tym dyskomfortu!

Justyna Orlińska, 46 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: