Désir Éternel Femme perfumy z feromonami: wybierz swój zapach i przyciągaj innych jak magnes!

Désir Éternel Femme perfumy z feromonami: wybierz swój zapach i przyciągaj innych jak magnes!

  • niosą pobudzenie
  • wyzwalają namiętność
  • wzbudzają pożądanie
  • uwodzą zmysły
ZAMÓWIĆ

Pozytywne pierwsze wrażenie i niezapomniane przeżycia. Tylko z Désir Éternel!

Światem ludzkich zmysłów rządzą zapachy. To dzięki nim wiesz czy osoba, którą właśnie poznajesz jest dla Ciebie atrakcyjna, czy wręcz przeciwnie. Silne, mocne zapachy postrzegane są jako uwodzicielskie, ale czasami jako zbyt nachalne. Z kolei te delikatne, subtelne niekiedy nawet nie są zauważane. A przecież chodzi o to, żeby uwodzić, urzekać, kusić. Dlatego właśnie teraz nadeszła chwila, by zaufać feromonom nowej generacji Désir Éternel! To niezwykłe zapachy dla niej i dla niego, które sprawią, że to pierwsze świetne wrażenie nigdy nie przeminie!

Jak to działa?

Désir Éternel Femme perfumy z feromonami: wybierz swój zapach i przyciągaj innych jak magnes!

Może to i nieprawdopodobne, ale zapachy naprawdę oddziałują na zmysły. Woń feromonów jest bardzo delikatna, a dla ludzkiego nosa właściwie niewyczuwalna. Ale nie oznacza to, że feromony nie działają. Wręcz przeciwnie. Odbierane są poza świadomością i nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele od nich może zależeć! Mogą wpływać na nastrój, wydzielanie hormonów, pobudzenie seksualne, namiętność i pożądanie. Dlatego feromony często opisywane są jako wabik na płeć przeciwną.

ZAMÓWIĆ

Wybierz feromony dopasowane do siebie

  • zwiększ swoją atrakcyjność
  • wzbudzaj pożądanie i namiętność
  • podkreśl swoją dominację
  • buduj poczucie bezpieczeństwa

1 zapach – tak wiele możliwości!

Désir Éternel Femme perfumy z feromonami: wybierz swój zapach i przyciągaj innych jak magnes!

Feromony to przekaźniki podniecenia, ich delikatna woń nie jest nawet przez Ciebie rejestrowana. Dodane do perfum, działają niezauważalnie. Dzięki nim nieświadomie będziesz wpływać na reakcje płci przeciwnej. Nikt nawet nie spostrzeże, że na Twojej skórze znajdują się mikroprzekaźniki pożądania i podniecenia.

Poznaj unikalne zapachy dla niej i dla niego

Désir Éternel to perfumy o uwodzicielskich zapachach, w których znajdziesz feromony dla niej i dla niego. W wersji damskiej Désir Éternel Femme zamknięte zostały estratetraenol i kopulina, które przyciągają mężczyzn jak magnes. Działają na ich wyobraźnię, budują napięcie i zwiększają atrakcyjność kobiety. Z kolei w męskiej wersji Désir Éternel Homme znajdziesz odrobinę androstadienonu, androstenonu, androsteronu oraz androstenolu. To połączenie 4 niepozornych substancji sprawia, że kobiety postrzegają panów jako bardziej przystojnych, męskich, atrakcyjnych i wartych uwagi.

Opinie o Désir Éternel Femme

Karolina, 24 lata

„Feromony w perfumach Désir Éternel Femme dodały mi pewności siebie. Do tej pory bałam się facetów jak ognia. A teraz widząc ich spojrzenia, uśmiecham się serdecznie. I muszę powiedzieć, że podoba mi się to. Jestem w ich oczach bardziej atrakcyjna, mam więcej pewności siebie i nawet odważyłam się zmienić wreszcie fryzurę na nieco bardziej zadziorną”.

Jagoda, 31 lat

„Nie chciałam wierzyć w działanie feromonów. W końcu tyle czytałam o tym, że ich w ogóle nie czuć. No to skoro nie czuć, jak niby mają na kogoś działać. Ale ku mojemu zaskoczeniu Désir Éternel Femme naprawdę działa. Odkąd ich używam mam większe powodzenie wśród facetów. Chętniej mnie podrywają, ale też w ogóle chętniej ze mną rozmawiają”.

Beata, 45 lat

„Nie mogłam uwierzyć, że mogłabym sobie znaleźć kogoś jeszcze po rozwodzie. Myślałam, że w moim wieku nie jestem już tak atrakcyjna dla mężczyzn. Siostra kupiła mi perfumy Désir Éternel Femme na urodziny nie mówiąc wcale, że to z feromonami. Dopiero kiedy zaczęłam używać ich i podzieliłam się z nią faktem, że jakoś tak faceci za mną się zaczęli na ulicy oglądać, a jeden kolega z pracy zaprasza mnie ciągle na wspólny lunch i nie wiem, co o tym myśleć, zapytała się czy podobają mi się nowe perfumy i dopiero wtedy zdradziła sekret. Że to feromony!”.

Jarek, 33 lata

„Jestem facetem, ale muszę po prostu się podzielić swoją opinią. Kupiłem perfumy żonie. Ktoś pomyśli, że strzeliłem sobie w kolano. No trochę tak, bo faceci się za nią na ulicy oglądają znacznie częściej niż kiedyś. Ale ja nie o tym. Dzięki Désir Éternel Femme moja Marta zyskała dużo pewności siebie, co się przełożyło na nasze pożycie. Serio. Jesteśmy teraz w zasadzie nierozłączni. A Marta czuje się atrakcyjna i nie boi się eksponować przy mnie swojej kobiecości. Nie mówiąc już o tym, że działa na mnie jak nigdy dotąd i nasz sex jest o niebo lepszy!”.

ZAMÓWIĆ

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: