Arthral Forte na stawy: to wrog numer 1 wszelkich problemów ze stawami i kręgosłupem!

Arthral Forte na stawy: to wrog numer 1 wszelkich problemów ze stawami i kręgosłupem!

 • Eliminacja chronicznego bólu mechanicznego i reumatoidalnego
 • 7-krotnie szybsze usunięcie stanów zapalnych stawów
 • Natychmiastowa likwidacja przyczyn zwyrodnień stawów
 • Zmniejszenie ryzyka kontuzji nawet o 93,8% i ochrona przed opuchlizną
ZAMÓWIĆ

ARTHRAL FORTE błyskawicznie uderza w źródła problemów

Ultrainnowacyjny hydrożel to jedyne na rynku tak skuteczne antidotum na choroby stawów (m.in. artrozę, RZS, ZZSK, dnę moczanową, osteoporozę), kręgosłupa i urazy powypadkowe. Jako jedyny działa niemal natychmiast, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych, tak jak ma to miejsce w przypadku innych środków dostępnych na rynku.

 1. ELIMINACJA DŁUGOTRWAŁEGO BÓLU I STANÓW ZAPALNYCH. W 100% naturalny hydrożel usuwa mechaniczny ból towarzyszący poruszaniu się, jak i nerwobóle pojawiające się przy stanach zapalnych stawów.
 2. USUWA ZNIEKSZTAŁCENIA W OBRĘBIE STAWÓW. Arthral Forte likwiduje zapalenie w błonie maziowej stawów, które doprowadziło do destrukcji oraz zniekształcenia chrząstki stawowej, a tym samym – do zesztywnienia stawów.
 3. POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ APARATU WIĘZADŁOWEGO. Formuła 10-krotnie szybciej odbudowuje przedwcześnie zużyte tkanki tworzące staw. W przypadku zwyrodnienia np. aparatu więzadłowego kolana, kuracja regeneruje uszkodzony staw rzepkowo – kolanowy.
 4. ELIMINUJE PORANNE SZTYWNIENIE STAWÓW. Preparat bazujący na ekstraktach roślinnych regeneruje uszkodzone krążki międzykręgowe odpowiedzialne za ograniczenie ruchomości po długim przebywaniu w jednej pozycji, np. podczas snu czy siedzenia.
 5. ZAPOBIEGA URAZOM I KONTUZJOM DOZNAWANYM PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO. Arthral Forte jest odpowiedni również dla osób lubiących aktywność fizyczną. Eliminuje wszelkie mikrourazy powstałe przy regularnym nadwyrężaniu mięśni, ścięgien oraz stawów.
 6. PRZYWRACA 100% SPRAWNOŚĆ RUCHOWĄ. Przełomowy hydrożel okrzyknięty „wrogiem numer 1 chorób stawów” już po 30 dniach stosowania regeneruje wszelkie uszkodzone stawy, kości oraz więzadła. Pozwala na błyskawiczny powrót do sprawności ruchowej, niezależnie od płci, wieku oraz stopnia zaawansowania schorzenia.

Arthral Forte na stawy: to wrog numer 1 wszelkich problemów ze stawami i kręgosłupem!

ZAMÓWIĆ

Tajemnica skuteczności Arthral Forte tkwi w NATURZE!

Arthral Forte bazuje jedynie na unikalnych składnikach pochodzenia roślinnego, których nieszablonowa kombinacja błyskawicznie regeneruje uszkodzone stawy, chrząstki czy więzadła. To właśnie zestawienie w odpowiednich proporcjach w pełni naturalnych ekstraktów sprawia, że Arthral Forte stał się prawdziwym pogromcą zwyrodnień stawów i odkryciem XXI wieku na skalę światową. Wielu ekspertów już określiło produkt „Pionierską metodą wyprzedzającą swoją epokę.”

 • OLEJ PICHTOWY. To tradycyjny rosyjski medykament pochodzący z terenów wschodniej Syberii. Wykazuje silne właściwości przeciwzapalne, dlatego jest niezastąpiony w leczeniu chorób stawów. Wcieranie olejku likwiduje nerwobóle, łagodzi bóle reumatyczne, pomaga przy zapaleniu stawów oraz nadwyrężeniu mięśni.
 • EKSTRAKT Z KORZENIA MARALA. Działa przeciwbólowo, przeciwutleniająco i przeciwzapalnie. Jest stosowany w celu poprawy wydolności organizmu oraz pamięci. To adaptogen, który zwiększa wydolność organizmu, niweluje zmęczenie i optymalizuje procesy immunologiczne.
 • PROPOLIS SYBERYJSKI. Działa regeneracyjnie i przyspiesza odnowę tkanek, a także ich bliznowacenie. Ponadto, można mu przypisać właściwości antyreumatyczne i stymulujące krążenie krwi. Dzięki uzupełnieniu zapasów witaminy D, która jest zawarta w propolisie, łagodzi on ból i objawy zapalenia stawów.
 • PIĘCIORNIK BŁOTNY. Działa przeciwzapalnie, dlatego szybko zwalcza artrozę i zapalenia stawów. Jest polecany przy zapaleniu korzonków. Działa tonizująco i ściągająco. Eliminuje złogi soli w stawach, przyczyniając się do regeneracji chrząstki. Wykazuje również silne właściwości przeciwutleniające, zapobiegając starzeniu się tkanki.

Arthral Forte na stawy: to wrog numer 1 wszelkich problemów ze stawami i kręgosłupem!

Niezależne badania kliniczne potwierdzają niewiarygodnie wysoką skuteczność Arthral Forte

 • Eliminacja bólu stawów, zarówno zapalnego (opuchlizna stawu, ciepłota i zaczerwienienie), jak i niezapalnego (brak opuchlizny, zaczerwienie stawu i ciepłota). Ponadto, likwidacja bólu jednostawowego lub wielostawowego.
 • Likwidacja obrzęków i opuchlizny towarzyszącej stanom zapalnym, przede wszystkim symetrii zajętych stawów, np. obrzęku obu stawów skokowych jednocześnie, obu nadgarstków czy stóp.
 • Usunięcie nawet ostrego stanu zapalnego, któremu towarzyszy zaczerwienienie, podwyższona temperatura danego obszaru ciała, obrzęk, ból i trudności w normalnym poruszaniu się.
 • Odbudowa zniszczonej chrząstki stawowej, więzadeł i stawów. Unormowanie produkcji kolagenu i mazi stawowej odpowiedzialnej za prawidłowe poruszanie się.

„Przepisuję ten innowacyjny hydrożel wszystkim moim pacjentom.”

„Dolegliwości stawów zaliczają się do schorzeń postępujących w niezwykle szybkim tempie. Rozwijają się m.in. w wyniku zaburzeń ilości chrząstki stawowej odpowiedzialnej za amortyzowanie ruchów. Jako naukowiec czułem się zobowiązany do stworzenia czegoś, co raz na zawsze pozwoliłoby pozbyć się wszelkich chorób stawów niezależnie od ich przyczyny.

Wraz z moim zespołem udało nam się opracować formułę wprost idealną, nazwaliśmy ją Arthral Forte. To hydrożel o niespotykanej dotąd kombinacji w pełni naturalnych bioskładników. Preparat przenika przez skórę właściwą, docierając do zdewastowanych tkanek chrzęstnych, więzadeł i stawów. Natychmiast rozpoczyna regenerację powierzchni stawowych oraz reguluje produkcję mazi stawowej odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie układu ruchowego, co skutkuje trwałą eliminacją nawet najcięższych problemów związanych ze stawami i kręgosłupem. Arthral Forte to zdecydowany numer 1 na skalę światową!”

BORIS WORONOW, ortopeda, reumatolog, dyrektor Institut Zabolevaniy Sustavov i Degeneratsii Pozvonochnika (tłum. Instytut Chorób Stawów i Zwyrodnienia Kręgosłupa) w Petersburgu.

“Arthral Forte posiada Europejską Gwarancję Najwyższej Jakości”

Arthral Forte na stawy: to wrog numer 1 wszelkich problemów ze stawami i kręgosłupem!

Ten unikalny produkt został objęty Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości. To certyfikat przyznawany innowacyjnym rozwiązaniom, które stale przyczyniają się do rozwoju najnowszych technologii. Sekretarz i Prezes Zarządu Europejskiej Kapituły Jakości i Skuteczności przyznają go jedynie formułom i produktom poddanym serii rygorystycznych badań klinicznych. To międzynarodowe wyróżnienie potwierdza wysoką skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania kuracji.

Już ponad 8 750 Polek i Polaków potwierdza wysoką skuteczność Arthral Forte!

Moja koleżanka namówiła mnie niedawno na lekcję tańca. Niby pomysł ciekawy, ale kto to słyszał, żeby kobiety w naszym wieku na takie kursy chodziły. No i cóż, nie myliłam się w tym osądzie. Tak mi coś strzeliło w biodrze, że nie mogłam podnieść się z łóżka. Tylko coś trzeszczało, strzykało. Bałam się, że czeka mnie wózek inwalidzki. Nie wiem, co by ze mną było, gdyby nie ten wspaniały hydrożel. Polecam Arthral Forte wszystkim moim znajomym, którzy cierpią na zwyrodnienia stawów.

Zofia G., 69 l. Zamość

Po latach ciężkiej pracy w kopalni, kręgosłup, nadgarstki i kolana powoli zaczęły odmawiać mi posłuszeństwa. Ledwie się poruszałem, o jakichś domowych robótkach to nawet nie będę wspominać. Ból był nieznośny, do tego okropne obrzęki i opuchlizny. Były takie dni, kiedy to nie mogłem nawet założyć spodni. Musiałem prosić żonę o pomoc. Czułem się jak jakiś niedołężny starzec. Całe szczęście, mój syn znalazł mi Arthral Forte. Teraz czuję się jak 20-latek i mogę majsterkować przy samochodzie.

Waldemar H., 57 l., Śląsk

Rok temu miałem poważny wypadek samochodowy. Specjaliści dawali mi małe szanse na powrót do zdrowia. Nie poddałem się i udowodniłem, że da się wszystko, jeśli się chce! Najgorsze problemy miałem z nogą, którą dosłownie za sobą ciągnąłem. Ból był przy tym tak niemiłosierny, że codziennie musiałem łykać kilka tabletek przeciwbólowych, które niszczyły mi tylko wątrobę i żołądek. Znalazłem idealne rozwiązania – Arthral Forte, mój numer 1 w walce z chorobą stawów. Tydzień temu wróciłem do biegania. Czuję się szczęśliwy!

Adam K., 41 l., Wrocław

Od 10. roku życia gram w koszykówkę. Codzienne treningi, lata wyrzeczeń i ścisła dieta doprowadziły mój organizm do ruiny. W swojej karierze przeszedłem wiele. W wieku 27 lat miałem na swoim koncie uraz kręgosłupa, kilkukrotnie zerwane ścięgna, połamane nogi i ręce. Wszystko szybko się zrastało, ale ostatnio zacząłem odczuwać każdą kontuzję. Coraz gorzej się czułem, bolał mnie każdy mięsień. Na szczęście trener podsunął mi Arthral Forte. Ten hydrożel to prawdziwy geniusz! Znowu wróciłem na boisko i czuję się jak nowonarodzony.

Norbert K., 30 l., Kłodzko

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: