Cerimol przeciw szumom usznym: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie

Cerimol przeciw szumom usznym: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie

Stosując tę metodę, nawet przy głośnych szumach i sporym ubytku słuchu możesz:

 • „wyłączyć” przeszkadzające dźwięki – znaczne postępy już w ciągu pierwszych 2-3 dni
 • Zacząć słyszeć wyraźnie i bez zakłóceń w ciągu 2 tygodni
 • Zregenerować i wzmocnić komórki nerwu słuchowego nawet 3 razy bardziej
 • Ochronić uszy przed nadmiernym hałasem i innymi czynnikami zewnętrznymi, negatywnie wpływającymi na narząd słuchu
ZAMÓWIĆ

Formuła ta jest tak skuteczna, gdyż działa na 3 płaszczyznach jednocześnie:

 1. ZWALCZA PRZECZULICĘ SŁUCHOWĄ. Działanie innowacyjnej metody koncentruje się w pierwszej kolejności na oddzielaniu standardowych, świadomie słyszalnych dźwięków od tych, które słyszy wyłącznie osoba zmagająca się z problemem szumów usznych. Następnym etapem jest stopniowa neutralizacja wszelkich zakłócających słyszenie szumów, aż po ich całkowity zanik.
 2. POPRAWIA JAKOŚĆ SŁUCHU. Składniki aktywne zawarte w formule szybko redukują zakłócenia występujące w układzie słuchowym i usprawniać przepływ krwi przez naczynia krwionośne znajdujące się w części ucha wewnętrznego. To wszystko przekłada się na 3-krotnie lepszą jakość słuchu.
 3. ZOCHRANIA UKŁAD SŁUCHOWY. Formuła ta intensywnie wzmacnia kanał doprowadzający fale dźwiękowe do błony bębenkowej, zapobiegając uszkadzaniu komórek ucha wewnętrznego pod wpływem czynników zewnętrznych (np. hałasu) – dzięki temu układ słuchowy znajduje się pod stałą ochroną i jest odporny na zakłócenia.

Cerimol przeciw szumom usznym: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie

ZAMÓWIĆ

Oto składniki, które zamknięto w każdej kapsułce:

 • MIŁORZĄB JAPOŃSKI. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.
 • CYNK. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.
 • WITAMINY B6 I B12. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.
 • MAGNEZ. Pobudza włókna nerwowe oraz wpływa na zwiększanie tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, co umożliwia ich stopniowe poszerzanie i jednocześnie „wyłączanie” uciążliwych dla ucha, nienaturalnych dźwięków.

Dzięki formule Cerimol eliminacja szumów usznych wreszcie jest:

SKUTECZNA
Za sprawą starannie wyselekcjonowanych składników o wyjątkowo wysokim stężeniu, zakłócające słyszenie dźwięki redukowane są już w ciągu 2-3 dni. W ciągu 14 dni możesz słyszeć 3-krotnie lepiej.

ZDROWA I BEZPIECZNA
Cerimol to wyłącznie naturalne składniki, a w tym najwyższe stężenie dobroczynnych ekstraktów z miłorzębu japońskiego. To również poprawa słuchu bez przedłużających się badań audiologicznych i skomplikowanych zabiegów. Wystarczy 2-3 kropelki dziennie dziennie!

Cerimol przeciw szumom usznym: uciszysz szumy uszne i poprawisz słuch nawet w 2 tygodnie

Opinia eksperta

Nazywam się Tomasz Kaczmarczyk i od ponad 10 lat zajmuję się tworzeniem rozwiązań pozwalających wyeliminować szumy uszne za pomocą medycyny naturalnej. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że schorzenie to w znacznym stopniu utrudnia codzienne funkcjonowanie. Ogromne problemy ze słuchem, zmniejszona zdolność koncentracji, bóle głowy, napięcie i rozdrażnienie, a nawet nerwica i depresja – codziennie spotykam się z takimi przypadkami u osób nim dotkniętych.

Wiele osób przychodzi do mnie z informacją uzyskaną od innych specjalistów, że najprawdopodobniej będą musieli już zawsze z tym żyć. Dla takich osób mam bardzo dobrą wiadomość:

Wcale nie musisz przyzwyczajać się do tych uciążliwych dźwięków. Opracowano bowiem metodę, która niweluje wszelkie szumy, szmery, trzaski, dzwonienie, dudnienie i piski w uszach nawet w 2 tygodnie. Co najważniejsze, jest to naturalna metoda, która nie wymaga przechodzenia skomplikowanych, bolesnych zabiegów obciążonych ryzykiem niebezpiecznych powikłań.

Recenzje

Żeby nie skłamać, na szumy uszne stosowałam już 2 rodzaje tabletek oraz specjalny aparat słuchowy sprowadzony z Niemiec. Nic nie pomogło – szmery cały czas mi towarzyszyły, dzień i w nocy. Nie słyszałam dobrze, nie mogłam spać, skupić się, pracować. Myślałam, że zwariuję. Gdy zaczęłam stosować Cerimol, poprawę zauważyłam już po kilku dniach. Przeszkadzające dźwięki zaczęły powoli zanikać, a po 2 tygodniach całkowicie ustały. Lekarz stwierdził, że słuch poprawił mi się o 60%. Wreszcie mogę normalnie żyć.

Agnieszka z Łodzi, 39 lat

Z tego wszystkiego noce były najgorsze. Nie szło usnąć przez ten ciągły szum. Miewałem chwile, gdy zastanawiałem się, czy aby wszystko ze mną w porządku. Normalni ludzie nie słyszą non stop jakichś dziwnych dźwięków… Pomogła mi wnuczka, która przeczytała gdzieś o skutecznym działaniu Cerimolu. To było jak manna z nieba – już po 3 dniach szumy ustały. Właśnie mija miesiąc i badania wykazały poprawę słuchu o 60%. Niebywałe!

Kazimierz Racławski, 65 lat

Słuch pogarszał mi się latami, najpewniej od ciągłego chodzenia w słuchawkach. Cały czas powtarzałem: „słucham?” To doprowadzało moich znajomych do ostateczności. Doszło do tego, że ograniczyłem wychodzenie na miasto, na imprezy. Nie chciałem, żeby się ze mnie śmiano, że jestem głuchy. Dzięki Cerimolowi w ciągu niespełna 3 tygodni odzyskałem pełnię słuchu w obydwu uszach. Szok.

Damian Ozorek, 28 lata

Cerimol stosuję od około 3 tygodni. Różnica pomiędzy tym, co było wcześniej, a tym, co jest teraz, jest dla mnie wręcz niebywała. Szumy zniknęły całkowicie, słyszę dobrze i wyraźnie, nawet z daleka! Słyszę lepiej, niż kiedykolwiek!

Barbara Krysta, 50 lat

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: