Vanefist Neo odchudzanie: spalaj tłuszcz bez wysiłku i stresu

Vanefist Neo odchudzanie: spalaj tłuszcz bez wysiłku i stresu

 • Przyspiesza przemianę materii
 • Hamuje apetyt
 • Usuwa toksyny
 • Przyspiesza trawienie
 • Zwiększa tempo spalania komórkowego
ZAMÓWIĆ

Dlaczego potrzebujesz dokładnie 3 etapów odchudzania?

W tym momencie możesz zapytać: „No dobrze, ale po co mi aż 3 etapy? Nie wystarczy po prostu spalić ten tłuszcz?”. Otóż nie! Nad formułą Vanefist Neo pracowały 2 niezależne zespoły badawcze na 2 kontynentach (w Szwajcarii i USA). Naukowcy odkryli, że aby schudnąć RAZ NA ZAWSZE nie wystarczy pozbyć się nadmiaru tłuszczu z organizmu. Aby zbędne kilogramy nie powróciły już nigdy, potrzebne są dokładnie trzy fazy: oczyszczania, spalania i stabilizacji.

I to właśnie różni Vanefist Neo od innych specyfików. To jedyna dostępna na rynku kuracja, która nie tylko pozwala schudnąć 14 kg w 1 miesiąc, lecz także przestawia organizm na zupełnie inny tryb funkcjonowania. Dzięki temu Twoje ciało SAMO, bez niczyjej pomocy, może chudnąć i spalać niepotrzebny tłuszcz. Vanefist Neo ruszy Twój metabolizm z miejsca, a zbędne kilogramy nie wrócą – już nigdy.

Vanefist Neo odchudzanie: spalaj tłuszcz bez wysiłku i stresu

ZAMÓWIĆ

Jak to działa?

FAZA I. Totlany detoks

To faza, która inicjuje cały proces chudnięcia. Aby dać Twojemu organizmowi wolne pole do działania, najpierw musisz usunąć wszelkie przeszkody. Bez TOKSYN i szkodliwych substancji Twoje ciało może w końcu rozpocząć aktywny proces spalania tłuszczu 24h / dobę, a Twoja waga zacznie spadać średnio o 5 kg / tydzień.

 

FAZA II. Spalanie tłuszczu

Po wydaleniu toksyn metabolizm znacznie przyspiesza – dzięki czemu organizm SAM zaczyna spalać tłuszcz na poziomie każdej komórki. To prosta droga ku wymarzonej, szczupłej sylwetce.

 

FAZA III. Stabilizacja metabolizmu

To BARDZO ważna faza, o której wiele osób zapomina. Po fazie aktywnego spalania metabolizm musi zostać ustabilizowany na bezpiecznym dla Ciebie poziomie. Gdy osiągniesz najlepszą dla siebie wagę, organizm zacznie powoli wyhamowywać aktywne spalanie, aż do uzyskania najlepszego dla Ciebie wyniku.

Co sprawia, że Vanefist Neo jest tak skuteczny?

W odchudzaniu nie ma miejsca ani na szczęśliwe zbiegi okoliczności, ani na wypadki przy pracy. Każde działanie musi być zaplanowane z matematyczną precyzją. Dlatego żaden składnik Vanefist Neo nie znalazł się w nim przypadkowo. Preparat zawiera wyłącznie aktywne ekstrakty roślinne i witaminy o sprawdzonym działaniu. Z tej właśnie przyczyny możesz mu w pełni zaufać. Vanefist Neo to najskuteczniejszy środek na rynku, który spala tłuszcz BEZPIECZNIE, SZYBKO i NATURALNIE.

 1. Tiamina. Wspiera prawidłową pracę układu trawiennego
 2. Niacyna. Obniża poziom cholesterolu
 3. Witamina C. Hamuje produkcję tłuszczu
 4. Yerba mate. Oczyszcza organizm z toksyn
 5. Zielona kawa. Wspiera aktywne spalanie tłuszczu
 6. Bacopa monnieri. Aktywizuje samooczyszczanie organizmu
 7. Garcinia cambogia. Stymuluje procesy metaboliczne

Polecany przez specjalistów

Vanefist Neo odchudzanie: spalaj tłuszcz bez wysiłku i stresu

„W życiu zawodowym nie uznaję kompromisów. Wiem jak ciężko jest schudnąć, ponieważ sama przez to przechodziłam – to niekończący się koszmar! Dlatego nigdy, przenigdy nie polecam klientkom niesprawdzonych substancji. Nie ma nic gorszego niż złudna nadzieja. Sądzę, że odkrycie mieszanki aktywnych składników spalających tłuszcz, jaką zastosowano w Vanefist Neo to był przełom! Inne preparaty działają jednotorowo, pobudzając organizm jedynie do spalania tłuszczu. To działa – ale na krótką metę. Dodatkowo w większości specyfików na odchudzanie występuje szkodliwa chemia.

Vanefist Neo jest zupełnie inny! To, co go wyróżnia, to naturalny skład i trójfazowe działanie. Tak naprawdę preparat jest tylko wyzwalaczem − po usunięciu toksycznych substancji organizm sam spala zbędne kalorie. I to jest ogromne osiągnięcie nauki! Cieszę się gdy mogę proponować go moim klientkom, bo wiem, że na następną wizytę przyjdą uśmiechnięte. Polecam!”

Amanda Czarnkowska, specjalistka zdrowego żywienia z 23-letnim stażem

Oni już spróbowali

Kiedy rozstałam się z chłopakiem mój świat runął. Dosłownie jakbym wpadła w jakiś trans, kilka miesięcy jakby mi ktoś wyrwał z życiorysu. Nic tylko leżałam na kanapie w dresach i się obżerałam. Taka to była moja terapia. No i przytyłam. Dużo. No i oczywiście o chłopaku dawno już zapomniałam, a kilogramy zostały. Przysięgam, próbowałam wszystkiego! Ale nawet jak trochę schudłam, to potem dwa razy tyle tyłam. Taki efekt jo-jo. W końcu koleżanka podrzuciła mi ten Vanefist Neo. Ona zawsze jest na bieżąco, więc pomyślałam, że spróbuję. No i super! Schudłam 14 kilo w miesiąc, a to dopiero początek. Czuję się teraz lekka i pełna życia. I – co najważniejsze – znowu chodzę na randki. Dzięki wielkie. Polecam dziewczyny!

Ada, 25 lat

Wszyscy myślą, że odchudzanie jest tylko dla lasek. Że faceci na to gwiżdżą – a to zupełnie nie tak. Każdy chce dobrze wyglądać, tylko o tym się nie mówi. Ja całe życie byłem przy kości. W szkole miałem przezwisko „Klusek” – że niby taki okrągły jak kluska. Niby się śmiałem, ale wiadomo, że przykro mi było. Wstydziłem się nawet zagadać do dziewczyny, o randkach to nawet nie mówię, bo nie ma o czym. W końcu pomyślałem, że nie można planować przyszłości ze swoim komputerem i spróbowałem tego Vanefist Neo. A, jeszcze taka uwaga − wszystko można załatwić przez internet – więc nie musiałem nigdzie chodzić, pytać. No i super! Pierwsze 10 kilo schudłem w 4 tygodnie. Potem jeszcze następne 7. Fajnie to działa. Powiem szczerze, że teraz to nawet na serwisie randkowym się ogłosiłem – i to ze swoim zdjęciem – bo w końcu jestem dumny, jak wyglądam! Bardzo jestem zadowolony z tego preparatu. Polecam wszystkim.

Mirek, 32 lata

Zawsze byłam szczupła i nie widziałam w tym nic niezwykłego. Aż tu nagle po ciąży – CYK – 15 kilo ekstra. Myślałam, że to samo zejdzie, ale po kilku miesiącach już straciłam nadzieję. Czułam się okropnie… Jakby ktoś mnie napompował. Kiedy mąż był w pracy, to robiłam te wszystkie super ćwiczenia z telewizji – i nic. Raz wpadła do mnie znajoma na chwilę i była akurat świeżo po kuracji z Vanefist Neo. Nie powiem, wyglądała świetnie. Zaraz też wstąpiłam do klubu rabatowego i dostałam to cudo. No i po 4 tygodniach kuracji schudłam 15 kilo. W końcu czuję się atrakcyjna, żaden tłuszcz mi się nie wylewa – no super. A najlepsze, że ciuchy sprzed ciąży pasują! Bardzo polecam.

Aneta, 36 lat

Po urodzeniu dzieci – a to już parę lat temu było – strasznie przybrałam na wadze. Ale wiadomo jak to człowiek odwleka – zawsze jest coś do zrobienia i jakoś nie było czasu (no i też trochę chęci) na odchudzanie. Ale zaraz po skończeniu 50 lat córa mnie wypchnęła na badania. I wyszło – cholesterol wysoki, naczynia pozapychane no i waga ciągle rośnie. No nic, trzeba było schudnąć. Ale jak? Próbowałam ćwiczeń, diety, ale w ogóle nic mi nie szło. W końcu córka w internecie wynalazła ten Vanefist Neo i w końcu zaczęłam chudnąć. Na początku pomalutku – po 5 kilo spadało. Podobno to się dostosowuje do naturalnych predyspozycji, więc widocznie mój organizm musiał się przygotować. A potem – POSZŁOOO. W końcu 23 kilo schudłam. A najlepsze, że mam teraz tyle energii, że zaczęłam w końcu biegać, ćwiczyć, z kijkami chodzę – wszystko. Energia mnie rozpiera dosłownie. Drugą młodość przeżywam! Dzięki wielkie.

Jolanta, 53 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: