Varyforte Premium Plus przeciw żylakom: zdrowe i piękne nogi

Varyforte Premium Plus przeciw żylakom: zdrowe i piękne nogi

 • Łagodzi widoczne objawy żylaków
 • Zapobiega progresji żylaków
 • Eliminuje ból i ciężkość nóg
 • Zawiera bezpieczne i naturalne składniki
ZAMÓWIĆ

VARYFORTE PREMIUM PLUS – ROZWIĄZANIE NOWEJ GENERACJI

Większość produktów do tej pory była w stanie wyeliminować objawy żylaków, usunąć obrzęki i złagodzić ból. NATOMIAST VARYFORTE PREMIUM PLUS MA SZEROKĄ GAMĘ EFEKTÓW

 1. Wspomaga rozszczepienie skrzepów krwi i eliminację związanych z nimi objawów.
 2. Wspomaga stymulację krążenia krwi i wzmocnienie ścianek naczyń krwionośnych.

Varyforte Premium Plus przeciw żylakom: zdrowe i piękne nogi

ZAMÓWIĆ

ODCZUWALNY EFEKT VARYFORTE PREMIUM PLUS

 • NORMALIZUJE objętość naczyń krwionośnych i przepływ krwi. Varyforte Premium Plus wpływa na mikrokrążenie w organizmie, wspomaga wzmocnienie naczyń włosowatych i zmniejsza ich przepuszczalność.
 • NACZYNIA krwionośne ulegają poprawie, a węzły naczyniowe znikają. Dzięki temu krążenie krwi zostaje przywrócone, a tym samym stymulowane jest działanie serca, mózgu i jelit.

W PEŁNI NATURALNE SKŁADNIKI

 1. Ekstrakt z nawłoci:  wzmacnia ścianki żylne, pobudza krążenie krwi, aktywuje mikrokrążenie składników odżywczych, ma działanie antyoksydacyjne
 2. Ekstrakt z cytryny: tonizuje i wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa obrzęk, zmniejsza obrzęk żył
 3. Korzeń myszopłocha kolczastego: bogate źródło flawonoidów, ma działanie przeciwzapalne, osłabia działanie wolnych rodników na organizm
 4. Wyciąg z arniki górskiej: promuje resorpcję krwiaków, pomaga wyeliminować obrzęki, wspomaga poprawę naczyń krwionośnych, wspomaga gojenie się skóry

Nałóż niewielką ilość na obszar problemowy nogi i poczekaj, aż krem całkowicie się wchłonie. Produkt powinien być używany regularnie 1-2 razy dziennie.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, krem należy nakładać masującymy ruchami.

Varyforte Premium Plus przeciw żylakom: zdrowe i piękne nogi

OGÓLNY EFEKT PRODUKTU, KROK PO KROKU:

 1. PRZYWRÓCENIE PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA ZASTAWEK NACZYNIOWYCH
  Rozwój żylaków wyjaśniono nieprawidłowym zwężeniem żył, co prowadzi do powstania skrzeplin. Zasadniczo krążenie krwi porusza się od dołu do góry, od nóg do klatki piersiowej. W stagnacji większość krwi pozostaje w kończynach dolnych. Varyforte Premium Plus wzmacnia zastawki naczyniowe, normalizuje krążenie krwi i zapewnia odżywienie naczyń krwionośnych.
 2. WZMOCNIENIE STRUKTURY ŚCIANEK ŻYLNYCH
  W chorobach naczyń krwionośnych komórki wewnętrznej warstwy naczyń krwionośnych słabną, ścianki stają się cieńsze. Składniki kremu wzmacniają warstwę śródbłonka i sprawiają, że naczynia są bardziej stabilne i elastyczne. Krem ma pozytywny wpływ na ścianki żył.
 3. ELIMINACJA BÓLU I DYSKOMFORTU
  Obrzęk i stan zapalny żył, w których stagnacja krwi i zakrzepów niewątpliwie powoduje dyskomfort i zakłóca jakość życia. Krem nie tylko wpływa na przyczyny bólu, co ma pozytywny długotrwały efekt, ale także przynosi szybką ulgę dzięki zawartości mentolu chłodzącego skórę.

CI, KTÓRZY JUŻ WYPRÓBOWALI VARYFORTE PREMIUM PLUS:

Zawsze uwielbiałam wysokie obcasy, ponieważ uważam, że doskonale podkreślają kobiece piękno. Po tym, jak odkryłam u siebie żylaki, musiałam zrezygnować z takiego obuwia. Próbowałam różnych kremów, a nawet zgodziłam się na zastrzyki, ale nic nie pomogło. Dzięki Varyforte Premium Plus mój problem został rozwiązany. Moje nogi są teraz takie same, jak były w mojej młodości, ale teraz jestem bardziej ostrożna, aby mieć absolutną pewność na wysokich obcasach.

NATALIA PRZYBYLSKA

Mam dość żylaków. Czego tylko nie próbowałam, nic nie pomogło. Nawet nosiłam rajstopy przeciwżylakowe, i to w letnim upale. Pewnego dnia moja córka dała mi krem Varyforte Premium Plus. Zaczęłam używać tego produktu, ale szczerze mówiąc, nie liczyłam na jego efekt. Jednak dzisiaj stosowanie tego kremu jest dla mnie powszechną praktyką. I takie wyniki są tego warte!

NINA MARCINKOWSKA

Rozszerzone żyły u mnie pojawiły się w czasie ciąży, poza tym mam dziedziczne predyspozycje. Zaczęłam używać Varyforte Premium Plus z wielkimi nadziejami. Po kilku dniach obrzęk ustał, a trochę później ból minął. Żylaki należą już do przeszłości. Nie ma lepszego sposobu za takie pieniądze! Gorąco polecam wszystkim!

ZOFIA SZYMAŃSKA

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: