XtraBig na potencję: odblokuje twój potencjał seksualny!

XtraBig na potencję: odblokuje twój potencjał seksualny!

 • Dłuższy penis oraz potężna i stabilna erekcja
 • Zwiększa wytrzymałość i przyjemność podczas stosunku
 • Sprawia, że stosunek trwa nawet 4 godziny
ZAMÓWIĆ

26 000 naszych klientów nie było zadowolonych z seksu

 • Stracili młodzieńczą erekcję i witalność
 • Cierpieli z powodu przedwczesnych wytrysków i małego ptaszka
 • Ze względu na słabą erekcję i mały rozmiar nie potrafili zadowolić swoich partnerek
 • Ich pewność siebie i radość z seksu całkowicie zniknęła

MAKSYMALNIE SKUTECZNY SKŁAD

XtraBig na potencję: odblokuje twój potencjał seksualny!

 1. Korzeń sarsaparilla
  idealny dla osób, które chcą zadbać o rozwój mięśni i urodę seksualną, składnik ten także znakomicie wspomaga potencję
 2. Buzdyganek
  odpowiada za pobudzenie seksualne, znajdujące się w nim związki stymulują lutropinę, a ta bezpośrednio wpływa na męskość
 3. Ziela owsa zwyczajnego
  jeden z ważniejszych składników używanych w medycynie ludowej, wspiera leczenie większości męskich przypadłości
 4. Jagody palmy sabałowej
  regulują pracę i przepływ enzymów wewnątrz prącia i wydłużają erekcję
ZAMÓWIĆ

Dlaczego ponad 26 000 mężczyzn wybrało « XtraBig»?

 • Unikalna receptura, która wzmacnia erekcję, poprawia libido i kondycję seksualną oraz wydłuża członka
 • Poprzez pozytywne oddziaływanie na lutropinę pobudza organizmu do produkcji hormonu męskości
 • Tylko naturalne składniki – środek można łączyć z innymi lekami
 • Syntetyzuje tlenek azotu – kluczowy element w poprawie erekcji oraz zwiększaniu rozmiaru

Jak stosować «XtraBig» ?

XtraBig na potencję: odblokuje twój potencjał seksualny!

 1. Zażyj środek na godzinę przed posiłkiem.
 2. Jedną kapsułkę należy popić dużą ilością wody.
 3. Kuracja powinna trwać minimum 30 dni.

Seksuolog zaleca «XtraBig»

Polecam kapsułki «XtraBig» Aktywują proces podniecenia seksualnego, który rozpoczyna się w mózgu i rdzeniach kręgowych. Preparat przyspiesza przekazywanie impulsów nerwowych, które syntetyzują tlenek azotu w ciele. W rezultacie krew natychmiast wypełnia ciała jamiste w penisie i dochodzi do erekcji. «XtraBig» naprawia problemy zaburzeń erekcji już na etapie jej pobudzania, a dodatkowo pomaga przedłużyć stosunek seksualny oraz likwiduje kłopoty z przedwczesnym wytryskiem.

Szymon Kowalczyk,
Seksuolog z 30-letnim stażem

Opinia na temat «XtraBig»

Piotr Mam

31 lat Od 3 lat jestem szczęśliwie żonaty. Moja żona jest młodsza ode mnie, ma 26 lat. Jest wysoką brunetką, ma duże piersi i jest mega seksowna. Wszyscy koledzy nazywają mnie farciarzem, że udało mi się taką znaleźć. Świetnie się nam układało, do czasu kiedy zacząłem niedomagać w łóżku. Problemy z erekcją pojawiły się nagle, jakieś pół roku temu. Boję się, że w pewnym momencie nie będę w stanie zaspokić potrzeb żony, a to chyba najgorsze co może spotkać faceta. Na szczęście znalazłem kapsułki XtraBig. Bez wahania je zamówiłem. I powiem Wam, że są świetne! Nie mam już problemów z erekcją, nasze stosunki są długie, a żona jest bardzo zadowolona!. Polecam!

Andrzej

Najgorsze co może spotkać faceta to, gdy masz małego ptaszka. Cierpisz z powodu kompleksów, straciłeś pewność, a siebie, a Twoje relacje stają się chłodne jak wiosenny poranek. Mimo, że Twoja dziewczyna mówi, że wszystko jest dobrze, Ty i tak czujesz, że nie jesteś w pełni sprawny. W końcu padło i na mnie. Nie mogłem się pozbierać, gdy podczas gry wstępnej dziewczyna wyśmiała wielkość mojego penisa. Byłem załamany, myślałem, że stracę przez to dziewczynę. Kolega polecił mi XtraBig. Poprawa nastąpiła natychmiast! Jestem bardzo wdzięczny za pomoc!

Paweł

Całkowicie straciłem zainteresowanie seksem. Stosunki odbywałem raz, max dwa razy w miesiącu. Nie było z tym problemu dopóki nie miałem dziewczyny. Często było tak, że w ogóle nie miałem erekcji. Czasem zanikała w trakcie stosunku. Kiedy w moim życiu pojawiła się dziewczyna, postanowiłem działać. Widziałem w internecie reklamę XtraBig. Kliknąłem w linka i przeczytałem opinie o tym suplemencie. Stwierdziłem, że spróbuję. Dzięki temu poprawiło mi się libido i jestem twardy jak skała!

Kamil

Mam 24 lata, mam dwie prace i prowadzę własną firmę. Lubię imprezować, lubię dziewczyny, co tu więcej mówić. Kiedy po całonocnej imprezie, poszedłem z dziewczyną do domu, liczyłem na udany stosunek. Niestety chwilę po rozpoczęciu gry wstępnej, moje plany pokrzyżował przedwczesny wytrysk… Do tej pory nigdy nic takiego nie miało miejsca. Postanowiłem kupić XtraBig. To kapsułki, które wzmacniają męskość, a alkohol nie osłabia ich działania. Teraz jestem gotowy do działania w każdej chwili i nie mam już problemów z przedwczesnym wytryskiem!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: