W-LOSS odchudzanie: rewolucyjny zamach stanu w ketozie!

W-LOSS odchudzanie: rewolucyjny zamach stanu w ketozie!

Ketoza – pozyskiwanie energii z tłuszczów, a nie z glukozy, która dostaje się do organizmu wraz z węglowodanami. Jeśli ciało przestaje otrzymywać energię z węglowodanów, to po 7-14 dniach przechodzi w stan ketozy. W rezultacie rozpoczyna się aktywna transformacja tłuszczów w energię.

 

Jednak dieta polegająca na wykluczeniu węglowodanów z diety jest trudna do zaakceptowania przez ludzi.
Z W-loss możesz rozpocząć proces udchudzania się bez torturowania siebie. Kompleks zapewni dostawę ketonu do ciała z zewnątrz, pomagając pozbyć się nadmiaru tłuszczu.

WYGRYWANA KOMBINACJA KETOZA+W-loss

W-LOSS odchudzanie: rewolucyjny zamach stanu w ketozie!

 • etap 1
  Ketoza pozwoli Ci spalić trudnodostępny tłuszcz przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej. Zmniejszenie spożycia węglowodanów, zapewnia stabilizację wagi i brak powrotu utraconych kilogramów.
 • etap 2
  W-loss wyzwala działanie ketozy: przyspiesza metabolizm, zmniejsza apetyt i bezpośrednio atakuje zapasy tłuszczu!

POTĘŻNE SKŁADNIKI W SKŁADZIE W-loss

W-LOSS odchudzanie: rewolucyjny zamach stanu w ketozie!

 1. Ananas
  przyspiesza proces odchudzania dzięki dużej zawartości bromelainy – „enzymu odchudzającego”. Aktywuje rozpad złożonych lipidów, białek i tłuszczów, obniża poziom cholesterolu we krwi, poprawia trawienie, wzmacnia działanie soku żołądkowego.
 2. Kumkwat
  normalizuje procesy trawienne, przyspiesza metabolizm, zawiera dużą ilość składników odżywczych.
 3. Papaja
  aktywizuje metabolizm, pomaga białkom szybciej się rozkładać i jednocześnie nie zamieniać się w tłuszcze.
 4. Marakuja
  źródło niezbędnych mikro- i makroelementów, wywołuje uczucie sytości, sprzyja delikatnemu oczyszczaniu jelit.
 5. Zielona herbata
  poprawia wymianę ciepła poprzez przetwarzanie odłożonych tłuszczów. Zmniejsza ilość cukru w organizmie. Usuwa nadmiar płynów.
 6. Witamina В6
  przyspiesza metabolizm, rozkłada tłuszcze, hamuje uczucie głodu i stymuluje wydatek energetyczny.

OPINIA EKSPERTÓW O W-loss

Doroti Gudoll, Amerykański dietetyk, praktyka zawodowa – 30 lat.

W procesie ketozy tłuszcze są rozkładane na kwasy tłuszczowe i glicerynę, które następnie przekształcane są w ciała ketonowe. Jednak ketoza jest wywoływana tylko w przypadku całkowitego wyczerpania zapasów glikogenu w wątrobie i tkance mięśniowej, zwykle dzieje się to w ciągu 7-14 dni.

 

Aby przyspieszyć ten proces, za którym idzie spalanie tłuszczu, polecam moim pacjentom suplement diety W-loss. W-loss doskonale wspiera ciało podczas diety ketonowej: wzbogaca ciało o niezbędne elementy, tłumi głód, eliminuje zmęczenie i niepokój. W-loss zapewnia zdrową i naturalną utratę wagi, i nie mniej ważne, bez zwiotczenia skóry, co przyniesie wyjątkowe korzyści dla Twojego ciała.

Opinie

«O ile siebie pamiętam – zawsze jestem na diecie. Głód, sen i problemy ze skórą były moimi stałymi towarzyszami. Na wadze pojawił się minus, ale potem nastąpił ogromny plus i wszystko w kólko. Dowiedziałam się o W-loss od dietetyka. Wynikiem utraty wagi cieszyłam się niemal natychmiast. Co tydzień widziałam na wadze minus 3 kg. Dla mnie to była prawdziwa magia. Mój stan zdrowia był świetny, nie było głodu, spałam przez 7 godzin dziennie».

Dorota N, 27 lat

«Dla mnie W-loss było zbawieniem. Nigdy nie myślałam, że mogę jeść wszystko, co kocham, a jednocześnie schudnąć. Faktem jest, że zawsze miałam nadmiar węglowodanów w diecie. Co przekształciło się dla mnie w nadwagę 100 kg w ciągu 29 lat. Ogólnie rzecz biorąc, jak tylko nieznacznie dostosowałam ilość węglowodanów, waga zaczęła spadać. Ale nie mogę żyć bez węglowodanów, bo naprawdę lubię fast foody. Potem dowiedziałam się o W-loss. Po użyciu tego lekarstwa proces spalania nadmiaru wagi przebiegał znacznie szybciej i nawet nie musiałam rezygnować z węglowodanów. W sumie w ciągu 4 miesięcy schudłam 25 kg. DIETA KETO – po prostu strał w piąteczkę! Polecam wszystkim!»

Joanna K, 49 lat

Jak mało wiemy o naszych ciałach. Nie zastanawiałem się nawet, jakie zachodzą w nim złożone procesy, dopóki nie dotarłem do dietetyka i nie usłyszałem o ketozie. Jestem leniwą osobą. Nie mogę siedzieć na dietach, nie uprawiam też sport. Dlatego szukałem czegoś łatwego i szybkiego. O W-loss mogę powiedzieć jedno – musisz to spróbować! Dzięki temu środku udało mi się zrzucić rekordowe 15 kg i osiągnąć idealną sylwetkę.

Michał R, 34 lata

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: