Varixil forte: usuwanie żylaków

Varixil forte: usuwanie żylaków

Według statystyk żylaki i zaburzenia krążenia krwi diagnozują się u 72% kobiet w wieku powyżej 50 lat (37% kobiet w wieku powyżej 30 lat). Najbardziej niebezpieczną rzeczą w tej patologii jest to, że z czasem sytuacja się nie poprawia: zwiększa się rozszerzenie żył podskórnych, co powoduje obrzęk kończyn, ból i zwiększone ryzyko zakrzepicy naczyniowej.

 

Jednak za pomocą nowoczesnych środków tę patologię można łatwo wyleczyć. Niezależny chirurg i flebolog, doktor honoris causa, polski naukowiec, członek Europejskiego Towarzystwa flebologicznego, członek zarządu Stowarzyszenia flebologów, profesor i kierownik Centrum Medycznego nowoczesnej flebologii, doktor nauk medycznych. Waldemar Bandrowski wyjaśni, jakie są nowoczesne metody leczenia żylaków u kobiet i mężczyzn.

– Panie profesorze, dlaczego żylaki są tak niebezpieczne dla niemal połowy ludzkości?

– Prawda jest taka, że wielu nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest to poważna choroba i nie podejrzewa o jej skutkach. Wiele osób ma nadzieję, że wszystkie objawy znikną same, ale faktem jest, że nigdy nie znikają. Żylaki mogą nie tylko zniszczyć życie osoby ciągłymi obrzękami i bólem, ale także rozwinąć kompleksy u pacjentów. Nawiasem mówiąc, wszystko to ma swoje powody: u osób cierpiących na żylaki kończyn dolnych zawsze występuje przebarwienie skóry, dominuje niebieskawy odcień, a w bardziej zaawansowanych przypadkach pojawiają się owrzodzenia troficzne. To później prowadzi do kompleksów. Ci, którzy cierpią na żylaki, muszą zmienić garderobę, aby ukryć problem: nosić zamknięte buty, długie spodnie i ciemne rajstopy.

Ale głównym niebezpieczeństwem tej patologii jest rozwój zakrzepowego zapalenia żył. Zakrzepowe zapalenie żył (zapalenie wewnętrznej ściany naczynia) prowadzi do powstawania zakrzepów krwi, które mogą zatkać światło naczynia, tworząc zakrzepicę żyłową, a także dostać się do płuc przez dolne naczynia płciowe. W takim przypadku może wystąpić choroba zakrzepowo-zatorowa płuc – poważne, a czasem śmiertelne powikłanie.

Jeśli żylaki nie są leczone, pojawia się dynamiczne nadciśnienie żylne: podczas chodzenia ciśnienie w układzie żylnym przestaje spadać do wartości niezbędnych do zapewnienia prawidłowego dopływu krwi do tkanek. Występuje przewlekła niewydolność żylna. Najpierw pojawia się obrzęk, a następnie wraz z płynem komórki krwi (czerwone krwinki, białe krwinki) przenikają do tkanki podskórnej. Rozwijają się lipodermatoskleroza i przebarwienia. Wraz z późniejszym zaburzeniem mikrokrążenia i wynikającym z tego zastojem krwi komórki skóry umierają, w wyniku czego rozwija się owrzodzenie troficzne. A to już niepełnosprawność.

Varixil forte: usuwanie żylaków

W rzeczywistości ludzie, którzy samoleczą żylaki (lub ci, którzy w ogóle nic nie robią) żyją z bombą zegarową. Szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego to robią. Obecnie istnieje dość skuteczne leczenie żylaków. Już po 2-3 tygodniach można zapomnieć o tym problemie na zawsze.

– Jakie leczeniu żylaków Pan poradziłby teraz?

– Na przykład bardzo dobrym środkiem pozwalającym wyleczyć nawet najbardziej zaawansowane żylaki jest Varixil, opracowany w 2019 roku przez Polski Instytut flebologii. Ponieważ ten produkt jest przeznaczony do użytku domowego, a sam Instytut nie prowadzi działalności komercyjnej, jest bardzo tani w porównaniu do środków dostępnych w aptekach i naprawdę pomaga!

– Varixil jest w formie żelu czy pigułek?

– Jest to specjalny żel, który zatrzymuje rozwój żylaków i regeneruje żyły dzięki specjalnemu składowi. Varixil – unikalny opatentowany rozwój naszych naukowców. Nigdzie na świecie nie ma analogów.

Ponadto nie jest to lek, ale całkowicie naturalny produkt, który eliminuje reakcje alergiczne i inne problemy, które mogą wystąpić podczas leczenia. Nie obciąża również organizmu, zmuszając go do recyklingu szerokiej gamy związków chemicznych.

Varixil pomaga nawet w najbardziej zaawansowanych przypadkach żylaków, dlatego jest zalecany nawet osobom z ciężką postacią choroby. Może być również stosowany jako środek zapobiegawczy.

Chciałbym podzielić się wynikami badań klinicznych po zakończeniu leczenia żylaków, które mile zaskoczyły wielu lekarzy. Będzie to prawdziwy ratunek dla pacjentów, u których rozwinęły się żylaki.

Varixil forte: usuwanie żylaków

1. Skuteczność żelu Varixil, obliczona metodą standardową (liczba leczonych pacjentów na całkowitą liczbę pacjentów w grupie 570 leczonych osób), wyniosła:

 

– Zmniejszenie boli-99%.
– Zmniejszenie obrzęków nóg-98%.
– Zmniejszenie ciężkości i dyskomfortu w nogach-99%.
– Eliminacja teleangiektazji-98%.
– Usuwanie żylaków-93%.
– Usuwanie przebarwień-96%.

 

2. Nie stwierdzono niepożądanych działań, w tym reakcji alergicznych.

3. Varixil, uznany za wiodący środek w walce z żylakami.

Oprócz Polski produkt ten został certyfikowany w Ameryce przez Uniwersytet flebologii i hematologii w Nowym Jorku. Badania kliniczne w pełni potwierdziły te dane. Amerykanie uzyskali nawet lepszy wskaźnik powrotu do zdrowia. Kraje Ameryki Łacińskiej wykazują duże zainteresowanie tym produktem. Wszystkie testy wykazały, że ten produkt ma wyjątkowo wysoki poziom skuteczności.

ZAMÓWIĆ

Komentarze

Ostatnio oglądałam audycję o żylakach, w której opowiadano o tym produkcie i o tym, że jest on najlepszy na świecie w leczeniu żylaków.

Bernadeta

Podpisuję się pod zaleceniami. Zacząłam mieć problemy z żyłami. Poszłam do flebologa, zbadał mnie i powiedział, że potrzebuję pilnego leczenia. Przepisał mi leki za 2600 zł, które nawet nie pomogły. Koleżanka poleciła mi Varixil. W ciągu tygodnia te okropne żyły stały się mniejsze :)

Małgorzata

Mówię o moich własnych doświadczeniach: wynik leczenia jest nieporównywalny! Sama go korzystałam i zamówiłam dla mojej matki. Nasze żyły wróciły do normy. Jesteśmy bardzo zadowolone, zamówcie go swojej mamie, nie wahajcie się!

Natalia

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: