ActioComfort na stawy: ZAPOMNIJ O BÓLU STAWÓW RAZ NA ZAWSZE!

ActioComfort na stawy: ZAPOMNIJ O BÓLU STAWÓW RAZ NA ZAWSZE!

 • W 99% przypadków uszkodzona tkanka stawowa ulega odbudowie
 • Przywraca sprawność ruchową w 2 tygodnie
 • Uśmierza wszystkie objawy bólowe 30 minut po użyciu
 • Hamuje wszelkie procesy zapalne, a Ty zapominasz o problemie na zawsze
ZAMÓWIĆ

KAŻDY Z NAM MOŻE BYĆ OBJĘTY RYZYKIEM

 • Nadwaga i brak ruchu
 • Grypa, infekcje i inne choroby układowe
 • Regularna aktywność fizyczna co najmniej 3 razy w tygodniu
 • Urazy i siniaki
 • Wiek powyżej 35 lat
 • Masz tendencje do częstych obrzęków

ActioComfort – NOWE SŁOWO W MEDYCYNIE

ActioComfort na stawy: ZAPOMNIJ O BÓLU STAWÓW RAZ NA ZAWSZE!

ActioComfort – jest to intensywny krem składający się z naturalnego kompleksu składników, oparty o kolagen 99,5%, natomiast w innych kremach kolagen ma zanieczyszczenia powyżej 50%.

Dzięki obfitości kolagenu w swym składzie, wchłanianie się ActioComfort jest kilka razy silniejsze, niż dla produktów konkurencyjnych. Składniki aktywne dostają się jak najgłębiej i precyzyjnie działają na ścięgna i więzadła.

ZAMÓWIĆ

JAK TO DZIAŁA?

 • Eliminuje ból działając na zakończenia nerwowe sąsiadujące z torebką maziową (zbiorowisko płynu położone między kośćmi, zapewniające stawom gładkie funkcjonowanie)
 • Przywraca elastyczność ścięgien łączących się z kośćmi i odpowiedzialnych za sprawność ruchową.
 • Wzmacnia tkankę łączną umiejscowioną wokół stawów.

100% INNOWACYJNY NATURALNY SKŁAD

ActioComfort na stawy: ZAPOMNIJ O BÓLU STAWÓW RAZ NA ZAWSZE!

 1. КOlej z Nasion Konopi
  Szybko przyjmowany aktywuje procesy metaboliczne w tkance chrzęstnej, odbudowuje ją i chroni przed zużyciem
 2. Czysty Kolagen 99,5%
  penetruje pory ścian komórkowych, przywracając chrząstce gęstość i odżywiając komórki tkanki łącznej.
 3. Kit Pszczeli
  wspiera aktywne gojenie się tkanek, przywraca i wzmacnia chrząstkę, zmniejszając przy tym odrętwienie i ból
 4. Ekstrakt z Arniki
  bierze udział w tworzeniu się białek chrzęstnych, a także pomaga przywracać ich strukturę i właściwości

ORTOPEDZI NA TEMAT ActioComfort

Niestety z biegiem czasu średni wiek osób cierpiących na różne choroby ortopedyczne spada. W dzisiejszych czasach nie jest niczym dziwnym, że przychodzi do mojego gabinetu 20-latek z problemami stawów. Doprawdy utrudnia to życie i wpływa na samopoczucie.

 

Nie popieram jednak leków, zastrzyków czy operacji. Najskuteczniejsze, a zarazem nieszkodliwe dla innych organów, jest ActioComfort. Jest bezbolesne i szybkie. Moi pacjenci zaobserwowali znaczącą poprawę w pierwszym tygodniu.

 

Obecnie większość moich kolegów po fachu skupia się na tym produkcie, gdyż jest to bez dwóch zdań lider pośród uznanych preparatów stosowanych na tego typu problemy. A setki wdzięcznych pacjentów potwierdzają ten fakt.

Piotr Nowicki, chirurg ortopedii,
27 lat doświadczenia

ONI JUŻ ZAPOMNIELI O BÓLU STAWÓW

Andrzej

Kiedy kolana mi spuchły, że nie wspomnę o zaczerwienieniu i nieznośnym bólu, od razu poszedłem z tym do lekarza. Polecił mi ActioComfort.Pomyślałem że to kolejna bujda, jak wszystkie nowe towary, ale posłusznie podporządkowałem się zaleceniom lekarza i tydzień później zaobserwowałem niesamowite rezultaty. Tak bardzo się cieszę, że nie miałem operacji i pozbyłem się tego problemu w krótkim czasie.

Izabella

Gdy tylko dotknął mnie artretyzm – pomyślałem że jedyne rozwiązanie to operacja. Z powodu nabrzmiałej kości chodzenie mnie bolało, żadne buty nie pasowały, tkanki były spuchnięte i ciągle bolały. Znajomy polecił mi spróbować ActioComfort. Wypróbowałem i tego samego dnia poczułem, że opuchlizna się zmniejszyła. A po miesiącu minęła całkowicie. W pełni wyzdrowiałem. Patrzcie na rezultaty. Jestem niezmiernie wdzięczny!

Władysław

Od roku nie mogłem otworzyć dłoni. To strasznie nie na rękę, ponieważ pracuję przy załadunku. Nie mam za dużo pieniędzy i w końcu zacząłem szukać taniego, lecz skutecznego rozwiązania. Zamówiłem ActioComfort na tej stronie. Rzecz jasna nie sądziłem, że moja choroba szybko minie czy też w ogóle. Lecz po tygodniu obrzęk znacząco zmalał. Pełen powrót do zdrowia zajął mi 3 miesiące. Najbardziej jednak się bałem, że ból znowu powróci. Ale chyba moje obawy były bezpodstawne!

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: