Vessemis Vita: pozbądź się problemu nietrzymania moczu w 4 tygodnie

Vessemis Vita: pozbądź się problemu nietrzymania moczu w 4 tygodnie

Niezależnie od tego czy masz 35 lat i dopiero zauważasz u siebie pierwsze symptomy problemu, czy jesteś po 80-tce i masz poważne nietrzymanie moczu. Dzięki VESSEMIS VITA możesz raz na zawsze zapomnieć o frustracji i upokorzeniu. Dzięki VESSEMIS VITA:

 • Całkowicie pozbędziesz się problemu z nietrzymaniem moczu w 31 DNI.
 • Pierwsze efekty zauważysz już po 3 godzinach – większa kontrola nad pęcherzem i przewodami moczowymi, podczas kichnięcia, śmiechu, podniesienia dziecka czy kaszlu.
 • Już po tygodniu nastąpi radykalne wzmocnienie mięśni dna macicy i odzyskasz pełną kontrolę nad pęcherzem. AUTOMATYCZNIE i bez żadnego wysiłku zabezpieczysz się przed wyciekiem moczu.
 • Po 31 dniach całkowicie zatrzymasz nietrzymanie moczu, usuniesz 100% przyczyn nietrzymania moczu i na zawsze się pozbędziesz problemu.
ZAMÓWIĆ

Stanie się tak, bo VESSEMIS VITA usuwa 3 główne przyczyny nietrzymania moczu:

 1. osłabienie mięśni dna macicy
 2. nagłe napięcia powłok brzusznych
 3. stany zapalne

Vessemis Vita: pozbądź się problemu nietrzymania moczu w 4 tygodnie

ZAMÓWIĆ

Efekty gwarantowane

 1. Gwarancja oryginalności – innowacyjna kuracja VESSEMIS VITA usuwa problem nietrzymania moczu szybciej niż jakikolwiek inny produkt dostępny na rynku. To zasługa silnej formuły biostymulującej, która wzmacnia mięśnie pęcherza moczowego i przywraca mu pełną sprawność. Powstrzymuje proces rozluźniania aparatu mięśniowego, hamując fizjologiczne przyczyny i mechanizmy nietrzymania moczu. Dzięki temu odzyskujesz całkowitą kontrolę nad pęcherzem. Tak unikalnego działania biostymulującego z pewnością nie znajdziesz w innych produktach dostępnych na rynku. Oryginalny produkt trafi do Ciebie jedynie za pośrednictwem tej strony.
 2. Gwarancja jakości – receptura oparta wyłącznie na rzadkich ekstraktach roślinnych oraz naturalnych substancjach aktywnych jest zgodna z najwyższymi normami jakości. Wszystkie składniki kuracji zostały poddane szczegółowym badaniom i zdobyły certyfikaty specjalistycznych ośrodków urologicznych, które przyznawane są tylko najlepszym produktom przeciwdziałającym nietrzymaniu moczu. Testy laboratoryjne potwierdziły, że kuracja jest w pełni bezpieczna dla każdego – bez względu na wiek, płeć, przyczyny i długość występowania problemu. Wszystko po to, aby jej efekty w 100% spełniły Twoje oczekiwania.
 3. Gwarancja zadowolenia – liczne testy konsumenckie potwierdzają wysoką skuteczność formuły VESSEMIS VITA. Kuracja jest rekomendowana przez najlepszych w Europie urologów i ginekologów jako najlepsza, naturalna terapia na nietrzymanie moczu. Dzięki swoim właściwościom może być także stosowana profilaktycznie przez osoby, które obawiają się wystąpienia tego wstydliwego problemu. Ja osobiście jestem przekonany, że po zastosowaniu tej błyskawicznej formuły biostymulującej, pozbędziesz się najbardziej wstydliwych objawów nietrzymania moczu, odzyskasz pewność siebie i dobre samopoczucie.

Opinia eksperta

„Odkryliśmy pewne naturalne substancje o wyjątkowym działaniu biologicznym. Wpływają one na organizm na poziomie nanokomórkowym. Opóźniają podział telomerów i niemal zatrzymują starzenie się wybranych narządów, wzmacniając je i regenerując. Komórki starzeją się ponad 9-krotnie wolniej, a organizm zaczyna wracać do dawnej formy. Pracuje na najwyższych obrotach. Można powiedzieć, że organizm młodnieje i dzięki temu sam automatycznie likwiduje problem nietrzymania moczu.

 

Jak to możliwe? To bardzo prosta zależność. Substancje aktywne, o których mówiłem, wspomagają organizm w odbudowie i wzmocnieniu mięśni dna miednicy. A to właśnie te mięśnie są odpowiedzialne za prawidłowe trzymanie moczu. Z wiekiem następuje ich osłabienie. Im starszy organizm, tym trudniejsza regeneracja. Odkryta przeze mnie metoda sprawia, że regeneracja mięśni dna miednicy przebiega 4-krotnie szybciej, a nadwrażliwość pęcherza zmniejsza się średnio o 100%. Dzięki temu nietrzymanie moczu zostaje zahamowane po około 4 tygodniach kuracji”.

Prof. Randall

Vessemis Vita: pozbądź się problemu nietrzymania moczu w 4 tygodnie

Każdy może odzyskać normalność

Wystarczy, że będziesz naklejać 1 plaster dziennie, a w Twoim organizmie uruchomi się proces automatycznego przywracania organizmu do stanu równowagi. Po upływie kilku dni zauważysz, że:

 • Twoja bielizna pozostaje czysta i sucha, nawet po dużym wysiłku fizycznym,
 • możesz kichać, kaszleć i śmiać się bez obaw, że stracisz kontrolę nad pęcherzem,
 • nie potrzebujesz już wkładek higienicznych ani specjalnej bielizny wchłaniającej mocz,
 • czujesz się świeżo i komfortowo,
 • poprawiła się jakość Twojego życia seksualnego,
 • emanujesz pewnością siebie i atrakcyjnością.

Poznaj historie sukcesu

„Nie wierzyłam, że to jest możliwe, ale udało się! Wilgotne plamy i nieświeży zapach zniknęły. Wreszcie mogę zapomnieć o wstydzie i strachu przed nagłym popuszczeniem moczu podczas kichnięcia albo podnoszenia zakupów w sklepie czy na ulicy. Czuję się wspaniale, odzyskałam swoją godność!”

Karolina, 37 lat

„Często zdarzało mi się tracić kontrolę. Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego dla kobiety niż nietrzymanie moczu! Dotychczas nic nie było w stanie mi pomóc. Nosiłam nawet pieluchy, ale tylko w zimę – pod grubsze ubrania, żeby nie było widać. Nie sądziłam, że coś jest w stanie mi realnie pomóc. Do czasu, aż zastosowałam VESSEMIS VITA. Już na drugi dzień koło południa przeżyłam pierwszy szok: cały ranek przechodziłam i nic, sucho! Po tygodniu popuszczanie zdarzało się 7-krotnie rzadziej. Bielizna praktycznie przez cały dzień pozostawała sucha i świeża. Po 30 dniach problem zniknął całkowicie! Dziękuję!”

Halina, 61 lat

„Kuracja VESSEMIS VITA jest niesamowicie skuteczna. Dzięki niej uwolniłam się od wstydu i kompleksów związanych z niekontrolowanym oddawaniem moczu. Najważniejsze, że jej działanie przynosi trwałe skutki i to w bardzo szybkim czasie.”

Maria, 59 lat

„Zmiany zachodzą już od pierwszego dnia używania VESSEMIS VITA, ale na początku nie widać ich gołym okiem. Jednak już po 4 tygodniach wiedziałam, że kuracja działa – przestałam popuszczać nawet małe ilości moczu.”

Katarzyna, 48 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: