VIZONIC nadszedł czas przywrócić wzrok!

VIZONIC nadszedł czas przywrócić wzrok!

 • Łagodzi napięcie i ból oka w 5 minut
 • Przywraca widzenie o 99% w 1 kurs
 • Zapobiega rozwojowi chorób oczy i osłabieniu wzroku
ZAMÓWIĆ

Główny powód słabego wzroku zakłócenie trybu pracy mięśni oka!

VIZONIC nadszedł czas przywrócić wzrok!

 1. Układ mięśniowy skupia oczy w taki sposób, aby powstałe obrazy, przechodzące przez soczewkę, były rzutowane na siatkówkę.
 2. Brak równowagi w mięśniach może powodować niewystarczającą lub nadmierną kompresję gałki ocznej.
 3. Soczewka jest zdeformowana , ostrość widzenia się zakłóca, obraz jest niejasny.

Technologia eye muscle support

VIZONIC nadszedł czas przywrócić wzrok!

 • Łagodzi stany zapalne , napięcie, suchość i podrażnienie
 • poprawia ostrość wzroku , wzmacnia siatkówkę oka
 • stymuluje synapsy nerwowe , które zapewniają wyraźny wzrok
 • poprawia aktywność mięśni pod wpływem zmieniającego się obciążenia, łagodzi i zapobiega hipertoniczności
 • zapewnia poprawną fokusowanie się soczewki
 • wzmacnia naczynia i polepsza krążenie krwi
 • eliminuje ryzyko rozwoju niebezpiecznych chorob oczu
 • normalizuje ciśnienie w oku
ZAMÓWIĆ

Ich wzrok został już przywrócony za pomocą Vizonic

Agata Swanowska,
Warszawa, 31 rok

Mój wzrok pogarszał się w ciągu wielu lat. Nie zwracałam na to uwagi, ale w pewnym momencie spadł do -6, a moje prawe oko prawie przestało widzieć. Wiecie, jestem pianistą, tworzę muzykę od dzieciństwa, oczywiście mogę grać w dotyku, ale o wiele łatwiej jest grać widząc nuty. A co jeśli nie zobaczę tych notatek? Okulary i soczewki nie pomagają: po noszeniu zaczyna mi się straszna migrena. W desperacji poszedłam do lekarza, który zasugerował, że nie ma nic lepszego niż Vizonic. Nie liczyłam na cudowne uzdrowienie, ale nadal zdecydowałam się zamówić Vizonic. Wyobraźcie sobie, że po pierwszym kursie zaczęłam widzieć o wiele lepiej! Na następnej wizycie u lekarza okazało się, że mój wzrok już był -1! Mój lekarz uśmiechnął się i powiedział, że wzrok ulegnie dalszej poprawie! Jezu, jak ja się cieszę! Będę zamawiać Vizonic i dalej!

Daniel Stewanowski,
Poznań, 36 łat

Jestem programistą w międzynarodowej firmie. Większość czasu spędzam za monitorem i, niezauważalnie dla siebie, zaczął mi się pogarszać wzrok. Bóle głowy i napięcie w moich oczach stały się moimi stałymi towarzyszami. Zdecydowałem, że muszę to zatrzymać. Wziąłem dwutygodniowe wakacje, zamówiłem Vizonic i kompletnie oderwałem oczy od monitora. Brałem Vizonic, robiłem treningi dla oczy i jadłem świeże owoce i warzywa. Zaskoczony byłem wynikiem! Widzę wszystko tak wyraźnie, że mimowolnie czuję się młodym studentem: widzę to lepiej niż na pierwszym roku studiów! Teraz zawsze będę bardziej ostrożny ze wzrokiem!

Karol Piekarski,
Gdańsk, 51 rok

Dowiedziałem się o Vizonic w przychodni, tam aktywnie dyskutowali na go temat, więc postanowiłem spróbować, a co jeśli pomoże? Już zauważam jak wiek wpływa na mój wzrok, często musiałem używać okularów, ponieważ nie widziałem numeru autobusu łub inne podobne rzeczy. Tak, a okulista przekazał do mnie rozczarowujące prognozy – już z siatkówką zaczęły się problemy. Mówią że Vizonic radzi sobie przy wszystkich problemach z oczami. Co mogę powiedzieć, środek jest wspaniały! Teraz wszystko widzę o wiele lepiej, widzę nawet małe szczegóły z daleka. Polecam śmiało!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: