VitaHair Man: rozwiązaniem Twojego problemu wypadających włosów!

VitaHair Man: rozwiązaniem Twojego problemu wypadających włosów!

Składniki aktywne preparatu VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i wstrzymują proces ich wypadania, w tym problem łysienia.

 • Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
 • Stymulacja wzrostu nowych włosów
 • Utrzymanie intensywnego koloru włosów
 • Regeneracja i nawilżenie włosów
 • Naturalny, bezpieczny skład
ZAMÓWIĆ

Zapobiegnij wypadaniu włosów!

VitaHairMan jest innowacyjnym produktem, dzięki któremu mogą zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w tym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia odpowiednich środków. VitaHairMan jest preparatem o doskonale skomponowanym składzie, wpływającym na wiele sfer związanych z produkcją włosa.

VitaHair Man: rozwiązaniem Twojego problemu wypadających włosów!

ZAMÓWIĆ

Składniki aktywne

 • Kolagen ze skór ryb morskich. Kolagen – w dużej mierze odpowiada za dobry wygląd włosów. Nadaje im odpowiedniej elastyczności i objętości. Pomaga im również zdrowo rosnąć. Co najważniejsze, odpowiednie dawki kolagenu hamują wypadanie włosów i poprawiają ich gęstość. Kolagen rybi jest zdecydowanie najlepszym wyborem z wszystkich rodzajów kolagenu. Dlaczego? Bo jest najbardziej podobny do ludzkiego, a przez to dobrze się wchłania.
 • Witamina C. Witamina C – bardzo istotna dla skóry głowy, jak również dla prawidłowej produkcji kolagenu. Dzięki temu, że dba o naczynia krwionośne i przepływ krwi, do cebulek dostaje się więcej substancji odżywczych. Dzięki temu włosy mogą rosnąć w prawidłowy sposób.
 • Keratyna. Keratyna – to główny budulec włosa. Jej odpowiedni poziom sprawia, że są one zdrowe, lśniące i odporne na uszkodzenia. Keratyna nadaje włosom również odpowiedniej gładkości i nawilżenia.
 • Witamina E. Witamina E – zwiększa ukrwienie skóry oraz poszerza naczynia krwionośne, co wpływa na odżywienie i dotlenienie mieszków włosowych. Wpływa na nawilżenie włosów i skóry a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki witaminie E włosy są regenerowane i odzyskują blask i zdrowy wygląd.
 • Cynk – niedobory cynku powodują wypadanie włosów, natomiast jego odpowiedni poziom wpływa na tworzenie się keratyny, wchłanianie witamin oraz regulację pracy gruczołów łojotokowych. Cynk korzystnie wpływa na wzrost włosów oraz ich wzmocnienie. Pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie.
 • Selen – dba o to, żeby włosy były odpowiednio nawilżone, sprężyste i elastyczne. Gdy jest go za mało, włosy stają się słabsze i szybciej się łamią. Mogą także szybciej wypadać.
 • Biotyna – jeden z najważniejszych składników na włosy. Biotyna zawiera w sobie cząsteczki siarki, które dostarcza do macierzy włosa. W ten sposób przyczynia się do jego budowy poprzez proces keratynizacji. Biotyna korzystnie oddziałuje też na tempo wzrostu włosów, a jej duże niedobory przyśpieszają ich wypadanie.

Naturalny bezpieczny skład zapewnia brak skutków ubocznych oraz wysoką skuteczność!

Jak działa VitaHairMan?

Zasilenie macierzy włosa oraz poprawa metabolizmu skóry głowy wpływają na umocnienie się cebulek i mieszków włosowych. Włosy przestają wypadać, stają się zdrowsze, gęstsze i znacznie szybciej rosną.

Efekty kuracji VitaHairMan

 1. Zdrowsze, gęstsze włosy
 2. Zaprzestanie wypadania włosów
 3. Wzmocnienie naturalnego koloru włosów (w tym zaniechanie siwienia)
 4. Zdrowsza skóra głowy

VitaHair Man: rozwiązaniem Twojego problemu wypadających włosów!

„Skuteczny preparat na porost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na rynku stale pojawia się coraz więcej środków gwarantujących spektakularne efekty, jeśli chodzi o porost włosów i zahamowanie procesu ich wypadania. Jednak czy warto im ufać? Aby upewnić się co do skuteczności preparatu, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z chorobami skóry głowy i ludzkimi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, gdy jest ono nadmierne i dochodzi do łysienia. Problem ten szczególnie dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, spowodowane produkcją testosteronu, a dokładniej rzecz ujmując dihydrotestosteronu. Sprawia on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz cieńsze i słabsze włosy, a z czasem prowadzi do zaburzeń ich produkcji, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa też stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, przychodząc do mnie, jest gotowych na podjęcie bardzo drastycznych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed podjęciem tak radykalnych decyzji warto spróbować najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które wpływają na wzmożenie aktywności skóry głowy do porostu włosów. Jest to bezpieczny, a skuteczny sposób. Warto wybrać preparat o naturalnym składzie, który nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś bogatego w biotynę, selen, ale też kolagen czy kwas hialuronowy“

Najczęściej zadawane pytania

1. Czym jest VitaHairMan?

VitaHairMan to kapsułki, które wspierają porost włosów, hamują proces wypadania włosów oraz korzystnie wpływają na stan skóry głowy.

 

2. Jak stosować VitaHairMan?

Producent rekomenduje stosowanie 2 kapsułek dziennie, rano i wieczorem. Każdą kapsułkę należy popić dużą ilością wody.

 

3. Ile zawiera jedno opakowanie i na ile wystarcza?

1 opakowanie zawiera 60 kapsułek, co wystarcza na miesięczną kurację.

 

4. Czy VitaHairMan jest bezpieczny?

VitaHairMan jest skutecznym i bezpiecznym produktem. Wszystkie jego składniki są naturalnego pochodzenia, co wpływa na brak skutków ubocznych i wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania.

 

5. Kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Producent w celu osiągnięcia optymalnych efektów zaleca 3-miesięczną kurację, aby w pełni odżywić cebulki i mieszki włosów, odpowiedzialnych zarówno za wzrost, jak i wypadanie włosów. Jednak wielu klientów dostrzega znaczące różnice już w pierwszych tygodniach stosowania produktu.

 

6. Kto może stosować VitaHairMan?

Produkt przeznaczony jest dla pełnoletnich mężczyzn, którzy chcą poprawić stan swoich włosów. W razie wątpliwości co do stosowania preparatu warto skonsultować się z producentem bądź swoim lekarzem. VitaHairMan to naturalny produkt, co wpływa na bezpieczeństwo jego stosowania.

Opinie klientów

VitaHairMan biorę od niedawna. Jednak już widzę znaczącą różnicę. Włosy przestały wypadać garściami i naprawdę da się zauważyć, że zaczynają wyrastać nowe. Szczerze, najpierw mój fryzjer zauważył poprawę, którą teraz ja widuję każdego dnia w lustrze. Cieszę się, że jest produkt, który jest niedrogi a tak skuteczny. Polecam!

Franciszek (35 lat, Lublin)

Mimo młodego wieku zauważyłem, że robią mi się zakola. Dziewczyna kupiła mi na urodziny VitaHairMan. Jestem jej za to bardzo wdzięczny. Moje włosy wróciły do normy, a ja cieszę się dalej ich dobrym stanem. Nie chcę wyłysieć i staram się bardzo o to dbać. Zależy mi na dobrym wyglądzie. Zauważyłem, że moja broda również ładniej się prezentuje.

Konrad (27 lat, Zakrzew)

Żyję w dużym stresie. Taka praca. Włosy zaczęły wypadać mi lata temu… byłem przekonany, że to kwestia genów – ojciec też miał zakola, a na stare lata niemal zupełnie wyłysiał. Jednak wstydziłem się swojego wyglądu, czułem że wyglądam nieprofesjonalnie, niechlujnie… Żona też wolała mnie z włosami. Myślałem o tupeciku, przeszczepie… O wszystkim. Nigdy bym nie podejrzewał, że to kwestia odpowiedniej diety i suplementacji odpowiednich składników. Teraz czuję się męsko i nabrałem pewności siebie, którą kiedyś zgubiłem z racji wyglądu.

Jan (46 lat, Wrocław)

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: