Variconis przeciwko żylaków: zdrowe i piękne nogi

Variconis przeciwko żylaków: zdrowe i piękne nogi

Całkowite wyleczenie z żylaków przez 28 dni

 • Eliminuje objawy i widoczne oznaki żylaków
 • Zapobiega wczesnemu pojawieniu się żylaków
 • Wybawia od sztywności i ciężkości nóg
 • Bezpieczny i naturalny produkt
ZAMÓWIĆ

VARICONIS – PRODUKT NOWEJ GENERACJI

Lek walczy na początkowym stadium objawów, na etapie rozwoju uszkodzenia układu żylnego i podczas powrotu do zdrowia w okresie rehabilitacji.

VARICONIS DZIAŁA WE WSZYSTKICH KIERUNKACH

 1. Wybawia od żylaków i ich przyczyny – skrzepów krwi
 2. Pobudza krążenie krwi i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych

W PEŁNI NATURALNE SKŁADNIKI

Variconis przeciwko żylaków: zdrowe i piękne nogi

Aloe Vera Barbadensis

 • Bogato zawiera linalalester, fenylopropan i ginkgolid, unikalną substancję
 • Rozszerza naczynia krwionośne
 • Zwiększa elastyczność ściany naczynia
 • Redukuje stan zapalny

Hamamelis Virginiana

 • Aromatyzuje i redukuje nadmierną potliwość
 • Usuwa suchość i napięcie skóry
 • Głęboko nawilża i odżywia skórę

Aesculus Hippocastenum

 • Specjalne taniny na bazie gamma-melanitu i flawonoidów
 • Działanie antyoksydacyjne
 • Zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, które uszkadzają ściany naczyń krwionośnych

Lavandula Hybrida Oil

 • Aktywna witamina P
 • Odgrywanie roli w procesie redukcji oksydacyjnej
 • Zmniejsza przepuszczalność i łamliwość naczyń włosowatych
 • Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych
ZAMÓWIĆ

DZIAŁA KOМPLEKSOWO KROK PO KROKU:

 1. NORMALIZUJE PRACE ZAWORÓW ŻYLNYCH. W przypadku żylaków zawory żylne nie są całkowicie otwarte, co zwiększa prawdopodobieństwo refluksu we krwi. Zwykle krew krąży od dołu do góry, od nóg do klatki piersiowej. W przypadku refluksu większość krwi pozostaje w kończynach dolnych. Variconis wzmacnia zawory, przywraca połączenia nerwowe, poprawia pobieranie składników odżywczych i normalizuje krążenie krwi.
 2. WZMACNIA WARSTWY ENDOTELII NACZNIA KRWIONOŚNEGO. Liczba martwych komórek w procesach anomalnych przekracza normę. Blokują naczynia krwionośne i powodują, że stają się one cieńsze. Variconis wzmacnia warstwę śródbłonka, wzmacniając naczynia krwionośne. To świetny sposób na zapobieganie i leczenie żylaków.
 3. ZMNIEJSZA AKTYWNOŚĆ PŁYTEK KRWI. Enzymy leukocytów wchodzą do naczyń krwionośnych, wpływają na płytki krwi, niszczą skrzepy krwi i wyczerpują organizm. Variconis wzmacnia warstwę śródbłonka, wzmacniając naczynia krwionośne. To świetny sposób na zapobieganie i leczenie żylaków.

Variconis przeciwko żylaków: zdrowe i piękne nogi

TRZY KROKI DO ODZYSKANIA ZDROWIA I URODY:

 1. Zastosuj odpowiednią ilość produktu do obszarów problematycznych i poczekaj, aż całkowicie się pochłonie. Stosuj codziennie (1-2 razy dziennie)
 2. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, wcierać krem ruchami masażu.
 3. Zalecany czas trwania kursu to 28 dni

OPINIA CHIRURGA PHLEBOLOGISTA

Pochodzę z Australii i wiem z pierwszej ręki o niesamowitej sile natury dla zdrowia. Badanie przeprowadzone przez VARICONIS było bardzo ważne dla całej społeczności flebologicznej.

Wspólnie z australijskimi naukowcami opracowaliśmy formułę jednego z najskuteczniejszych leków przeciw żylakom. VARICONIS już pomógł tysiącom kobiet przeżyć uczucie lekkości i zapomnieć o obrzęku nóg.

Jestem pewna, że żel pomoże twoim stopom i nie będziesz musiała “leżeć pod nożem”. Wiem, o czym mówię, bo sama jestem chirurgiem. Nie potrzebujesz mojej pomocy, teraz masz VARICONIS.

Giulia Calò kardiochirurg, flebologist, doktor medycyny, członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych

MAKSYMALNA LICZBA OCEN POZYTYWNYCH

Po porodzie zaczęły się problemy z żyłami. Pończochy uciskowe nie uratowały. Żyły zaczęły szaleć. Nogi były pokryte żylnymi “kopcami” pod koniec dnia! Wyglądało to okropnie. Naturalnie, miałam obrzęk, ból. Myślałem, że ciąża – trudno, ale po urodzeniu córki, nie mogła latać ze szczęścia, a tylko pełzać jak kaleka :( poszłam do lekarza, i to właśnie on poradził mi używać tego żelu Variconis codziennie, 2 razy dziennie. Pierwszy efekt zobaczyłam po 5 dniach. Obrzęk i ból ustąpili. Żyły przestały się wybrzuszać, ale wyglądały prawie normalnie. Po miesiącu używania zauważyła, że ból zniknął, moje nogi nie były już “brzęczące” i prawie nie puchły. Kontynuuję leczenie!

Agnieszka Nowakowska, 28 lat

Żylaki są moją klątwą od prawie 10 lat. Wieczni towarzysze – maść, krem, pigułka. Ze wszystkiego, co próbowałem, najlepszym jest Variconis. Przyjemnie chłodzi skórę, łagodzi obrzęki natychmiast, szybko się wchłania. A co najważniejsze, pomaga lepiej niż inne. Po tym nie mam swędzenia, wysypki na mojej skórze, jak to było po różnych produktach aptecznych. Widzę, że obrzęki i stany zapalne odchodzą. Tak, nie szybko, ale minają. Dla mnie – doświadczonej, to jest całe szczęście. I jeszcze jedno – nie można się do tego przyzwyczaić. Efekt jest nawet wtedy, gdy nie używasz go regularnie.

Zuzanna Barszczek, 47 lat

Miałem drugi stopień żylaków. Żyłki na rękach były bardzo widoczne, skóra była sucha. Obrzęk i ból w nogach były prawie stałe. Moja córka kupiła mi ten żel – Variconis, chociaż niczego nie oczekiwałem. Używała go przez długi czas do tego, jak pomógł. Około 2,5 miesiąca. Ale mam bardzo zaniedbany przypadek. Pierwszą rzeczą, która zauważyła – skóra stała się normalna. Wtedy ból i obrzęk stopniowo zaczęły ustępować. Zmniejszono stożki żylne. Nie powiem, że to jest magia. Ale cierpliwość i praca, wszystko wygra.

Ioanna Мarcewicz, 59 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: