Visoptic DUO Complex aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki dzięki podwójnemu działaniu Day&Night!

Visoptic DUO Complex aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki dzięki podwójnemu działaniu Day&Night!

 • Łagodzi zmęczenie oczu jeśli spędzasz całe dni przed komputerem
 • Łagodzi obrzęki wokół oczu z powodu noszenia soczewek kontaktowych, zmęczenia oczu, alergii
 • Zwiększy ostrość wzroku poprawiając pracę oczu i mięśni oczu
ZAMÓWIĆ

Objawy, które wskazują na to, że Twój wzrok się pogarsza

Visoptic DUO Complex aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki dzięki podwójnemu działaniu Day&Night!

 1. Suchość, ból, uczucie piasku w oku
 2. Najwyraźniej masz erozję rogówki lub zespół suchego oka
 3. Ból, swędzenie, pieczenie, ropne wydzieliny i zaczerwienienie
 4. Są to objawy zapalenia: spojówek, rogówki, błony naczyniowej oka, powiek
 5. Zmniejsza się ostrość wzroku, obserwuje się rozogniskowanie

Te objawy i ich przyczyny skutecznie eliminuje Visoptic DUO

 • W przypadku zmian związanych z wiekiem:
  Witaminy zmniejszają ryzyko zaćmy i innych powikłań.
 • Przy zmniejszonej widoczności:
  Ekstrakt z borówki poprawia wzrok, w tym przy słabym oświetleniu.
 • Podczas pracy przy komputerze:
  Kwas hialuronowy pomaga złagodzić zmęczenie i usunąć zespół “suchego oka”.
 • Po przebytych infekcjach oka:
  Visoptic DUO eliminuje skutki wcześniejszych infekcji
ZAMÓWIĆ

Opatentowany skład Visoptic DUO

Visoptic DUO Complex aby przywrócić wzrok: zatrzymuje utratę wzroku i łagodzi obrzęki dzięki podwójnemu działaniu Day&Night!

 1. Witaminy A, B, E
  Pomagają zmniejszyć ryzyko powikłań zwyrodnieniowych związanych z wiekiem.
 2. Kwas hialuronowy
  Wspomaga nawilżenie oka, pomaga zmniejszyć dyskomfort.
 3. Borówka
  Pomaga wzmocnić naczynia włosowate siatkówki i normalizować widzenie.
 4. Witamina D
  Pomaga przyspieszyć procesy regeneracji rogówki, poprawić procesy metaboliczne.
 5. Dzika róża
  Przyczynia się do wzmocnienia funkcji ochronnych siatkówki.
 6. Czarna porzeczka
  Ma działanie przeciwutleniające, pomaga chronić oczy przed promieniowaniem UV.

Ekspert: “Aktywne składniki Visoptic DUO są tak skoncentrowane, że wystarczy stosować 2 kapsułki dziennie. Jedna kapsułka Visoptic Day rano oraz Visoptic Night wieczorem

Bez komputera i gadżetów nie możemy w pełni istnieć w społeczeństwie, ale psują nam wzrok. Z pożywienia nie otrzymujemy wszystkich niezbędnych witamin i pierwiastków śladowych, które chronią nasze oczy. Dodatkowe spożycie witamin i ekstraktów jest niezbędne dla wszystkich, a tym bardziej dla osób zagrożonych rozwojem chorób oczu.

 

Z certyfikowanych i całkowicie naturalnych preparatów zalecamy Visoptic DUO. Ten środek wspiera zdrowie całego układu wzrokowego.

 

Tylko dzięki Visoptic DUO można przeciwdziałać rozwojowi związanych z wiekiem zmian siatkówki i chorób oczu, nawet przy takim samym obciążeniu oczu.

Koniński PawełSpecjalista w dziedzinie oftalmologii

Opinie klientów, którym już pomógł Visoptic DUO

Martyna, Warszawa

Zepsułam wzrok, tak jak wszyscy w moim wieku, siedząc przed komputerem. Godzinami siedziałam przed komputerem w pracy, potem w domu. Kiedy na ulicy przestałam normalnie widzieć twarze ludzi, zdałam sobie sprawę, że jest źle. Poszedła do optyki i sprawdziła oczy. Okazało się, że mam wzrok minus 2. Nie denerwowałam się, a zaczęłam szukać sposobów, aby pomóc moim oczom. Tak znalazłam Visoptic DUO. Odbyłam jedną kurację, wzrok poprawił się o 1 punkt. Jestem zadowolona.

Tomek, Katowice

Zawsze miałem problemy ze wzrokiem, a kiedy doszło do -5 — zdecydowałem się na operację. Po operacji cierpiałem z powodu suchości, oczy szybko się męczyły i miałem stan zapalny. Przepisano mi super drogie środki, ale one nie pomogły. Wtedy sam znalazłem Visoptic DUO w Internecie. Po pierwszej kuracji czy przestały boleć i wysychać, a po drugiej w końcu przeszły stany zapalne.

Borys, Gdańsk

Są to najpotężniejsze naturalne środki na oczy. Istnieje wiele ofert, ale większość z nich to smoczki bez certyfikatów i licencji. Zaufanie wzbudził tylko Visoptic DUO. Stosuję go od 3 tygodni, a moje oczy stały się o wiele mniej wraźliwe, tak jak chciałem.

Krystyna, Chełm

Starałam się rozwiązać problem z oczami za pomocą różnych popularnych środków. Dopiero po wielokrotnym obrzęku błony śluzowej oka dowiedziałam się, że okuliści nie zalecają takich kropli i można ich używać nie dłużej niż 2 dni. Znajoma poleciła mi Visoptic DUO, który usunął obrzęk i dzięki niemu udało mi się bezpiecznie zdać na prawo jazdy.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: