Varicosen od żylaków: zapewni piękno i zdrowie twoich stóp!

Varicosen od żylaków: zapewni piękno i zdrowie twoich stóp!

Czy nowa metoda likwidacji żylaków sprawi, że operacje staną się zbędne? Wybitni specjaliści ds. flebologii (dziedziny zajmującej się schorzeniami żył) nie mają wątpliwości, że tak. Wraz z opracowaniem przez Polaka naturalnej formuły weno-cyrkularnej, nastąpił długo wyczekiwany przełom w walce z niewydolnością żylną.

ZAMÓWIĆ

„Tradycyjne sposoby usuwania żylaków to tylko pieniądze wyrzucone w błoto!” Jakie są powody, by tak przypuszczać?

Varicosen od żylaków: zapewni piękno i zdrowie twoich stóp!

Te słowa potwierdza już ponad 14 tys. zadowolonych użytkowników weno-cyrkularnej formuły profesora, którzy już pozbyli się żylaków bez użycia skalpela. Dlatego postanowiliśmy wziąć pod lupę tradycyjne sposoby walki z tym problemem. A dokładniej sprawdzić, jakie są ich wady oraz z czym na co dzień muszą zmagać się osoby, które usiłują pozbyć się żylaków.

Oto wnioski:

  1. Operacja jest niebezpieczna Spójrz na swoje nogi i zobacz, w ilu miejscach występują żylaki, sińce i pajączki. A teraz wyobraź sobie, że wszystkie te miejsca są rozcinane skalpelem… To ogromna ingerencja w organizm, która może się skończyć tragicznymi w skutkach komplikacjami. Nie mówiąc już o tym, że wracanie do siebie po takim zabiegu to nawet 6 miesięcy męczarni…
  2. Laser jest absurdalnie drogi Zabieg laserem na jedną, niewielką zmianę to koszt nawet 1200 zł. A żeby w ogóle móc liczyć na jakiekolwiek efekty, trzeba wykonać przynajmniej 5 takich zabiegów… Kogo na to stać? Zwłaszcza, że skuteczność laserowego usuwania żylaków to zaledwie 30% (bez żadnej gwarancji, że zmiany za chwilę nie wrócą!). Domowe sposoby nie działają na już powstałe żylaki Takie sposoby, jak zimne prysznice czy trzymanie nóg w górze, mogą zmniejszyć ryzyko pojawienia się żylaków, ale nie usuną już istniejących. A prawda jest taka, że jak już pojawi się jeden żylak, to na pewno będzie ich więcej – ryzyko rozwinięcia zaawansowanej niewydolności żylnej wynosi aż 89%.
  3. Opaski uciskowe mogą powodować groźne powikłania Stosowanie opaski uciskowej jest o wiele bardziej skomplikowane, niż twierdzą producenci, którzy chcą sprzedać ich jak najwięcej. Prawda jest taka, że nieodpowiednie założenie opaski czy jej przesuniecie podczas chodzenia sprawia, że zmienia się nacisk. W takim wypadku – a nie da się tego uniknąć – stosowanie opaski przyniesie odwrotny skutek – zatkanie, które prowadzi do obumierania żył.
  4. Masaże mogą uszkodzić naczynia krwionośne Jeśli masz żylaki, to wiesz, jak delikatne są obszary Twojego ciała dotknięte tym problemem. Potrzeba naprawdę doświadczonego i wykwalifikowanego specjalisty, by prawidłowo wykonać masaż udrożniający żyły. A większość masażystów nie ma o tym bladego pojęcia! Dlatego ryzykujesz, a i tak może to jedynie spowolnić dalszy rozwój choroby. Natomiast jeden nieprawidłowy ruch masażysty może go bardzo przyspieszyć…

Właśnie dlatego kuracja weno-cyrkularna prof. Polańskiego to prawdziwy przełom w walce z żylakami

Tradycyjne metody usuwania żylaków są albo nieskuteczne, albo bardzo drogie, albo niebezpieczne. Natomiast kuracja prof. Polańskiego odnawia komórki układu krwionośnego, wzmacnia żyły i usprawnia krążenie skutecznie, bezpiecznie i w naturalny sposób. Zawarte w niej składniki mają silnie regenerujące właściwości. Codzienne stosowanie tych składników na skórę przywraca prawidłową pracę układu krwionośnego nawet osobom, które cierpią z powodu żylaków od 30 lat lub dłużej.

ZAMÓWIĆ

Udokumentowane efekty kuracji mówią same za siebie:

Varicosen od żylaków: zapewni piękno i zdrowie twoich stóp!

  • 1. tydzień – zlikwidowanie bólu, opuchlizny i odrętwienia, uczucie „lekkich nóg”
  • 2. tydzień – udrożnienie naczyń krwionośnych, 3-krotnie lepsza cyrkulacja krwi
  • 3. tydzień – wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych o 400%
  • 4. tydzień – całkowity zanik żylaków, zablokowanie możliwości ich nawrotu w przyszłości

Po co wydawać fortunę na nieskuteczne metody, skoro można pozbyć się żylaków naturalnie, oszczędnie i raz na zawsze?

Skuteczność Varicosen została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez francuski ośrodek badawczy w Lyonie. Prof. Polański nieustannie zbiera nominacje do nagród za odkrycie badawcze, w tym Nagrody Międzynarodowego Stowarzyszenia Flebologów.

Dobra wiadomość jest taka, że można otrzymać Varicosen za udział w klubie rabatowym z dofinansowaniem 172 zł taniej.

Dofinansowanie przysługuje wszystkim osobom urodzonym po 1938 roku. Kurację można otrzymać za pośrednictwem poniższej strony.

Komentarze

Józef

proszę państwa. Wypowiem się, ponieważ męczyłem się zaawansowaną niewydolnością żylną prawie 6 lat. Lata pracy w ochronie zrobily swoje i żyły po prostu nie wytrzymały ciągłego obciążenia. Na terapie laserowe i opaski wydalem w sumie 5 tysecy zł, co i tak nie jest dużo, chociaz jak na emeryture ochroniarza sklepowego to sami panstwo rozumiecie. I tylko nałaziłem się bez sensu i dostałem jakiejś dziwnej wysypki, a żylaki jak były, tak zostaly. Jak latem chciałem założyć krótkie spodnie, to wnuki się mnie bały. Mówiły, że dziadek ma pod skórą robaki! A trzy tygodnie temu dostałem od córki ten preparat i oczom własnym nie wierzę. Jakbym miał nowe nogi!! nie wiem czy to na kazdego dziala, na mnie zadzialalo!warto, abyście sprobowali

Andrzej

również już zastosowałem Varicosen i świetnie na tym skorzystałem. Używam dopiero od dwóch tygodni, ale już poznikały mi naczynka i te najgorsze zylaki sa o połową mniejsze. Także już mi nie drętwieją nogi i nie puchną popołudniu. Wreszcie mogę życ jak normalny czlowiek

maria

wchodzac na te strone nie spodziewalam się ze takie cuda wyczytam. Muszę mieć tą kurację w takim razie. Mam już dość paskudnych, bolacych, opuchniętych łydek. Zakrywam zylaki spodniami albo długimi spódnicami, ale przecież nie zawsze się tak da, no i taka stara nie jestem żeby w sukniach do ziemi chodzic!!. O matko wreszcie się tego pozbędę,WSPANIALE

Honorata

pracuję jako ekspedientka, więc oczywiście na stojąco. A od kiedy mam te paskudne żylaki, to musze co chwila przysiadac, bo tak mnie boli, lekarz mi mówi „niech pani zmieni pracę”, jemu łatwo mówic, bo chyba życia nie zna! I się tylko męczę i wstydzę, a pieniądze skas brac trzeba! Wrociliscie mi nadzieje, nareszcie odmienię swoje życie,dziękuję,dziękuję!!! :)

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: