Cardioactive przeciw nadciśnieniu: normalizuje ciśnienie krwi i samopoczucie od pierwszego użycia!

Cardioactive przeciw nadciśnieniu: normalizuje ciśnienie krwi i samopoczucie od pierwszego użycia!

Skuteczna ochrona przed zawałem serca i udarem mózgu

 • Szybko i delikatnie normalizuje ciśnienie krwi i rytm serca
 • Oczyszcza naczynia krwionośne z cholesterolu, przywraca je tonus i elastyczność
 • Jest bezpiecznie w każdym wieku, skutecznie na wszystkich etapach nadciśnienia
ZAMÓWIĆ

Rewelacyjne odkrycie naukowców

Włoscy naukowcy z Państwowego Centrum Flebologicznego spędzili 8 lat na tworzeniu kropli CardioActive. Produkt dostał nazwę „Odkrycie roku” i był nominowany do nagrody Heidner International Medical Award. Kilka testów na różnych poziomach wykazało, że krople są wysoko skuteczne i bezpieczne. Dzięki temu naukowcy otrzymali wszystkie licencje i certyfikaty jakości, a także sponsoring państwowy przy produkcji środka.

Cardioactive przeciw nadciśnieniu: normalizuje ciśnienie krwi i samopoczucie od pierwszego użycia!

ZAMÓWIĆ

W 100% naturalne składniki CardioActive dla zdrowia twojego serca i naczyń krwionośnych:

 • Ekstrakt z owoców głogu. Usuwa płytki cholesterolu ze ścian tętnic i poprawia krążenie krwi w tkankach i sercu. Przywraca elastyczność naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych.
 • Ekstrakt serdecznika. Łagodzi skurcze naczyniowe i normalizuje ciśnienie krwi. Eliminuje nerwowość, duszność, ból głowy i szum w uszach. Poprawia nastrój i normalizuje sen.
 • Ekstrakt z owoców chmielu. Rozcieńcza krew, eliminuje małe tętniaki, normalizuje rytm serca. Zapobiega rozwojowi chorób sercowo-naczyniowych: zawału serca, udaru mózgu itp.
 • Wyciągi z kwiatów dziurawca i lipy. Wzmacniają i przywracają ściany naczyń krwionośnych, eliminując wszystkie mikrourazy.
 • Ekstrakt ze skrzypu polnego. Zawiera korzystne flawonoidy, które mają przydatny wpływ na tkanki i komórki. Poprawia czynność serca, normalizuje równowagę wodno-solną, ma wyraźne działanie przeciwmiażdżycowe i przeciwutleniające.

Jak stosować

Wstrząsnąć butelką i rozpuścić 15-20 kropli CardioActive w 50 ml wody. Należy brać dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Uwaga: najlepszy wynik osiąga się podczas przyjmowania środka w ciągu kuracji, której minimalny czas trwania wynosi 30 dni. Po dwutygodniowej przerwie można powtórzyć kurs.

Zalety CardioActive

 1. Szybka pomoc
  Ciśnienie krwi wróci do normy w ciągu 30 minut pо przyjęciu!
 2. Bez ostrych zmian
  Delikatnie zmniejsza nadciśnienie, a także reguluje pracę mięśnia sercowego.
 3. Ogólna poprawa samopoczucia
  Eliminuje dusznicę bolesną, arytmię, nerwicę. Poprawia pamięć, przywraca możliwość mówienia i mobilność po udarze.
 4. Brak efektów ubocznych
  W 100% naturalne składniki są dobrze wchłaniane przez organizm, bez skutków ubocznych i uzależnień.

Opinia eksperta

Cardioactive przeciw nadciśnieniu: normalizuje ciśnienie krwi i samopoczucie od pierwszego użycia!

Nadciśnienie nazywane jest „cichym zabójcą”, ponieważ często przebiega bezobjawowo, rozwija się szybko i wpływa na wszystkie ważne narządy – mózg, serce, naczynia krwionośne, oczy, nerki. Najczęstszą przyczyną śmierci jest zawał serca i udar mózgu. Głównym „alarmem” jest wysokie ciśnienie krwi. Na szczęście dzisiaj istnieje możliwość skutecznego leczenia tej choroby! Najnowszy rozwój europejskich naukowców – krople roślinne CardioActive – działają od pierwszego zastosowania. Środek szybko eliminuje wszystkie nieprzyjemne objawy – duszność, obrzęk rąk i nóg, szum w uszach, normalizuje tętno i ciśnienie. Przyjmowanie kropli podczas kuracji stabilizuje ciśnienie krwi przez długi czas, poprawia samopoczucie i zapobiega rozwojowi chorób sercowo-naczyniowych. Pamiętaj: normalne wskaźniki ciśnienia to długie, zdrowe i szczęśliwe życie! Dbaj o swoje serce i naczynia krwionośne już dziś dzięki CardioActive.

Jacek Bednarek. Dr n. med., terapeuta, kardiolog praktyczne doświadczenie 30 lat

Wysoka skuteczność CardioActive jest potwierdzona klinicznie!

 • Stabilizacja ciśnienia krwi – 100%
 • Eliminacja zakrzepów krwi w żyłach – 90%
 • Eliminacja arytmii – 99%

Opinie ludzi, którzy już stosowali CardioActive

Moja siostra od dawna cierpiała na nadciśnienie i żadne lekarstwa jej nie pomogły. Jej stan zdrowia się pogorszył, co doprowadziło do udaru niedokrwiennego (zawału mózgu). Lekarze uratowali jej życie, ale została niepełnosprawna. Kiedy więc zaczęłam się martwić wysokim ciśnieniem krwi, bardzo się bałam. Wiedziałam, że nie można marnować czasu i trzeba pilnie znaleźć skuteczny naturalny produkt. Mój lekarz, bardzo mądra kobieta, przepisała mi CardioActive. Jestem jej bardzo wdzięczna. Od 4 miesięcy czuję się absolutnie zdrowo, wszystkie objawy ustąpiły. Moje ciśnienie krwi jest normalne i nie boję się już zawałów serca i udarów. Życzę wszystkim dobrego zdrowia!

Teresa Piekarska, 61 lat

Niedawno dowiedziałam się o CardioActive. Słyszałam o udanych testach tych kropli i bardzo chciałam je wypróbować. Leki, które zażywałam wcześniej nie przyniosły pożądanego rezultatu. Skonsultowałam się więc z lekarzem i natychmiast zamówiłam ten środek. Poczułam poprawę już po pierwszej dawce! A gdy zmierzyłam ciśnienie, byłam zaskoczona – wróciło do normy. Od miesiąca piję krople i teraz czuję się świetnie. Skoki ciśnienia zniknęły, jestem wesoła i energiczna jak w młodości. Takie szczęście żyć bez strachu o swoje zdrowie. Dziękuję!

Gabriela Morawska, 45 lat

Mam 51 lat i 3 lata temu zdiagnozowano u mnie nadciśnienie. A sześć miesięcy temu miałam niewielki udar mózgu. Nie wiedziałam, co robić … Nie chciałam brać leków zawierających składniki chemiczne. A potem przeczytałam na jednym forum o naturalnych kroplach ziołowych CardioActive. To jakiś cud! Po niecałym tygodniu ciśnienie przestało mi dokuczać, a po kuracji jestem całkowicie zdrowa. Nie marnujcie czasu na bezużyteczne tabletki, bierzcie sprawdzony i skuteczny produkt!

Joanna Sobczyk, 63 lata

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: